Ново
Бисер Метал Б-5624 Робелија лажица, лажичка, не'рѓосувачки челик, машина за миење садови, направена во Јапонија, вкупна должина 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 x 1,5

Бисер Метал Б-5624 Робелија лажица, лажичка, не'рѓосувачки челик, машина за миење садови, направена во Јапонија, вкупна должина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1542.40

Големина на производот (приближно) : должина 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 х. (Приближно.) : Должина 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 x. Тежина на производот : приближно 0,4 фунти (0,025 кг). Материјал : не'рѓосувачки челик. Земја на производство : Јапонија.) : Должина од 5,5 x ширина 1,0 x висина 0,6 инчи (14 x 2,5 x Тежина на производот : приближно 0,4 фунти (0,025 кг). Материјал : не'рѓосувачки челик. Земја на производство : Јапонија. Фен безбеден за лесна грижа. Направено во Јапонија за мир на умот. Забелешка : Забележете дека нема да бидеме одговорни за каква било штета, штети или несреќи што произлегуваат од изнајмување или друга продажба, користена продажба или изнајмување заради трансферот.

За стоката

Слична стока во категоријата

2 парче црн кујнски прибор, комплетот доаѓа со силиконска лажица за шпагети и цврста лажичка за супа...

●Материјал : нашите мешалки за кафе се изработени од нерѓосувачки челик СУС304 СО четкана завршница...

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

●36 ПАРЧИЊА Вилушки За Вечера ● сетот за вилушки сребрени садови содржи 36 парчиња вилушки за вечера, пов

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Одличен Подарок оваа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да ја

`+ Димензија долга ракувана лажицавкупната должина на лажицата е 8 инчи, ширина 6 мм и дебелина е 2 мм...

Големина на лажица : долга околу 7,5 инчи Нерѓосувачки Челик : лажицата е изработена од висококвалитетен �

Високо полиран, многу здрав и многу тешко да се свитка и соодветна тежина за да се одржи удобно...

Прекрасен Подарок : мал подарок може да претставува бескрајна љубов и благослови.Можете да го дадете на

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Вграден лажица подарок : Изберете нежен мал подарок по срце и дајте го големо изненадување! Ова е одличе�

Пекари и готвачи Виндзор Шема нерѓосувачки лажички Квалитет на ресторанот Светла завршница Број на мод

ВРЕЖАН ПОДАРОК СО ЛАЖИЦА : изберете нежен мал подарок напамет и приредете големо изненадување! Ова е одл

Секој што сака чај и има смисла за хумор ќе го ископа ова, но, прва лажица чај и ќе ја користи секој ден...

Прекрасен Подарок : мал подарок може да претставува бескрајна љубов и благослови.Можете да го дадете на

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Прибор за јадење со името На Царот Од обликот до тежината и финишот, вложивме максимални напори за јадењ

Совршен подарок : Оваа лажица е одличен подарок Секое време тие користат лажица, тие ќе мислат на вашата

Вклучи 4 Парчиња Титаиниум Позлата Сјајна злато чај лажици услуга за 4 Издржлив и Без 'рѓа : Издржлив Нерѓ

Подароци те Сакам на месечината и назад Врежана лажица Подарок За Него Подарок За Неа Љубовници Подар

Големина : 6,4 инчи (162 мм) Тежина : 1,2 мл (35 g) Материјал : Не'рѓосувачки челик Направено во Јапонија Големина

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Scroll