Ново
LLBA Промаде Фанови &засилувач; Трепките Лепак | Рачно Изработени Волумен Трепките | Црна Лепило | Сушење време 0.5 - 1.5 сек | Долготрајни | Лесна Апликација

LLBA Промаде Фанови &засилувач; Трепките Лепак | Рачно Изработени Волумен Трепките | Црна Лепило | Сушење време 0.5 - 1.5 сек

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 799.84

● ЗОШТО LLBA ПРОМАДИ? Ллбапрофесионалните шетачки обожаватели се 100% рачно изработени од најквалитетен ПБТ материјал. Изработени од најмек и најтемен материјал и со мала основа, нашите ШЕТАЛИШТА се докажан производ и се користат од искусни техничари за трепки ширум светот. Ние се стремиме кон највисоки стандарди за контрола на квалитетот : од извори на суровина, до производство, до оценување на последниот елен. ● ЕФЕКТИВНОСТ на ТРОШОЦИТЕ - нашите лабави вентилатори доаѓаат во пакети од 480-530 вентилатори/ кутија, 4 пати поголема од количината на други волуменски фиоки за трепки. Ллбапрофесионалните лажни трепки се проверуваат 100% рачно пред да се пуштат на пазарот со нула скршени трепки. LLBA е најбуџетното решение, само 2-3 центи по вентилатор. ● ТЕСТИРАН ОД САЛОН низ Цела Канада и САД-llba лепилото за продолжување на трепките е направено од најдобрите состојки. Ллба Магнетниот Лепак е без латекс и формалдехид, лепак отпорен на масло, Низок фумаж, помалку алергичен. Овој Магнетски лепак е дизајниран ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА од сертифицирани техничари за продолжување на трепките. ОВА НЕ Е ЗА ИНДИВИДУАЛНО - ДОМАШНА употреба. ● 0,5-1,5 СЕКУНДИ БРЗО ВРЕМЕ НА СУШЕЊЕ-Екстремно кратко време на сушење, заштедува огромно време за вас и обезбедува поефикасна услуга за вашите клиенти. Овој чист лепак за продолжување на трепките е за различен стил на екстензии на трепките, за кафеави или обоени трепки. € 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО -100% задоволство или враќање на парите и чувајте го производот БЕСПЛАТЕН! Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со нашиот серум, ако добиете оштетен пакет или имате било каков друг проблем со овој производ, слободно контактирајте не директно, и ние ќе се потрудиме да ви го подобриме. ● ЗОШТО LLBA ПРОМАДИ? Ллбапрофесионалните шетачки обожаватели се 100% рачно изработени од најквалитетен ПБТ материјал. Изработени од најмек и најтемен материјал и со мала основа, нашите ШЕТАЛИШТА се докажан производ и се користат од искусни техничари за трепки ширум светот. Ние се стремиме кон највисоки стандарди за контрола на квалитетот : од извори на суровина, до производство, до проценка на последната фаза на производите. Поради ова, Нашите Шеталишта се далеку подобри од другите машински изработени премади.

За стоката

Слична стока во категоријата

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

ИЗГЛЕД НА ДОЛ овој комплет аниме трепки е дизајниран со изглед на супер кукла и може да ви помогне лесно

Својства На Материјалот : Индивидуалните Екстензии На Трепките Се Направени Од Напредни Вештачки Влакн

● КРАТКИ ТРЕПКИтест природните полусипки се само половина должина на обичните трепки, тој е дизајниран

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба

Свила Визон Трепки 0,15 ММ Дебелина Ј Навивам Должина ОД 8ММ 12 Редови ПолуДосадна Црна Боја...

Нашите плочи би можеле ефикасно да ги спречат почетниците да губат или да мешаат лажни трепки за време н

Ако сè уште ви се допаѓаат налепници со двострана на очните капаци, добредојде на нашата домашна, лепила

Ултра Глам да им понуди на потрошувачите козметика со највисок квалитет, ефикасност и безбедност; и нап�

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 парчиња пинцети за трепки во 3 бои Доволна количина за вашите дневни потр�

САМОСТОЈНИ ЕКСТЕНЗИИ НА ТРЕПКИТЕлесно се нанесуваат трепките Од Кластерот Про МЛЕН кои изгледаат како

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Овие fansубители на предета се 100% рачно изработени од највисок квалитет на PBT материјал Направено од најм�

[Висококвалитетен материјал] 100% рачно плетени од нашите квалификувани работници за да се осигурат дека

Меки лажни трепки со син сјај создаваат мистериозен, секси и уникатен изглед на очите 4те пара сини вешт�

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Трепки на ајлајнер со лажен трепче за модерен стил, 3Д, но природен изглед, одлична должина и ширина...

72 Гроздови По Послужавник (18 обоени и 54 црни) Мека, Мала Тежина, Атрактивен Изглед Висок Квалитет, Без Сур

●Материјал●трепките за очи со Природен изглед изработени од висококвалитетни материјали од хемиски в

【Квалитетен материјал】 Ова магнетно трепки е направено од 100% рачно изработено и е изработено од висок

Направено од увезени влакна, меки како вистински трепки на мијалник, исклучително е удобно да се корист�

[Спецификација] : Нашите Трепки Се Направени од Корејски Висококвалитетни Влакна Кои Се Меки, Флексибил�

Корејски супер мека суровина мат визон рамни трепки Рамното продолжување на трепките од 0,15 мм само дел �

【Алатка за огледало за кревање на камшик】 Совршена за калемење и одвојување на натурни Со метално огле

Функција за лажни кутии за складирање на трепките : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат тр�

Повеќе опции : вкупно 300 парчиња Сингл со 20д / 40Д / 50Д кластерски трепки, измешани со 20+40+50Д, Ц&Д навивам, дол

НОВИ НАДГРАДЕНИ ПРЕТХОДНО ИЗРАБОТЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ : екстензии на трепките со претходно изработен волум�

Овие трепки имаат нов дизајн што ги прави трепките повеќе волумен и живот, изгледаат исто како вистинск�

Што Е Продолжување На Трепките?●Продолжувањето на трепките е течност што нанесувате мала количина пре�

Scroll