Ново
Ленти За глава Жените Коса Главата Бенд-Јазол Широк турбан лента За глава Мода Симпатична Коса Ленти Додатоци За Коса За Девојки И Жени

Ленти За глава Жените Коса Главата Бенд-Јазол Широк турбан лента За глава Мода Симпатична Коса Ленти Додатоци За Коса За Девојки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 159.84

?ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 ПАРЧИЊА Од Најпознатите Модни Пу Кожни Широки Ленти За Жени што е широк 4 см од основната флексибилна пластика. ?>ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Капакот На Лентите за Глава беше изработен од мека Стп Кожа. Основата на лентата за глава беше изработена од пластика за меморија во форма, дури може да се притисне во 180 степени, а потоа да се врати во почетната форма. Тој е многу флексибилен така што нема да боли зад ушите како и повеќето ленти за глава дури и носите цел ден во густа коса. ?МОДЕРЕН СТИЛ : Широките Ленти за Глава за жени прават да изгледате помодерно , извонредно и поубаво. Тоа е 2019 шоу стил, и тоа е најстариот нов моден трендовски Ленти за Глава, бидејќи го носеа многу познати Модели, Ѕвезди и интернет славна личност во модна ревија и ТЕЛЕВИЗИЈА. Ако тоа е погодна За Модели Ѕвезда И интернет славна личност, тогаш тоа е погодна за вас убави Девојки!!. ?СОВРШЕН ПОДАРОК : бендовите за коса ПУ се прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што го сакавте За Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Наставникот, Денот на Мајката, Нова година, Роденден итн. ?ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : ветуваме дека 60 дена, ве молиме контактирајте не откако ќе најдете добиен производ не ги исполнува вашите очекувања, нашата услуга за клиенти ќе се потруди веднаш да одговори на вашето задоволство.

За стоката

Слична стока во категоријата

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава Обр

Висококвалитетни, Меки, Слатки, Модерни,Одговара На Девојки, момчиња Памучни Ленти За Коса...

Свадба партија и невестински туш Матурска И Натпревар Бебешки туш Роденденска забава Фотографија Дипл�

Лентите за глава за жени се изработени од мек и растеглив природен памук и високотехнолошка спандекс тк

Задоволете Ги Вашите Потреби За Декорација : пакетот доаѓа со 10 парчиња сребрени дијадеми за жени, довол

100 проценти Сосема нов и квалитетен Производите што ги продаваме се во согласност со она што го опишувам

Мултибои : дојдете со 20 парчиња нелизгачки ленти за глава во 14 бои , светло розова, розова, црвена, црвена,

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Новородени Ленти За Глава За Завиткување На Глава�

Женски Модни Ленти За Глава : жешките дијамантски шаблони со јазли за жени се софистицирани, елегантни и

СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : декорација Во Облик На Цвет на лентата за глава, со светла боја, без избледување, ген�

Елегантен Дизајн : оваа кралица тиара е многу привлечна Обложени со прекрасни кристали, во голема мера з

Нашите ленти за глава доаѓаат во ширина од 2" или 4" и имаат ткаенина што ја отстранува влагата и не се лиз�

полиестер Увезени ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Знаме Мапа На Саксонија Унисекс Атлетската Лента За Гл�

Scroll