Ново
RK73H2BT44R2F - фиксиран 2 SMD 73H2BT44R2

RK73H2BT44R2F - фиксиран 2 SMD 73H2BT44R2

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1249.60

1206 Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. 1206 44.2 Ом 1% Прецизност, општа намена.

За стоката

Слична стока во категоријата

Високо квалитетен супер светла Odlamp 5630 5730 SMD 3 LED модул, може да го отпечати вашиот локален ако имате добра

MFR : Bivar Inc Серија : LPR3 Пакет : послужавник Статус на дел : Активен Боја : MFR : Bivar Inc Серија : LPR3 Пакет : пос�

Поклопете ги лентите прикажани на фотографијата со оригиналите во вашиот телевизор пред да нарачате...

Име на производот : диода за емитување на светлина; емитувајќи светлосна боја : црвена; дијаметар на глав

100 парчиња 3мм тркалезна жолта предводена диода супер светла вода чиста предводена светлосна ламба жолт

Емитувајќи боја : 100 парчиња сина боја Број на модел : 5мм Емитувајќи боја : 100 парчиња сина боја...

Земја на производство : Кина; Материјал : Електронски делови, алуминиум; Нето тежина : 7g Содржина на пакет

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активна автомобилска организација : Без PPAP : Без тип : Катего

1 Голем чип LED, 395 Nm бранова должина, што се користи за зацврстување на лепак, откривање на флуоресценција,

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксен кондензатор (100 парчиња

50 парчиња / лот 5 боја 3мм вода чиста тркалезна LED комплет за асортиман Ултра светло / жолто / сино / зелена /

Вклучена боја : бела / црвена / сина / зелена / жолта / топла бела боја, 12 VDC 5 mm топло бело Wired LEDлесна врска со

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу) �

Земја на производство : Кина; Материјал : електронски компоненти; Нето тежина : 31g Содржина на пакет : 100 па

MFR : Creeded, Inc Серија : Xlamp CXB1830 Пакет : послужавник Статус на дел : Активен Тип : MFR : Creeded, Inc Серија : Xlamp CXB1830

Wattages : 8 W; Лумени : 720 лумени; Влезен напон : AC 85 V265 V Боја на извор на светлина : топло бело; Заврши боја : Среб

1 Тема за осветлување 1 држач за монтирање со завртки 1 Водич за инсталација 1 Тема за осветлување 1 држа�

Нема озон Нема озон 1 、 Усвојувајте ја цевката со висока чистота кварц, неговата стапка на пенетрација н

Цена за : секоја LED, GREEN, T1 3 / 4 (5m M), 30 MCD, 555 Nm; LED боја : зелена; LED монтирање : преку дупка; Големина на сијалица�

EU ROHS : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8533.40.80.70 SVHC : Да SVHC го надминува

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксен кондензатор (100 парчиња

Алецин 24 различни вредности LED комплет за асортиман на светлина Материјал : Епоксидна смола за заштита н

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : LTB HTS : 8536.50.90.65 Конфигурација на фрлање на пол : СПСТ Актуатор

Scroll