Ново
Црна Чипка Лента За Глава Девојки Црна Шуплива Чипка Вез Црн Цвет Коса Бенд ББГ14

Црна Чипка Лента За Глава Девојки Црна Шуплива Чипка Вез Црн Цвет Коса Бенд ББГ14

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Девојки Црна Чипка Шупливи Лента За Глава. Големина На Бендот : 15,75 Инчи. Материјал : Чипка,Боја : Црна. Одговара за 2-6 Години бебиња момче или Новороденче,Мали Деца, Мали Девојчиња. Прилика : Дневна Облека,Свадба,Танц,Туш За Бебиња,Прв Роденденски Подарок,Семејна Забава, Реквизити За Фотографија. Црна Чипка Лента За Глава Девојки Црна Шуплива Чипка Вез Црн Цвет Коса Бенд Додатоци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сатен Премиумachени производи и услуги го создадовме овој пакет вредности за да се осигураме дека ќе ги �

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Бебе Девојка Глава Бенд Лакови За Бебе Девојки 612 М

100 проценти Сосема нов и квалитетен Производите што ги продаваме се во согласност со она што го опишувам

Дизајн на јазол : лентата за глава за жени е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен,

Јазол Лента За Глава За Жени : овие стилски извртени јазол лента за глава се идеален додаток за коса за ж�

СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : декорација Во Облик На Цвет на лентата за глава, со светла боја, без избледување, ген�

Овој синџир на главата со 3 слој на кристали и 6 кристали капка вода Боја на синџирот на главата : златна...

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава...

Мека и мека : лентата за шминка е изработена од висококвалитетно корално руно, кое е меко и удобно на доп�

Нови Изданија Секој Ден плус големина гаќи со висок струк плус големина гаќи за жени 4х5х целосна покрие�

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Новородени Ленти За Глава За Завиткување На Глава�

Висок квалитет : овие свадбени кристали ленти за глава се изработени од квалитетни вештачки бисери,легу

Женски Модни Ленти За Глава : жешките дијамантски шаблони со јазли за жени се софистицирани, елегантни и

●Совпаѓање во боја + Црна+Бела / Црна+Беж, ширина на лентата за глава : 3см ●Лесна луксузна мода● лентите

Задоволете Ги Вашите Потреби За Декорација : пакетот доаѓа со 10 парчиња сребрени дијадеми за жени, довол

❀ Овој кристал ја остава свадбената лента за глава изработена со блескави кристали, сите поединечно ра�

Нежната лента за глава е изработена од кристал и завиткана во мека крпа и ткаенина Симпатична и модна ле

Нашите ленти за глава доаѓаат во ширина од 2" или 4" и имаат ткаенина што ја отстранува влагата и не се лиз�

Неопходен додаток за жени : овие обрачи за коса доаѓаат со дизајн со двоен ред, класичен и стилски, нежен

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

Свадбената лента за коса е рачно изработена од пенливи кристали, цврста лента за глава од легура високо�

Широка Растеглива Лента За Коса Со удобна ткаенина,Растеглива, костуми за повеќето луѓе Бохо Шарените Л

?ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 ПАРЧИЊА Од Најпознатите Модни Пу Кожни Широки Ленти За Жени што е широк 4 см од основ

Црни бои : 10 парчиња свилен дураг во црна боја, погодни и за жени и за мажи, лесно се совпаѓаат со вашите р�

Материјали : црни монистра, јасни монистра, црна жица за накит, чешел за коса Боја : Со црни монистра, црна

Scroll