Ново
Вежба Америка Qualtech Стил Б Карбид-Врвот Алатка Малку, Десната Рака, 3/8 Големина, 2-1/2 Должина, C6 Одделение

Вежба Америка Qualtech Стил Б Карбид-Врвот Алатка Малку, Десната Рака, 3/8 Големина, 2-1/2 Должина, C6 Одделение

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Квалитетна алатка малку. Алатките со врв на карбид имаат рабови за сечење на карбид за отпорност на абење и челично стебло за цврстина. Насока на десната рака. Одделение Ц6 : општа намена за челик. Вкупна должина од 2-1/2 инчи. Квалитетна алатка малку. Алатките со врв на карбид имаат рабови за сечење на карбид за отпорност на абење и челично стебло за цврстина. Насока на десната рака. Одделение Ц6 : општа намена за челик. Вкупна должина од 2-1/2 инчи. Вежба Америка qualtech алатка малку. Алатките со врв на карбид имаат рабови за сечење на карбид за отпорност на абење и челично стебло за цврстина. Насока на левата рака. Одделение Ц6 : општа намена за челик. 3/8-инчи големина. 2-1/2-инчи во текот на целата должина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сечење глави, 570 Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни Инсерти Со Дупка Земја на п

Се користи за поставување важни параметри како што се : проверка на положбата за држачи; ориентација На �

Придобивки од ова семејство на производи : голема флексибилност и продуктивност плус пониски трошоци з�

Резервен Дел и Додаток Алатки Системи, стандард Капто Интегрирани Вретена Резервен Дел и Додаток...

Дизајниран за вртење и свртување на десната рака во апликации за струг Земјата со странично гребло за д�

Дизајниран за генерирање на конкавен радиус на надворешниот дијаметар (ОД) на дел Достапно во индустрис

Големина : 53 х 37,4 х 20,8 мм / 2,09 "х 1,47" х 0,81 инчи (Lx Wx H) Материјал : Висок квалитет и чистота 316 Нерѓосувачки Че�

Типот на производот Е Sandvik Coromant, C3MECG01, Капто Вретено Мерач Додаток Ставка Таа е произведена Од Сандвик Ко

Резервен Дел и Додаток Алатки Системи, стандард Адаптери За Системи За Алатки Резервен Дел и Додаток...

Завртка за глава Собранието точка Овој производ е произведен во швајцарија Завртка за глава...

Придобивки од ова семејство на производи : голема флексибилност и продуктивност плус пониски трошоци з�

Короцут 12 570SL назабена брава За лице Жлебови Короцут 570 SL сечилото Корокут 570 сл блејд Лице жлебови Корок�

Тип На Производ : Алатки За Сечење Димензии На Пакетот : 3.74 "L X1, 54" W X0.43 " H Земја На Потекло : Шведска...

Се користи за поставување важни параметри како што се : проверка на положбата за држачи; ориентација На �

Дизајниран за вртење за општа намена; R за десната рака и ЛТ за левата рака Цврст карбид на врвот со зацвр

Придобивки од ова семејство на производи : Голема флексибилност и продуктивност плус пониски трошоци з�

Земја На Потекло : Швајцарија Број На Модел : 5763224 Тип На Производ : Алатки За Сечење Точка Пакет Тежина : 0.

Придобивки од семејството на овој производ : намалена цена по компонента и зголемена продуктивност бла�

Се вклопува за чамец на надувување, , сплав и гумен чамец Тоа е лепенка за заклучување весла со брод...

Scroll