Ново
Црн Нерѓосувачки Челик Лажица Одмор За Кујна Шпорет Врвот, Herogo Голем Прибор За Готвење Шпатула Држач Со Квадратни Дното, Кујна Додатоци За Кујна Countertop, Тешки, Машин?

Црн Нерѓосувачки Челик Лажица Одмор За Кујна Шпорет Врвот, Herogo Голем Прибор За Готвење Шпатула Држач Со Квадратни Дното,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Тежок, нашиот одмор со црна лажица е изработен од нерѓосувачки челик со дебел мерач, отпорен на ' рѓа и отпорен на топлина за безбеден шпорет, цврстата структура нема да се чипсува, топи и крши, одлична алтернатива на керамичкиот, пластичниот и стаклениот одмор со лажица, издржлив и цврст за долго време сервирање. Совршена големина, големината на одморите со лажица е 8,1 "х 4,3" (20,6 х 11 см), поширок и подлабок долен продолжен простор за одмор, доволно голем за да поставите големи и мали лажици, лажички, шпатули, сребрени садови и кој било друг кујнски прибор за готвење, спасете ја вашата кујнска плоча од неуредност. Корисен дизајн, корисен држач за лажица опремен со завиткан раб, совршен за закачување или прикажување во кујната или на решетка за сушење, широката рамна основа може да се потпре рамно и стабилно на горниот дел од шпоретот, а вашиот прибор е лесен за пристап додека готвите или печете. Лесно за чистење, приборот за одмор имаше четкана завршна површина, која обезбедува добра отпорност на дамки и лесно одржување, едноделното обликување без мртов агол е полесно да се исчистат остатоците од храна, супер лесно да се исчистат со раце, машина за миење садови безбедна за заштеда на трудот. Разноврсна, овој држач за лажица за шпорет е практичен и декоративен, дизајнот на квадратно дно совршено се вклопува со модерна или фарма кујна, совршена употреба во различни прилики како кујна, шпорет, шалтер, станица за кафе, бар, кампување и маса за вклучена маса. Димензија : севкупни мерки на тавата : 8.1 "х 4.3 " х 0.8". Материјал : нерѓосувачки челик. Содржина на пакетот : одмор со Лажица*1. Ве молиме измијте ја лажицата со топла вода пред првата употреба. Ве молиме исчистете го одморот со лажица откако ќе го користите за вашата здрава секојдневна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Голем Одмор Со Лажица Заштедете го просторот на кабинетот; Заштитете ја површината на бројачот од дамки

Керамика СУПА ЛАЖИЦИ КЕРАМИЧКИ Ставете го цврсто, лажицата нема да падне од масата и е чиста и хигиенска

●Кажете Збогум На Лепливите Плочи●Уморни од лепливи плочи со валкани дамки од храна? Отфрлете ги кујнс

️ ● Силиконскиот држач е мултифункционален модел кој совршено ќе се вклопи во внатрешноста на модерна�

●Отпорен на топлина И Еколошки ● Одморот Со Повеќе Прибор Е Изработен од 100% ПП За Храна, Без БПА, Отпоре�

Разновиден Одмор Со Лажица За Шпорет : Совршена големина одговара на вашата потреба Без разлика дали го�

Во собата на 4 Секачите мерат прибл 4 "до 5,75" Изграден од цврст нерѓосувачки челик Забавни за Украсување д

Керамика КОМПАКТЕН ЛАЖИЦА ПОСЛУЖАВНИК КЕРАМИЧКИ ЛАВИЦА ЛЕЖИ решетка лажица за кујни, шпорет, кафе бар

5 ПАРЧИЊА ОРГАНИЗАТОР ЗА ГОТВЕЊЕ СЕТ : 7" Држач за Прибор, 4 парчиња 5,2 инчен Лажица Одмор...

Подобрете го изгледот на вашата кујна додека ја одржувате уредна Со убаво дизајнираниот Керамички Одмо

●Силиконски силиконски силиконски лажица за храна изработен од чиста храна силиконски отпорен на топл

Изработен од 100% силикон за храна, Отпорен на Топлина, нетоксичен, без БПА, издржлив, флексибилен...

УРЕДНА ПЛОЧА за ГОТВЕЊЕ : тука нема недостаток на јужен шарм, сите Овој прекрасен одмор со лажица е добре

???КЕРАМИЧКИ ДРЖАЧ За ЛАЖИЦА Едноставен дизајн, роман и уникатен, полн со креативност, извонреден и практ

Пластика Увезени Предвремено затворање Лажица Одмор И Држач За Капак За Кујнски Шалтер Држач За Готвењ�

①Лажица】 Лажицата е изработена Од Врвен Нерѓосувачки Челик За Храна, Процес На Полирање На Огледала Со

Совршен за супа лажици, размахване, путер шпатули и други кујнски прибор за готвење Безбеден и издржлив

МОДЕРЕН СИЛИКОНСКИ ЛАЖИЦА ПОЧИВА : овие модерни лажица почива, направени од 100% храна одделение силиконс

Scroll