Ново
Хемотон Кимчи Контејнер 4 парчиња Јасен Сад За Леб Леб Пластична Кутија За Чувари Држач За Леб Херметички Контејнер За Складирање Храна Тост Организатор Корпа За С?

Хемотон Кимчи Контејнер 4 парчиња Јасен Сад За Леб Леб Пластична Кутија За Чувари Држач За Леб Херметички Контејнер За Складирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

?ЧУВАЊЕ ТОРТА Кери Јасен Сад За Леб Леб Пластична Кутија За Чување Леб Држач За Херметички Сад За Складирање Храна Тост Организатор Корпа За Складирање Леб За Работна Површина Можете Да Го Користите Со Доверба Поради Неговата Добра Издржливост и Цврстина, Што Ќе го спречи Лесно Да се Скрши или Оштети. ?Чувар На ЛЕБ Кујна Кутија За Тост Контејнер За Леб Транспарентен Организатор За Складирање Кутии За Зачини За Дома Изработен Од Материјал, Кој е Безбеден, Едноставен, Долготраен и Има Извонредна Текстура. ?ХЕРМЕТИЧКИ ДРЖАЧ За ЛЕБ Фантастична Кутија За Складирање Кујна Што Може да ви Помогне Да Создадете Уредна И Пријатна Средина. ?КУТИЈАТА за СКЛАДИРАЊЕ ФРИЖИДЕР Има Добар Печат и Има За Цел Да Ви Помогне Подобро Да Ја Чувате И Да Се Грижите за Вашата Храна, Што ја прави Многу Практична. ?КОШНИЦА За ЛЕБ Транспарентниот Дизајн Го Олеснува Гледањето Каков Вид Жито се Чува, Што го Олеснува Пристапот. Опис дали барате професионален, практичен и контејнер за складирање жито? Нашите производи ќе бидат ваш добар избор. Изработени од извонредна изработка и безбеден материјал за одлична издржливост и практичност. Не само што можете да пакувате зачини, сосови, овошје и сушено овошје, туку и закуски, храна, апчиња, Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Пп-Големина : 19, 00Х9, 50Х6, 00см/7, 47Х3, 73Х2, 36ин-Изработен од лесен и издржлив материјал, побезбеден и поудобен. Може да се чува во фрижидер, а месото и другата храна лесно се чуваат.- Овој Организатор На Фрижидер не само што можете да пакувате зачини, сосови, овошје и сушено овошје, туку и закуски, храна,- Лесно складирање, збогувајте се со нередот и обезбедете ви полесен начин за чување храна додека заштедувате простор.- Неговиот дизајн е многу едноставен, но кутијата за складирање е многу практична во употреба, што ви носи многу погодности.- Многу едноставен и практичен сад за складирање кујна што ќе ви донесе поголема погодност.- Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина : 19Х9, 5Х6СМ.Пакет Вклучувајќи 4 х Кутии За Леб.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ширина : 340 мм Висина : 210 мм Длабочина : 230 мм Материја

Постелнина НЕИЗБЕЛЕНА ПОСТЕЛНИНАленените кеси за леб и каучот не се изветвени и еднократно!...

? Безбеден и Материјал За Одделение За Храна : Благодарение на тоа што нашите кеси за целофан од леб се пл

Дарежливо складирање за леб Чувајте го вашиот леб свеж и лесен за сечење Хромиран капак, рачка и облоги �

Материјал : кеси За Леб изработени од 60гр квалитетна обложена велумска хартија, еколошка од пластиката,

7*24ч Деноноќна Стручна Помош Уживајте Во Цела Година На Поддршка Без Проблеми Нашиот Стручен Технички Т�

Ја Одржува Храната Свежа : Чувајте ја храната свежа со издржливи заптивки кои цврсто се вклопуваат во ко

Чувајте го лебот свеж, нашата убава кутија за леб со капак од бамбус не е целосно херметички, одржувајте

● ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ Ленените Кеси за леб за рачно изработени занаетчиски леб се Неизбелени, Еднократно, 70

????????? ?????????? Нашите пластични кеси за леб ќе ја задржат влагата и ќе го задржат мирисот надвор; Чувајте г�

Пластика лавици лавици држење бар виси тркала продажба простор решенија облека виси железнички со капа

Гаранцијата на производителот не може да се примени 32 х 19,4 х 14 см Материјал : Метал, челик...

Големина : Л, Боја : ЖОЛТА Потекло : ЦН (Потекло) Број на модел : 1 Материјал : Метал Метал тип : железо Име на

●Совршена Големина●Секоја од нашите проѕирни кеси за пекари е со димензии 11х18 инчи / 28х45 см, дополните

Практични и современи Оваа голема кутија за леб од нерѓосувачки челик е фантастичен сад за складирање л

Транспарентниот прозорец ви овозможува да видите вкусен леб без да ја отворите вратата Дизајнот со вис�

ГОЛЕМИНА : комплет од 2 парчиња,Голем 16,7" X9, 1 "X5, 9"; Мал12 "X7, 3 " X4, 7" КРЕМ КЛАСИЧЕН И ДИЗАЈН НА КАПАК ОД БАМБУС :

Scroll