Ново
Сандвик Коромант 5461 135-231 Собранието Ставка, Резервни Делови За Коромант Капто Вретена, 5461 135

Сандвик Коромант 5461 135-231 Собранието Ставка, Резервни Делови За Коромант Капто Вретена, 5461 135

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 5936.00

Резервен Дел и Додаток. Алатки Системи, стандард. Капто Интегрирани Вретена. Резервен Дел и Додаток. Алатки Системи, стандард. Капто Интегрирани Вретена. Нацртајте Лента Поставете Резервен Дел И Додаток Алатка Стил Код 5461 135 Пакет од 1.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сечење глави, 570 Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни Инсерти Со Дупка Земја на п

Се користи за поставување важни параметри како што се : проверка на положбата за држачи; ориентација На �

Се вклопува за чамец на надувување, , сплав и гумен чамец Тоа е лепенка за заклучување весла со брод...

Резервен Дел и Додаток Алатки Системи, стандард Адаптери За Системи За Алатки Резервен Дел и Додаток...

МАЧКА Vприрабница, формирајте ADVANSI B5 50 / 1994, инчен конец течноста за ладење преку центар големина 40 Конус �

Земја На Потекло : Швајцарија Број На Модел : 5763224 Тип На Производ : Алатки За Сечење Точка Пакет Тежина : 0.

Цилиндрична големина на стеблото (16) 1" Снабдување Со Течноста За Ладење Надворешно Нецентрично Сечење...

Дизајниран за генерирање на конкавен радиус на надворешниот дијаметар (ОД) на дел Достапно во индустрис

Придобивки од семејството на овој производ : намалена цена по компонента и зголемена продуктивност бла�

Вкупна Должина : 21 / 2" Ширина На Стеблото : 1 / 2" Висина На Стеблото : 1 / 2" Вклучува 2 парчиња Плоштад Стебло З

Се користи за поставување важни параметри како што се : проверка на положбата за држачи; ориентација На �

Триаголникот бодликави куки, ја отежнуваше раздвојувањето на рибата Риболовните мамки се создаваат ак�

Квалитетна алатка малку Алатките со врв на карбид имаат рабови за сечење на карбид за отпорност на абењ�

Дизајниран за формирање на конвексен радиус на надворешниот дијаметар (ОД) на дел Цврст карбид на врвот

Дизајниран за вртење и свртување на десната рака во апликации за струг Земјата со странично гребло за д�

Короцут 12 570SL назабена брава За лице Жлебови Короцут 570 SL сечилото Корокут 570 сл блејд Лице жлебови Корок�

Придобивки од ова семејство на производи : голема флексибилност и продуктивност плус пониски трошоци з�

Големина : 53 х 37,4 х 20,8 мм / 2,09 "х 1,47" х 0,81 инчи (Lx Wx H) Материјал : Висок квалитет и чистота 316 Нерѓосувачки Че�

Придобивки од ова семејство на производи : голема флексибилност и продуктивност плус пониски трошоци з�

Дизајниран за вртење за општа намена; R за десната рака и ЛТ за левата рака Цврст карбид на врвот со зацвр

Придобивки од ова семејство на производи : Голема флексибилност и продуктивност плус пониски трошоци з�

Тип На Производ : Алатки За Сечење Димензии На Пакетот : 3.74 "L X1, 54" W X0.43 " H Земја На Потекло : Шведска Тежина

Типот на производот Е Sandvik Coromant, C3MECG01, Капто Вретено Мерач Додаток Ставка Таа е произведена Од Сандвик Ко

Резервен Дел и Додаток Вртење Алатки, стандард Резервни Делови За Држачи За Вртење, Касети И Вградување

Завртка за глава Собранието точка Овој производ е произведен во швајцарија Завртка за глава Собранието

Сечење глави, 570 Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни Инсерти Со Дупка Земја на п

Придобивки од ова семејство на производи : Голема флексибилност и продуктивност плус пониски трошоци з�

Scroll