Ново
Бисер Метал Б-5624 Робелија лажица, лажичка, не'рѓосувачки челик, машина за миење садови, направена во Јапонија, вкупна должина 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 x 1,5

Бисер Метал Б-5624 Робелија лажица, лажичка, не'рѓосувачки челик, машина за миење садови, направена во Јапонија, вкупна должина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1542.40

Големина на производот (приближно) : должина 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 х. (Приближно.) : Должина 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 x. Тежина на производот : приближно 0,4 фунти (0,025 кг). Материјал : не'рѓосувачки челик. Земја на производство : Јапонија.) : Должина од 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 x Тежина на производот : приближно 0,4 фунти (0,025 кг). Материјал : не'рѓосувачки челик. Земја на производство : Јапонија. Фен безбеден за лесна грижа. Направено во Јапонија за мир на умот. Забелешка : Забележете дека нема да бидеме одговорни за каква било штета, штети или несреќи што произлегуваат од изнајмување или друга продажба, користена продажба или изнајмување заради трансферот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тој е вешто рачно насликан со електронски ласерски гравура и исти вештини што ги користат антички занае

По полирање тркалезно мазно, фино полирање, мазно и не е лесно да се изгребе устата 1парче калапи, садови

ВРЕЖАН ПОДАРОК СО ЛАЖИЦА : изберете нежен мал подарок напамет и приредете големо изненадување! Ова е одл

Безбедна машина за миење садови Не'рѓосувачки челик од храна Дизајн на ергономија Класична тркалезна р�

Одличен Подарок оваа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да ја

Прекрасен Подарок : мал подарок може да претставува бескрајна љубов и благослови.Можете да го дадете на

Големина на лажица : долга околу 7,5 инчи Нерѓосувачки Челик : лажицата е изработена од висококвалитетен �

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Декоративна чај за Ноќта на вештеркитеКреативниот дизајн на черепот ја прави лажицата уникатна и модер

Врежана лажица подарок за lубител на крофни врежаната лажица врежана лажица е најдобрата loveубов и приј�

ВИСОК КВАЛИТЕТ : материјалот на оваа чајна лажица се издвојува по нивната издржливост и отпорност на ко�

`+ Димензија долга ракувана лажицавкупната должина на лажицата е 8 инчи, ширина 6 мм и дебелина е 2 мм...

Влези Во Мојот СтомакПодарок За ТатоОстин Пауерс Цитат тато роденденски подарокФилмски Цитат Уникате�

ЛАЖИЦА за МЕШАЊЕ користи Специјално дизајнирана медена лажица со закривена рачка за безбедно држење на

КВАЛИТЕТ И ЗАВРШНИЦА : сите наши лажици се завршена површина со огледало, мазен раб без груби точки, висо

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Нашите врежани лажици прават разумен подарок за секој што сака кафе, чај, сладолед, путер од кикирики, де

Одличен Подарок оваа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да ја

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Производител : Towle, тип : лажица Состав : Стерлинг сребро Возраст : 19001940 година Бренд : Тоул...

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ е Изработен од висококвалитетен материјал, издржлива конструкција, лесен за одржув

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

●36 ПАРЧИЊА Вилушки За Вечера ● сетот за вилушки сребрени садови содржи 36 парчиња вилушки за вечера, пов

Дизајн : Прекрасните лажици креативно прекрасно дизајн на лице за маче, елегантни рачки со високи крајн�

Комплетот 12парче лажичка Лиза нуди елегантно поставување на масата по многу исплатлива цена...

Прекрасен Подарок : мал подарок може да претставува бескрајна љубов и благослови.Можете да го дадете на

Премиум занает : Процес на полирање на огледало, лажици чај со чај со мазни рабови без закопчиња, а не гру

Scroll