Ново
Денифери Цвет Девојка Кристал Кристал Лента За Глава Бебе Ленти Гетсби Лента За Глава Свадба Додатоци За Коса За Фестивал, Специјален Празник,Ноќта На Вештерките

Денифери Цвет Девојка Кристал Кристал Лента За Глава Бебе Ленти Гетсби Лента За Глава Свадба Додатоци За Коса За Фестивал, Специјален

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 464.00

Цвет девојка лента за глава рачно изработени глава. Боја : Слонова Коска. Тоа е многу еластично и удобно. Оваа лента за глава одговара на деца и возрасни. Оваа прекрасна лента за глава од кристал е квалитетна и гламурозна! Тоа е совршен додаток за вашата специјална пригода. Лепенката од кристал е поддржана со мек филц за удобност. ♥Овој додаток за коса е стилски и елегантен и може да донесе декоративни ефекти во вашиот стил на коса, што ќе ве направи пошармантни во толпата .Ние исто така го избираме високиот квалитет на материјалите за да го направиме тоа, така што квалитетот е загарантиран. Ако ви се допаѓа, само купете го! ERTW_ entertifice extove ♥ ве Молиме дозволете мала разлика во големината поради рачно мерење;бидејќи причините за прикажување фотографии, сликата не може да ја гарантира бојата на приказот на страницата и вистинските бои на производите се целосно конзистентни, ќе се обидам да го објаснам. RETURN FROVE ВРАЌАЊЕ P0 LICY ZROVE♥ 1. Производите со проблеми поврзани со квалитетот може да се вратат за враќање или размена со контактирање со нас во рок од 3 дена од приемот на вашите артикли. ♬ ♬2. Секој производ што е користен не се квалификува за враќање или размена. ♬ ♬3. Сите вратени предмети мора да бидат во сосема нова состојба, неискористени и со оригинална етикета. ♥Erv. ex одржување ex.♥ 1. Ве молиме обидете се да не дозволите додаток со вода, алкален алкохол и други каустични течности.♬ ♬2. Ве молиме соблечете додаток пред да земете вежби.♬ ♬3. Ве молиме, погрижете се да го соблечете додатокот пред спиење навечер, ве молиме ставете додаток во затворено пакување.♥ КОНТАКТИРАЈТЕ не♥ секое прашање, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.♥FRV ВИ БЛАГОДАРИМЕ ♥ СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ВИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА♬ ИМАЈТЕ УБАВ ДЕН!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нови Изданија Секој Ден плус големина гаќи со висок струк плус големина гаќи за жени 4х5х целосна покрие�

Висок квалитет : овие свадбени кристали ленти за глава се изработени од квалитетни вештачки бисери,легу

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Бебе Девојка Глава Бенд Лакови За Бебе Девојки 612 М

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешаче

Задоволете Ги Вашите Потреби За Декорација : пакетот доаѓа со 10 парчиња сребрени дијадеми за жени, довол

Широка Растеглива Лента За Коса Со удобна ткаенина,Растеглива, костуми за повеќето луѓе Бохо Шарените Л

Нежната лента за глава е изработена од кристал и завиткана во мека крпа и ткаенина Симпатична и модна ле

СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : декорација Во Облик На Цвет на лентата за глава, со светла боја, без избледување, ген�

туника блузи за жени да носат со хеланки долги маици за жени да носат со хеланки направени во сад туника

Девојки Црна Чипка Шупливи Лента За Глава Големина На Бендот : 15,75 Инчи Материјал : Чипка,Боја : Црна...

●Совпаѓање во боја + Црна+Бела / Црна+Беж, ширина на лентата за глава : 3см ●Лесна луксузна мода● лентите

кадифен `+Велигден Зајаче Уши Лента За Глава Е толку симпатична што ве прави попривлечни и стануваат фок

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава Обр

Овој производ е шармантна лента за глава Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подоб�

Пакет од 2 2 различни бои, 1 парчиња по боја Секој венец се состои од 11 цвеќиња, 4см(1,57 инчи) во дијаметар...

Висококвалитетни, Меки, Слатки, Модерни,Одговара На Девојки, момчиња Памучни Ленти За Коса...

Сатен Премиумachени производи и услуги го создадовме овој пакет вредности за да се осигураме дека ќе ги �

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : овие ленти за шминка се со должина од 25 инчи со ширина од 3,4 инчи, прилагодливи удобна

100% памук Увезени Материјал : Памук Дише, лесен, издржлив, отстранлив од влага, отпорен на ветер, заштита о

Мека и мека : лентата за шминка е изработена од висококвалитетно корално руно, кое е меко и удобно на доп�

Кожа [Уникатен Дизајн] уникатниот дизајн на обликот на лентите за коса од пеперутка е погоден за создава

Со 16 модерни и шик бои во пакетот, ќе можете да ги спарите овие со речиси се и да ги комплетирате вашите м�

Големина : 15*25 см / 5,9*9,84 инчи, може да се протега до 30 см / 11,81 инчи, убаво растегливо, не прави белег на чел�

Мултибои : дојдете со 20 парчиња нелизгачки ленти за глава во 14 бои , светло розова, розова, црвена, црвена,

Свадбената лента за коса е рачно изработена од пенливи кристали, цврста лента за глава од легура високо�

❀ Овој кристал ја остава свадбената лента за глава изработена со блескави кристали, сите поединечно ра�

Scroll