Ново
500pcs Premade Fans Volume Eyelash Extensions, Handmade Loose Lashes Premade Lash Extensions Fans, 9D/10D/12D 0.05 mm Thickness C/D Curl 8-15mm

500pcs Premade Fans Volume Eyelash Extensions, Handmade Loose Lashes Premade Lash Extensions Fans, 9D/10D/12D 0.05 mm Thickness C/D Curl 8-15mm

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

НОВИ НАДГРАДЕНИ ПРЕТХОДНО ИЗРАБОТЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ : екстензии на трепките со претходно изработен волумен на tingeshine се направени од нови надградени влакна. Секој послужавник има 16 редови, 20 вентилатори по ред, вкупно 320 парчиња (3Д 691 парчиња). Можете да одговарате на различни должини според вашите потреби. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : овие екстензии на трепките се многу меки и лесни, 151% рачно изработени што се толку удобни за носење. Претходно изработените вентилатори со тенки корени можат подобро да одговараат на вашите природни трепки без празнини, а времето на задржување е подолго. СПЕЦИЈАЛНИ ТЕХНИКИ : Нашите претходно изработени екстензии на трепките со волумен го користат уникатниот метод поврзан со топлина, правејќи ја искривувањето потрајно и правејќи ги влакната помеки. Корените на навивачите се толку лесни и тенки што не можете да ги почувствувате. ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД И СТАБИЛНО ВИТКАЊЕ : трепките се класици во очите на уметниците на трепките. Тие изгледаат супер природно и одговараат на сите форми на очи. Навивачите имаат стабилна навивам и форма, така што тие можат да траат најмалку 4-57 недели. ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања или не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе ви дадеме задоволувачко решение. Ние се стремиме да ги обезбедиме најдобрите производи и услуги на секој клиент.

За стоката

Слична стока во категоријата

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Магнетни Лажни Трепки Со Три Магнети по трепкиВкупниот сет се состои од 4 трепки Нашиот" Мал Магнет " Дол�

Изработен од увезени влакна, мек како вистински трепки од визон, тој е исклучително удобен за употреба...

20 Пара Трепки Во Боја : овие трепки од визон имаат 10 различни стилови Со Црвена / Розова / Сина / Бела / Вио

Трепки на ајлајнер со лажен трепче за модерен стил, 3Д, но природен изглед, одлична должина и ширина 3Д ла�

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

●Материјал●трепките за очи со Природен изглед изработени од висококвалитетни материјали од хемиски в

В07Синтетичките влакна од Висока класа и занаетчиството ги прават трепките попрецизни 10 Пара Трепки Пак

Меки лажни трепки со син сјај создаваат мистериозен, секси и уникатен изглед на очите 4те пара сини вешт�

Корејски супер мека суровина мат визон рамни трепки Рамното продолжување на трепките од 0,15 мм само дел �

Свила Визон Трепки 0,15 ММ Дебелина Ј Навивам Должина ОД 8ММ 12 Редови ПолуДосадна Црна Боја Природен Изгле

САМОСТОЈНИ ЕКСТЕНЗИИ НА ТРЕПКИТЕлесно се нанесуваат трепките Од Кластерот Про МЛЕН кои изгледаат како

Висококвалитетни трепки : Меретонски 3Д природни лажни трепки се изработени од тенки влакна материјал

Кутија за пакување трепки за чување лажни трепки Празната кутија за трепки е изработена од сигурен мате

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

❣ 【DIY = Креирај, уживајте! Можете да ги прилагодите трепките дома според вашите сопствени преференции...

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

ИЗГЛЕД НА ДОЛ овој комплет аниме трепки е дизајниран со изглед на супер кукла и може да ви помогне лесно

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба

Scroll