Ново
ЗМШОП Ленти За Глава Женски Ленти За Коса За Коса-Додатоци Симпатична Убавина Модни Ленти За Коса Девојки Вкрстени Гроздобер Ленти За Коса

ЗМШОП Ленти За Глава Женски Ленти За Коса За Коса-Додатоци Симпатична Убавина Модни Ленти За Коса Девојки Вкрстени Гроздобер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешачење,. ● Погоден за повеќето жени и девојки. ●Нашата зимска плетена лента за глава е дизајнирана со стил на плетење кабел и дизајн на јазол за лак, кој е класичен и никогаш не старее. Одлични подароци за вашите пријатели, семејство или љубовник!. ● Овие буци плетени ленти за глава се погодни за секојдневно носење и различни прилики, како што се забави со костими, Божиќни забави, церемонии и така натаму. Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт, јога, трчање, планинарење, Забава, Танчерка, Матурска Или само Секојдневен Живот; лентите за глава на турбанот не само што ве одржуваат прекрасен изглед, туку и ја одржуваат вашата коса стил и апсорбираат пот!Бојата на производите може да има мала разлика во бојата од сликата на списокот,поради различната леќа На Фотоапаратот и различната светлосна средина.Ве молиме дозволете разлика во големината од 1-2 см според рачното мерење.Рачно изработена, не-деформабилна коса сјае.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нежната лента за глава е изработена од кристал и завиткана во мека крпа и ткаенина Симпатична и модна ле

€és стилски Дизајн ●Едноставен, Но Моден дизајн што може да се совпадне со разни алишта за да одговараа�

Црни бои : 10 парчиња свилен дураг во црна боја, погодни и за жени и за мажи, лесно се совпаѓаат со вашите р�

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

Елегантен Дизајн : оваа кралица тиара е многу привлечна Обложени со прекрасни кристали, во голема мера з

Мултибои : дојдете со 20 парчиња нелизгачки ленти за глава во 14 бои , светло розова, розова, црвена, црвена,

Обем на главата : 14,6 "; должина : 7.28"; Ширина : 2,95 " Супер слатки и прекрасни детски глави, стилот на лак за за

Јазол Лента За Глава За Жени : овие стилски извртени јазол лента за глава се идеален додаток за коса за ж�

Со 16 модерни и шик бои во пакетот, ќе можете да ги спарите овие со речиси се и да ги комплетирате вашите м�

кадифен `+Велигден Зајаче Уши Лента За Глава Е толку симпатична што ве прави попривлечни и стануваат фок

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : овие ленти за шминка се со должина од 25 инчи со ширина од 3,4 инчи, прилагодливи удобна

Обложена со кристали, секоја дијадема е дизајнирана и произведена од нас самите! Леледостоен : оваа свад

туника блузи за жени да носат со хеланки долги маици за жени да носат со хеланки направени во сад туника

€_Мек Материјал Q оваа лента за глава за шминка е главно изработена од ткаенина од сунѓер и кадифена тка

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

СОВРШЕН ДИЗАЈН и МОДЕРЕН : Прифатете го стилот на потпис На Ушите На Глувците со Оваа Лента за Глава На Г�

Удобен Материјал За Носење : еластичните ленти за глава се изработени од полиестер, кој е многу растегли

100 проценти Сосема нов и квалитетен Производите што ги продаваме се во согласност со она што го опишувам

100% памук Увезени Материјал : Памук Дише, лесен, издржлив, отстранлив од влага, отпорен на ветер, заштита о

ЈП роза цвет Достапни се многу бои и стилови Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи ко�

Материјал : изработен од висококвалитетна легура и чист вештачки кристал лесен за чистење,додека го ста

полиестер Увезени 1.Полиестерски Материјал, Лесен и удобен, супер мек, ја апсорбира потта, ја одржува фор

Овој синџир на главата со 3 слој на кристали и 6 кристали капка вода Боја на синџирот на главата : златна...

Пакет од 2 2 различни бои, 1 парчиња по боја Секој венец се состои од 11 цвеќиња, 4см(1,57 инчи) во дијаметар Ел�

Свадба партија и невестински туш Матурска И Натпревар Бебешки туш Роденденска забава Фотографија...

Висококвалитетни, Меки, Слатки, Модерни,Одговара На Девојки, момчиња Памучни Ленти За Коса Големина : 20х1

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●Нашиот Сет За Ленти За Силиконски Перики Вклучува : 1 x Силиконски Перика �

●Совпаѓање во боја + Црна+Бела / Црна+Беж, ширина на лентата за глава : 3см ●Лесна луксузна мода● лентите

Scroll