Ново
Ла Сале од Доминик и Хаф Стерлинг Сребрена Демитасе лажица 4 1/2 “

Ла Сале од Доминик и Хаф Стерлинг Сребрена Демитасе лажица 4 1/2 “

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 555.20

Состав : Стерлинг сребро. Производител : Доминик во образецот Ла Сале од Доминик Хаф. Тој е монограм (монос варира) и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

За стоката

Слична стока во категоријата

Возраст : 19001940 година, Производител : Доминик и Хаф Модел : Чарлс II Бренд : Доминик и Хаф Тип : Лажица Соста�

Состав : Стерлинг сребро Тип : Лажица Состав : Стерлинг сребро Тип : Лажица Германски германски (создавач

Производител : Шиблер, тип : лажица Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Бренд : Шиблер Модел : Американ�

Бренд : Вуд и Хјуз Модел : Маргерит Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Вуд и Хјуз.

Состав : Стерлинг сребро Производител : Горхам, Вајтинг Состав : Стерлинг сребро Производител : Горхам, В�

Возраст : 19001940 година, Состав : Стерлинг сребро Бренд : Горхам Модел : Пепелашка Тип : Лажица Производител

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Бренд : БејкерМанчестер Модел : Лафајет Тип : Лажица Лафајет од Бе�

Состав : Стерлинг сребро Производител : Онида Состав : Стерлинг сребро Производител : Онида Наследница о�

Состав : Стерлинг сребро Производител : Тоул Тип : Платница лажици Состав : Стерлинг сребро...

Производител : Ханс Хансен Состав : Стерлинг сребро Бренд : Ханс Хансен Модел : Бел Тип : Служење лажица...

Состав : Стерлинг сребро Производител : Фригаст Состав : Стерлинг сребро Производител : Фригаст...

Состав : Стерлинг сребро Состав : Стерлинг сребро Проверете ги нашите седмични разговори за античко и ре

Производител : Алвин Состав : Стерлинг сребро Тип : Платница лажици Возраст : 19001940 година...

Возраст : 19001940 година, Производител : Горхам Бренд : Горхам Модел : Плимут Тип : Лажица Состав : Стерлинг ср

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Бренд : Компанија за производство на белешки Модел : Алхамбра...

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : 1,2 x 1,2 x 5,2 инчи (3 x 3 Материјал : 188 не'рѓос�

Модел : Антички врежан, создавач : Тифани во шемата Антички врежана од Тифани Ко тој е монограмиран (моно

Производител : Дејвис и Галт Состав : Стерлинг сребро Бренд : Дејвис и Галт Тип : лажица чај кади Производ�

Производител : Вотсон, тип : лажица Состав : Стерлинг сребро, прикажани рафинирања : Стерлинг Сребрена Де�

Возраст : 19001940 година, Состав : Стерлинг сребро Модел : Les Cinq Fleur, Maker : Reed in The Model Les Cinq Fleurs од Рид Бартон...

Scroll