Ново
Луксузни 5д/8Д Кутии За Трепки Од Визон Кутии Рефус 3д Лажни Празни Трепки Од Хартија Алатки За Шминка, АФ01, 20 парчиња

Луксузни 5д/8Д Кутии За Трепки Од Визон Кутии Рефус 3д Лажни Празни Трепки Од Хартија Алатки За Шминка, АФ01, 20 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат трепките на места и да ја одржуваат формата, исто така можат да ги одржуваат чисти, суви и организирани на безбедно место. Забелешка : пакетот не содржи лажни трепки. Лесен за употреба : празната кутија за складирање лажни трепки може да ги заштити лажните трепки од кршење или оштетување, безбедно да ги држи трепките и да изгледа одлично. Празен Случај За Складирање Лажни Трепки Издржлив Материјал : Сите се безбеден и сигурен материјал кој нема да му наштети на вашето тело или лажни трепки, можете да ги користите подолго време. Лесни за Носење И Складирање : Овие кутии за складирање лажни трепки се мали по големина, кои ви овозможуваат лесно да носите и складирате различни видови лажни трепки, погодни за патување и секојдневна употреба. Совршен Подарок : Овие кутии за складирање трепки не се само случај за контејнери за трепки може да биде алатка за убавина за дома и салон, туку и стилски подарок за вашиот пријател. Идеален подарок за шминка за девојка, мајка или други женски пријатели. Лажни Трепки Бенд : Црна Памучна Лента Лажни Трепки Должина : над 1,5 cm False Трепки Сортирај : Лента Трепкалажни Трепки Материјал : Пластични Памучни Стебленца Тип : Лажни Трепки Големина : Визон Трепки Кутија За Пакувањепроцес На Производство : Рачно Изработенброј На Парчиња : Комбофалс Тип На Трепки : Целосна Лента Трепкиквантност : 5/10/20/30/50/100 Парчиња Големина : Празна кутија за Трепки од Визон Празната Кутија За Трепки Може Да Ви Помогне Да Организирате И Прикажете Различни Видови Лажни Трепки Во Секојдневниот Живот, Одржувајќи Ја Вашата Соба И Маса Уредни Додека Додавате Прекрасен Допир Во Украсите На Вашата Соба, Идеални Подароци За Жени И Девојки. Топло известување : 1. Пакетот не содржи лажни трепки. 2. Ве молиме дозволете мали грешки во големината поради рачно мерење. 3. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани. Ви благодариме за разбирањето.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

● КРАТКИ ТРЕПКИтест природните полусипки се само половина должина на обичните трепки, тој е дизајниран

Магнетни Лажни Трепки Со Три Магнети по трепкиВкупниот сет се состои од 4 трепки Нашиот" Мал Магнет " Дол�

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

Трепки на ајлајнер со лажен трепче за модерен стил, 3Д, но природен изглед, одлична должина и ширина...

Свила Визон Трепки 0,15 ММ Дебелина Ј Навивам Должина ОД 8ММ 12 Редови ПолуДосадна Црна Боја Природен Изгле

【Алатка за огледало за кревање на камшик】 Совршена за калемење и одвојување на натурни Со метално огле

Изработен од увезени влакна, мек како вистински трепки од визон, тој е исклучително удобен за употреба Ж

●Обоени Кластерски Трепки●72 обоениash трепки, достапни во сино, виолетово, зелено и црвено јато трепки в

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Нашите плочи би можеле ефикасно да ги спречат почетниците да губат или да мешаат лажни трепки за време н

Корејски супер мека суровина мат визон рамни трепки Рамното продолжување на трепките од 0,15 мм само дел �

● ЗОШТО LLBA ПРОМАДИ? Ллбапрофесионалните шетачки обожаватели се 100% рачно изработени од најквалитетен П�

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : нашите претходно изработени вентилатори за трепки се направени од НАЈКВАЛИТЕТНА ПБ

✿ 7 парови пакувања со трепки Овие вегански трепки се изработени од увезени синтетички влакна, кои се на

【Квалитетен материјал】 Ова магнетно трепки е направено од 100% рачно изработено и е изработено од висок

В07Синтетичките влакна од Висока класа и занаетчиството ги прават трепките попрецизни...

ИЗГЛЕД НА ДОЛ овој комплет аниме трепки е дизајниран со изглед на супер кукла и може да ви помогне лесно

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 парчиња пинцети за трепки во 3 бои Доволна количина за вашите дневни потр�

❣ 【DIY = Креирај, уживајте! Можете да ги прилагодите трепките дома според вашите сопствени преференции Д�

Напреден материјал : екстензиите на трепките во боја се изработени од корејски висококвалитетен ПБТ ма�

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

3 Чекор за да го примените Тенок и широк опсег, многу лесен и брз Супериорен квалитет 3Д ефект Лажните тр

Меки лажни трепки со син сјај создаваат мистериозен, секси и уникатен изглед на очите 4те пара сини вешт�

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Scroll