Ново
10 Парчиња Кристална Дијадема Круни За Жени Девојки Принцеза Круна Со Чешли Елегантни Дијадеми За Жени Роденденска Круна Невеста Ленти За Глава Невестинска Свадба

10 Парчиња Кристална Дијадема Круни За Жени Девојки Принцеза Круна Со Чешли Елегантни Дијадеми За Жени Роденденска Круна Невеста

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 687.84

Задоволете Ги Вашите Потреби За Декорација : пакетот доаѓа со 10 парчиња сребрени дијадеми за жени, доволно за да ги задоволите вашите дневни или партиски потреби, исто така можете да споделите некои со вашите пријатели или други жени, тие ќе бидат многу среќни и изненадени. Лесни и Лесни за Носење : овие кристални ленти за глава за жени прифаќаат цврста легура и украсуваат со кристали, кристалите се тесно инкрустирани и не се лесни за паѓање, добро полиран чешел нема да му наштети на вашиот скалп или коса, можете лесно да носите. Покажете Ја Вашата Елеганција : роденденската круна со кристал е убава и сјајна, цврстата сребрена боја и извонредниот изглед убаво ќе ја покажат вашата елеганција и тивок темперамент, привлекувајќи ги другите побрзо. Една Големина Најмногу Одговара : свадбената круна за невеста е околу 4,92 х 4,92 х 1,85 инчи, дизајнирана со чешли, не е лесно да падне, погодна за деца над 5 години и возрасни да носат и покажуваат шарм, можете исто така да побарате од вашите сестри да се обидат. Широко Применета : сребрената дијадема може да се примени во многу прилики, како што се играње улоги, настапи, свадби, танци, натпревари за убавина, фотографија, годишнини, состаноци и многу повеќе, што ве тера да станете во фокусот на толпата. Карактеристики : Стилски и убави подароци : принцезата круна за жени е многу погодна за вашата сопруга, девојка, најдобра пријателка и повеќе како подароци На Денот на Вљубените, свадба и роденден за да ја изразите вашата љубов и грижа. Ве прави попривлечни : нашата свадбена лента за глава е дизајнирана со кристални кристали, сјајни и сјајни под сонцето или светлината, што ве прави послатки и привлечни во толпата. Спецификации : Материјал : Легура И кристали Боја : Сребрена Големина : Околу 4,92 х 4,92 х 1,85 инчи Пакетот вклучува : 10 Х Дијадеми за жени Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Вклучени зашилени делови, ве молиме држете се подалеку од малите деца.

За стоката

Слична стока во категоријата

полиестер Увезени 1.Полиестерски Материјал, Лесен и удобен, супер мек, ја апсорбира потта, ја одржува фор

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава...

Комплет за миење бањи : има 2 Лакови За Коса И 4 микрофибер нараквици , можете да ги носите овие манжетни з�

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

Неопходен додаток за жени : овие обрачи за коса доаѓаат со дизајн со двоен ред, класичен и стилски, нежен

Мултибои : дојдете со 20 парчиња нелизгачки ленти за глава во 14 бои , светло розова, розова, црвена, црвена,

Свадбената лента за коса е рачно изработена од пенливи кристали, цврста лента за глава од легура високо�

Материјал : изработен од висококвалитетна легура и чист вештачки кристал лесен за чистење,додека го ста

Прекрасен подарок за сите девојки Девојките сите сакаат симпатични предмети за убавина Овие спа ленти

100 проценти Сосема нов и квалитетен Производите што ги продаваме се во согласност со она што го опишувам

Памук Боја случаен избор Материјал : Памук Димензии : приближно 20,57см / 8,072,76 инчи, еластичност, една голем

❀ Овој кристал ја остава свадбената лента за глава изработена со блескави кристали, сите поединечно ра�

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

Scroll