Ново
АТАЈ Таванот Полица Таванот Вино Решетката За Ретро Ресторан, Бар Виси Декорација Решетката За Складирање Лебдечки Полици, Лесно Да Се Инсталира/80 * 31 * 80см

АТАЈ Таванот Полица Таванот Вино Решетката За Ретро Ресторан, Бар Виси Декорација Решетката За Складирање Лебдечки Полици, Лесно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1240.00

[Материјали]Изработени Од Железна Рамка Природно. Секој Раб Е Добро Полиран и Има Мазна Завршница. Оваа Полица Ќе Го Заштити Вашето Семејство. [Сам Дизајн]Оваа Решетка За Вино, можете да Поставите Прекрасни Гаџети, Уметност или Растенија како Што се Чаши За Вино, Шишиња Со Вино, Прибор за Вино на Неа за да Создадете Привлечен Изглед. [Мултифункционална Таванска Полица]Може Да се Користи како Држач за Прикажување За Прикажување На Разни Украси, Целосно Искористување на Неискористениот Простор. Може да се Користи За Дневна Соба, Кујна, Спална Соба, Трпезарија, Работна Соба, Кафуле и Други Деловни активности. [Едноставно Склопување И Мерење]Лесен За Инсталирање, Со Целиот Хардвер што Треба Да се Инсталира и Фиксира на Таванот/Цементниот Врв. Димензии : 60/80/100 Х 31 Х 80см. [Топло Известување]Дното на Полицата На Таванот Може Да Складира Стаклени Чаши За Вино, Чаши За Чај, Итн. Тој е Многу Погоден За Подготовка За Привремени Собири, А Може да им се Даде и на Другите Како. [Материјали]Изработени Од Железна Рамка Природно. Секој Раб Е Добро Полиран и Има Мазна Завршница. Оваа Полица Ќе Го Заштити Вашето Семејство. [Сам Дизајн]Оваа Решетка За Вино, можете да Поставите Прекрасни Гаџети, Уметност или Растенија како Што се Чаши За Вино, Шишиња Со Вино, Прибор за Вино на Неа за да Создадете Привлечен Изглед. [Мултифункционална Таванска Полица]Може Да се Користи како Држач за Прикажување За Прикажување На Разни Украси, Целосно Искористување на Неискористениот Простор. Може да се Користи За Дневна Соба, Кујна, Спална Соба, Трпезарија, Работна Соба, Кафуле и Други Деловни активности. [Едноставно Склопување И Мерење]Лесен За Инсталирање, Со Целиот Хардвер што Треба Да се Инсталира и Фиксира на Таванот/Цементниот Врв. Димензии : 60/80/100 Х 31 Х 80см. [Топло Известување]Дното на Полицата На Таванот Може Да Складира Стаклени Чаши За Вино, Чаши За Чај, Итн. Тој е Многу Погоден За Подготовка За Привремени Собири, А Може да им се Даде и на Другите Како. Убави И Практични Материјали, Извонредна Изработка И Совршени Детали За Трансакцијата Создадете Држачи за Висечки Чаши за Жица за вас! Е Вашиот Идеален Избор За Домашна Мода!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

●Материјал : Изработен од висококвалитетно дрво, тврда текстура, висока густина, еколошки, без мирис, до

● Што Ќе Добиете qu60x40x1 5см1 х пегборд панели, 2 х Дрво Полица и 5 х Дрво Штипки; 80х60х1 5см1 х пегборд панели, 3 �

Зафаќајќи малку простор, складирајќи многу предмети и ослободете голем број од вашиот контра простор И�

Dkd Дома Декор Метал Дрво Мдф Ѕид Палто Решетката (2 Парчиња) (11 X 4.5 X 18.5 См) Домашен Декор Бренд Производ Кат

Елегантен Модерен Дизајн : Минималистичката Полица За Фотографии Е Изградена за Да Се Вклопи Во Декорот

Држачот за тенџере монтиран на ѕид е рачно заварен со висококвалитетно густо железо Дебелото железо не�

●Материјал : Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, безбеден и еколошки, нетоксичен и безо

Одбијте неуреден простор, целосно искористете го складирањето на ѕидот Дизајнот на металната висечка д

Материјал : користење на висококвалитетно железо и дрво Лесно за монтирање : Со Вклучен целиот потребен

Ако не сте го примиле производот или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, дирек

Овој комплет од 2 дрвени ѕидни полици со индустриски стил совршено ги комбинира стилот и функционалност

Прекрасен изглед, фина изработка, погоден за сите видови декорација на мебел, разубавете ја животната с�

ВИ ТРЕБААТ ПОВЕЌЕ ПРИЧИНИ ДА ГИ ИЗБЕРЕТЕ НАШИТЕ ДРВЕНИ ЅИДНИ ПОЛИЦИ? Цврсти и пространи за прикажување �

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно продадени од производителот,

ГОЛЕМИНА : 150*22*18СМ ПЛОВЕЧКИ ПОЛИЦИ : Ѕидни полици со 3 Нивоа простор за складирање на Вашите Занаети, сакс

[Широк Спектар На Употреба] Тоа Ќе Донесе Фантастична Декорација Во Секоја Просторија Што Ќе Ја Постави�

Инсталација : Монтиран Ѕид Стил : Едноставен Материјал : Метал За Големината : бидејќи големината погоре

Нашата пловечка дрвена полица за ѕид е многу подебела од обичните полици, кои се потрајни ПОЛИЦА ЗА ЅИД �

●Материјал : дрво (не е лесно да се деформира или пукне, цврсто, мазно, отпорно на влага, водоотпорно, отп�

● Одличен Избор : Врвен висококвалитетен материјал супериорен висококвалитетен акрилен одбор со златн

Рустикални Ѕидни Полицидрвени плочи Во селски стил и модерни црни метални држачи, класично спарување в�

Тие се совршен додаток во вашата спална соба,создаваат бохо и романтична атмосфера,го прават вашиот жив

Scroll