Ново
Кристална Рачка 25мм Лажни Трепки Кутија За Пакување Кутии За Трепки Лажни 3д Трепки Од Визон Празна Кутија За Сјај

Кристална Рачка 25мм Лажни Трепки Кутија За Пакување Кутии За Трепки Лажни 3д Трепки Од Визон Празна Кутија За Сјај

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат трепките на места и да ја одржуваат формата, исто така можат да ги одржуваат чисти, суви и организирани на безбедно место. Забелешка : пакетот не содржи лажни трепки. Лесен за употреба : празната кутија за складирање лажни трепки може да ги заштити лажните трепки од кршење или оштетување, безбедно да ги држи трепките и да изгледа одлично. Празен Случај За Складирање Лажни Трепки Издржлив Материјал : Сите се безбеден и сигурен материјал кој нема да му наштети на вашето тело или лажни трепки, можете да ги користите подолго време. Лесни за Носење И Складирање : Овие кутии за складирање лажни трепки се мали по големина, кои ви овозможуваат лесно да носите и складирате различни видови лажни трепки, погодни за патување и секојдневна употреба. Совршен Подарок : Овие кутии за складирање трепки не се само случај за контејнери за трепки може да биде алатка за убавина за дома и салон, туку и стилски подарок за вашиот пријател. Идеален подарок за шминка за девојка, мајка или други женски пријатели. Број На Парчиња : Комбофалсни Трепки Сортирај : Ленти Трепкалажни Трепки Материјал : Визон Коса Лажни Трепки Должина : 1см-1,5 цмфалс Трепки Бенд : Црна Памучна Лента Лажни Трепки Тип : Целосна Лента Трепки Лажни Трепки Стил : Природен Долг Процес На Производство : Рачно Изработена Количина : 20итем Тип : Лажни Трепки празната трепка куќиштето може да Ви Помогне Да Организирате И Прикажете Различни Видови Лажни Трепки Во Секојдневниот Живот, Одржувајќи Ја Вашата Соба И Маса Уредни Додека Додавате Прекрасен Допир во украсите на Вашата Соба, идеални подароци за жени и девојки. Топло известување : 1. Пакетот не содржи лажни трепки. 2. Ве молиме дозволете мали грешки во големината поради рачно мерење. 3. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани. Ви благодариме за разбирањето.

За стоката

Слична стока во категоријата

Што Е Продолжување На Трепките?●Продолжувањето на трепките е течност што нанесувате мала количина пре�

[Висококвалитетен материјал] 100% рачно плетени од нашите квалификувани работници за да се осигурат дека

Сина : На екстензиите на камшик од јачина на в волумен се состојат од најразлична сина волна во сет што ј�

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

Кутија за пакување трепки за чување лажни трепки Празната кутија за трепки е изработена од сигурен мате

3 Чекор за да го примените Тенок и широк опсег, многу лесен и брз Супериорен квалитет 3Д ефект Лажните тр

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

72 Гроздови По Послужавник (18 обоени и 54 црни) Мека, Мала Тежина, Атрактивен Изглед Висок Квалитет, Без Сур

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба

●Материјал●трепките за очи со Природен изглед изработени од висококвалитетни материјали од хемиски в

Лесен за употреба : Секоја ленти од трепките можат лесно да се отстранат Секој професионален уметник со

НОВИ НАДГРАДЕНИ ПРЕТХОДНО ИЗРАБОТЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ : екстензии на трепките со претходно изработен волум�

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Ултра Глам да им понуди на потрошувачите козметика со највисок квалитет, ефикасност и безбедност; и нап�

● КРАТКИ ТРЕПКИтест природните полусипки се само половина должина на обичните трепки, тој е дизајниран

Направено од увезени влакна, меки како вистински трепки на мијалник, исклучително е удобно да се корист�

Корејски супер мека суровина мат визон рамни трепки Рамното продолжување на трепките од 0,15 мм само дел �

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

В07Синтетичките влакна од Висока класа и занаетчиството ги прават трепките попрецизни 10 Пара Трепки Пак

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

20 Пара Трепки Во Боја : овие трепки од визон имаат 10 различни стилови Со Црвена / Розова / Сина / Бела / Вио

Напреден материјал : екстензиите на трепките во боја се изработени од корејски висококвалитетен ПБТ ма�

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Scroll