Ново
Акрилик 25мм Лажни Трепки Кутија За Пакување Кутии За Трепки Лажни 3д Трепки Случај Празна Шарена Картичка Позадина Шминка

Акрилик 25мм Лажни Трепки Кутија За Пакување Кутии За Трепки Лажни 3д Трепки Случај Празна Шарена Картичка Позадина Шминка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба. Кутија за складирање на виткање трепки за да ви помогне да управувате со трепките. Кутијата за пакување трепки е задолжителна за девојки, љубители на шминка, шминкери и салони за убавина. Идеален подарок за вашата мајка, девојка или сопруга на роденден, Денот на Вљубените или други важни прилики, чувајте ја секогаш убава и привлечна. Спецификација : Име : празна боја на кутијата за трепки како што е прикажано.

За стоката

Name:
empty eyelash box
Color as shown :

Слична стока во категоријата

Лесно продолжување на трепките на вентилаторот имаат уникатна лента за трепки ќе спречи разделување на

[Спецификација] : Нашите Трепки Се Направени од Корејски Висококвалитетни Влакна Кои Се Меки, Флексибил�

Овие трепки имаат нов дизајн што ги прави трепките повеќе волумен и живот, изгледаат исто како вистинск�

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

НОВИ НАДГРАДЕНИ ПРЕТХОДНО ИЗРАБОТЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ : екстензии на трепките со претходно изработен волум�

Ултра Глам да им понуди на потрошувачите козметика со највисок квалитет, ефикасност и безбедност; и нап�

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

В07Синтетичките влакна од Висока класа и занаетчиството ги прават трепките попрецизни 10 Пара Трепки Пак

3 Чекор за да го примените Тенок и широк опсег, многу лесен и брз Супериорен квалитет 3Д ефект Лажните тр

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Лесно Вентилација И Заштедете ВремеАЛАВЕ продолжување на трепките лесните трепки за волумен на вентил�

Свила Визон Трепки 0,15 ММ Дебелина Ј Навивам Должина ОД 8ММ 12 Редови ПолуДосадна Црна Боја...

Повеќе опции : вкупно 300 парчиња Сингл со 20д / 40Д / 50Д кластерски трепки, измешани со 20+40+50Д, Ц&Д навивам, дол

72 Гроздови По Послужавник (18 обоени и 54 црни) Мека, Мала Тежина, Атрактивен Изглед Висок Квалитет, Без Сур

【Квалитетен материјал】 Ова магнетно трепки е направено од 100% рачно изработено и е изработено од висок

Scroll