Ново
Вифифифицирајте долга рачка голема супа лажица со лажица масло од кука рамен лажица каша супа лажица топла тенџере лажица прибор за садови за кука за кука крај Диз?

Вифифифицирајте долга рачка голема супа лажица со лажица масло од кука рамен лажица каша супа лажица топла тенџере лажица прибор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Материјал за производи : Природна дрвена лажица : Оваа лажица е изработена од природно дрво од балса, отпорен на корозија и издржлива. Не -временски, не -зрачење, не -газени испарувања. Дизајн на Родукт : Лажица со убава текстура : Дрвената текстура изгледа и елегантна. Површината е лизгава и нежна, а силниот природен вкус е интегриран во домот. Дизајн на производи : Погоден дизајн на крај на куката : Дизајн на крај на кука, нема потреба да се грижите за лажицата што паѓа во супа или каша. Може да се обеси и е лесен за складирање. Карактеристики : Дрвената рачка ја прави побезбедна и поудобна за употреба, особено во топла супа или топла вода. Површината е лизгава и лесна за чистење, така што нема потреба да се грижите за преостаната нечистотија. ПРОИЗВОД ПРОИЗВОД МЕСТА : Лажица со долги мешавини : Комерцијален квалитет може да се користи во ресторани, продавници за храна, кантини, итн. Погоден за готвење каша, супа, тестенини и топла тенџере. Материјал за производи : Природна дрвена лажица : Оваа лажица е изработена од природно дрво од балса, отпорен на корозија и издржлива. Не -временски, не -зрачење, не -газени испарувања. Дизајн на Родукт : Лажица со убава текстура : Дрвената текстура изгледа и елегантна. Површината е лизгава и нежна, а силниот природен вкус е интегриран во домот. Дизајн на производи : Погоден дизајн на крај на куката : Дизајн на крај на кука, нема потреба да се грижите за лажицата што паѓа во супа или каша. Може да се обеси и е лесен за складирање. Карактеристики : Дрвената рачка ја прави побезбедна и поудобна за употреба, особено во топла супа или топла вода. Површината е лизгава и лесна за чистење, така што нема потреба да се грижите за преостаната нечистотија. ПРОИЗВОД ПРОИЗВОД МЕСТА : Лажица со долги мешавини : Комерцијален квалитет може да се користи во ресторани, продавници за храна, кантини, итн. Погоден за готвење каша, супа, тестенини и топла тенџере. Спецификација : Тип на ставка : Дрвена лажица : приближно. 88 G / 3.1ozmaterial : Schima Superba Woodcolor : Големина на производот од дрво : приближно. 28x8cm / 11.0x3.1inpackage Список : 1 x Sponif Имате какви било прашања или незадоволство од нашите производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте не пред да оставите други повратни информации и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Ако откриете дека нарачката е помала од производот, прво треба да контактирате со нас, и ние ќе ви го преиспитаме што е можно поскоро за да ви обезбедиме производи и услуги со најдобар квалитет! Ви благодарам многу за вашата поддршка и соработка! ! ! Среќен шопинг ~.

За стоката

Item Type:
Wooden Spoon
Weight:
Approx. 88g / 3.1oz
Material:
Schima Superba Wood
Color:
Wood
Product Size:
Approx. 28x8cm / 11.0x3.1in
Package List:
1 x Spoon
If you have any questions or dissatisfaction with our products and services, please feel free to contact us before leaving any other feedback and we will get back to you within 24 hours. If you find that the order is less than the product, you need to contact us first, and we will reissue it to you as soon as possible to provide you with the best quality products and services! Thank you very much for your support and cooperation! ! ! Happy shopping~ :

Слична стока во категоријата

Лажица со глупак азиски азиски лажици со ориз едноставен, но елегантен дизајн ја прави лажицата убава и

Возраст : 19001940 година Бренд : Доминик во корпата за цвеќиња од Доминик Хаф Не е монограмирано и е во одлич

Кинески лажици Изгледот е едноставен и стилски, што е забавно за вашата трпезариска маса Лажица од тајл�

Корејски лажици Можете да ја користите керамичката лажица како лажица за сладолед, лажица рамен, лажица

DEN 2.67

Лека за облекување салата рафинирање на не'рѓосувачки челик, никогаш нема да 'рѓа и издржливо Chili Ladle згу�

Направено во Италија со највисок квалитет од 18 / 10 не'рѓосувачки челик Машината за миење садови безбеден

Керамичка лажица ???? Не грижете се за носење и грубо, свиткано, 'рѓа, лош мирис или искривен кога е во топл�

4 Лажица аголна за идеално пиење супа 5 Погодно за домашна кујна, употреба на ресторани, идеален преносен

Лажица од не'рѓосувачки челик Лажица за цртани филмови Лажица со мачка со мачка Цртани текови за јадење.

Гравче лакова изработена од лажици со супа со врвен квалитет на PP, тие се и практични за долготрајна упо�

Со нетрпение очекуваме да ја набавите, дајте ви совршено искуство Совршено пакување, совршена логистик�

Ова ќе биде добра декорација за да ја разубавите вашата трпезариска маса, ресторан, кујна, итн Направена

Дизајн на коландер Се одликува со лесна за зафаќање на мазна рачка која обезбедува удобна, пријатна дол�

Состав : Стерлинг сребро Производител : Шрев Тип : Платница лажици Возраст : 19001940 година Долорес од Shrevester

Керамички прибор за јадење : Керамички сервирање лажица лажици лажици е изработена од здрави материјал�

Издржлив материјал : Направено од премиум порцелан, слободно олово и нетоксичен керамика, е двапати отп�

Вилушки / вилушки за десерт 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】...

6 парчиња храна одделение од не'рѓосувачки челик рамен дно лажици 1мм дебелина азиски супи лажици за дом�

Лажици за вечера Може да биде да се лаже мед, супа, каша, ориз, и може да биде и да јадете десерти Табела за

Направено од траен висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, едноставен дизајн, работ на лажи�

Мини лажица за пиење : супа, сладолед, десерт, чај, кафе, шеќер Лажици за сладолед : Направено со врвен мат�

★ Материјал : Лажици од не'рѓосувачки челик усвојуваат трајни S(18 / 10) немагнетски материјал од не'рѓосув�

Едноголемина : 0,8 инчила должина : 9,1 инч раст : 1,6 инчколор : Снабдување со црна моќ : Нокантност : 1 ПИЕКЕМИ�

Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик што обезбедува вашето здравје, отпорен на 'рѓа, здрав

Scroll