Ново
Маргерит од Вуд и Хјуз Стерлинг Сребрена Бери лажица GW Светла-кут 9 1/8 “

Маргерит од Вуд и Хјуз Стерлинг Сребрена Бери лажица GW Светла-кут 9 1/8 “

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 331.20

Бренд : Вуд и Хјуз. Модел : Маргерит. Тип : Служење лажица. Состав : Стерлинг сребро. Производител : Вуд и Хјуз. Маргерит од Вуд Хјуз Стерлинг Сребрена Бери лажица злато измиено светло-кут 9 1/8 Во шемата Маргерит од Вуд Хјуз. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Можните количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

За стоката

Слична стока во категоријата

Модел : Меримак Бренд : Тоул Тип : Лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Тоул Модел : Меримак Брен�

Состав : Стерлинг сребро Производител : Онида Состав : Стерлинг сребро Производител : Онида Наследница о�

Производител : Лунт, тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Возраст : 19001940 година Бренд : Лунт Модел

Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал / 1847 Роџерс Проверете ја нашата серија за информац

Производител : Шулц и Фишер Состав : Стерлинг сребро Тип : Бери лажица Производител : Шулц и Фишер...

1 x бакар Панч Патра лажица, 1 x Sphatik Mala Одличен подарок за вашите најблиски Лесно за одржување, само исчист

Производител : Валас, тип : лажица Состав : Стерлинг сребро Возраст : 19001940 година Бренд : Валас Модел : Ириј

Производител : Ханс Хансен Состав : Стерлинг сребро Бренд : Ханс Хансен Модел : Бел Тип : Служење лажица...

Производител : Меѓународен, шема : Осумнаесет десет 1810 Избрани рафинирања : Меѓународно сребро, тип : лаж�

Состав : Стерлинг сребро Состав : Стерлинг сребро Проверете ги нашите седмични разговори за античко и ре

Производител : Вајтинг, тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Бренд : Вајтинг Модел

Состав : Стерлинг сребро Производител : Стари занаетчии на bујбери Состав : Стерлинг сребро Производител

Состав : Стерлинг сребро Производител : Тифани Состав : Стерлинг сребро Производител : Тифани Marquise by Tiffany

Материјал : Тело : Алуминиумска легура; Површина : Анодизиран сулфат Големина : Вкупна должина 5,9 инчи (15 З

Возраст : 19001940 година, Состав : Стерлинг сребро Бренд : Горхам Модел : Пепелашка Тип : Лажица...

Состав : Стерлинг сребро Производител : Тоул Севилја од Towle Sterling Silver Hollow рачка со не'рѓосувачки спроведув

Состав : Стерлинг сребро Производител : Горхам, Вајтинг Бренд : Вајтинг Тип : Лажица Состав : Стерлинг сре�

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 19001940 година Бренд : Манчестер Тип : Лажица Валенсиенс од Манчестер Сте�

Scroll