Ново
Прекрасен моден бебе на бебето Прекрасен турбан јазол за зајак за фестивали за фотографирање на забави

Прекрасен моден бебе на бебето Прекрасен турбан јазол за зајак за фестивали за фотографирање на забави

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 111.84

Обем на главата : 14,6 "; должина : 7.28"; Ширина : 2,95 ". Супер слатки и прекрасни детски глави, стилот на лак за зајак. Добра еластичност, мек материјал и убави бои. Совршен за туш за бебиња, роденденска забава и семејна фотографија. или само симпатичен мал трендовски додаток. Обем на главата : 14,6 “; Должина : 7.28 "; ширина : 2,95". Супер слатки и прекрасни детски глави, стил на лак за зајак. Добра еластичност, мек материјал и убави бои. Совршен за туш за бебиња, роденденска забава и семејна фотографија. Лентите за глава за деца се одлични за облекување за да направат симпатична облека или само симпатичен мал трендовски додаток. Прекрасен моден бебе на бебето Прекрасен турбан јазол зајак за глава за фестивали за фотографирање на забави.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лента за Глава На невестаталентата за глава на невестата е направена од легура,издржлива и не е лесна за

74''Size : Xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 115cm / 45 ★ Направено во САД или увезени, разновидни бои : ц�

Овој синџир на главата со 3 слој на кристали и 6 кристали капка вода Боја на синџирот на главата : златна...

Дизајн на јазол : лентата за глава за жени е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен,

Неопходен додаток за жени : овие обрачи за коса доаѓаат со дизајн со двоен ред, класичен и стилски, нежен

♕Убави Уши За Мачки Ленти За Косаушите на мачките се покриени со сјајни светки од различни бои Тоа ги пр

Широка Растеглива Лента За Коса Со удобна ткаенина,Растеглива, костуми за повеќето луѓе Бохо Шарените Л

Стиловите на хофар се засноваат на едноставност и квалитет Личната зрелост и интелигенција се надреден

Завиткајте ја лентата за глава : ќе добиете 3 парчиња црни завиткани ленти за глава, количината е доволна

Уникатен дизајн : Организаторот на лентата за глава на Arouy е нов вид организатор на глава, специјално диз

100% Акрилик И Памук Увезени Елегантен Дизајн, Може Да Се Стави Во Вашата Торба Кога Е Потребно Во Секое Вр

Елегантен Дизајн : оваа кралица тиара е многу привлечна Обложени со прекрасни кристали, во голема мера з

Материјал : шифон,кристал,бисери,сатенска лента Боја : бела Големина на бендот : ширина од 0,7 инчи,дебелин

И со боби иглички за бесплатни подароци, помогнете да ја задржите дијадемата безбедно на главата и не е �

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

Различни бои доволно за секојдневна употреба.Една големина одговара на повеќето жени и девојки,големин

Свадба партија и невестински туш Матурска И Натпревар Бебешки туш Роденденска забава...

●Висококвалитетен Материјал●лентата за глава е главно изработена од сунѓер и фротир Тој е мек, удобен

Овие ленти за глава се совршен подарок за секоја пригода! Родендени, Подароци За Бебиња, Божиќ, Семејна ф

Мултибои : дојдете со 20 парчиња нелизгачки ленти за глава во 14 бои , светло розова, розова, црвена, црвена,

Најлон Бебе Меки Еластични Беспрекорни Најлонски Ленти За Глава Една Големина одговара На Сите Меки, е�

Нема Да Ја Задржи Топлината Или Потта Поради Висококвалитетниот Еластичен Материјал Ленти За Глава Про

полиестер Увезени ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Знаме Мапа На Саксонија Унисекс Атлетската Лента За Гл�

ЈП роза цвет Достапни се многу бои и стилови Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи ко�

Quadge и Големина на Пакетот, 1pc Лента за Глава, 85% Полиестер + 15% Спандекс, фитил од микрофибер и брза сува тк�

Женски Модни Ленти За Глава : жешките дијамантски шаблони со јазли за жени се софистицирани, елегантни и

Детски Ленти За Глава За Девојчиња Коса Мало Девојче Ленти За Глава Со Лакови Лента За Глава Декор Бебе �

Scroll