Ново
Норпро Конзервирање Капак Решетката

Норпро Конзервирање Капак Решетката

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Мерки : 9,75" х 4,25 "х 4" / 25см х 11см х 10см. Решетката за капаци за конзервирање е суштинска алатка за конзервирање која обезбедува брз и лесен начин за стерилизирање на капаците за конзервирање. Држи до 12 редовни или широки капаци за конзервирање на устата. Водата слободно циркулира околу капаците за целосно да ги стерилизира!. Рачката ги држи рацете без врела вода. Мерки : 9.75 "х 4.25" х 4 " / 25см х 11см х 10цма решетката за капаци за конзервирање е суштинска алатка за конзервирање која обезбедува брз и лесен начин за стерилизирање на капаците за конзервирање. Држи до 12 редовни или широки капаци за конзервирање на устата. Водата слободно циркулира околу капаците за целосно да ги стерилизира! Рачката ги држи рацете без врела вода. Препорачано миење раце. Норпро е основан во 1973 година со визија за дизајнирање, производство и снабдување на прибор со највисок калибар. Понудата на норпро за иновативен, висококвалитетен производ за готвење, подготовка и сервирање храна се произведува со супериорни материјали и изработка. Норпро е добро воспоставен снабдувач на карактеристични прибор лоциран на прекрасниот Северозападен Пацифик. Норпро е основан во 1973 година со визија за дизајнирање, производство и снабдување со висококвалитетни прибор поддржан од посветеноста да ги надмине очекувањата на клиентите. Ние сме постојано во првите редови на иновациите на производите. Патувањето низ целиот свет за да ги проучуваме трендовите ни овозможува да создадеме врвни производи и да ги запознаеме нашите клиенти со најновите технологии и иновации во индустријата. Нашите производи го одразуваат највисокиот квалитет и се произведени со супериорни материјали и изработка. Со нашата целосна линија на алатки ЗА ЗАФАТ-ЕЗ, можете да лажица, лажичка, подигнете, свртете, размахване и каша со нашиот патентиран, удобен нелизгачки сантопрен зафат, дизајниран за употреба од левата или десната рака. Рачките ЗА ДРЖЕЊЕ-ЕЗ го олеснуваат готвењето овозможувајќи посилен стисок, спречувајќи замор на рацете и грчеви. Ergономскиот дизајн совршено се вклопува во секоја рака. Меки, удобни, нелизгачки рачки, дури и кога се влажни. Норпро нуди многу кујнски неопходни работи направени од најбезбедните материјали како стакло, бамбус, нерѓосувачки челик и силикон. Норпро има се што ви треба за конзервирање! Зачувувањето на храната е вкусен и хранлив начин за борба против отпадот од храна и уживање во распродажбата на летната година. Исто така, проверете ја нашата целосна линија на чувари на компост за лесно органско рециклирање!. Секој производ во норпрос крона линија на садови за готвење и кујнски додатоци е изработен со комерцијален нерѓосувачки челик. Кронас уникатен, тежок дизајн додава сила и издржливост. Издржливоста, вредноста, убавината и функционалноста се комбинираат за да ја направат КРОНА најдобриот избор за висококвалитетни садови за готвење и кујнски додатоци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Design Дизајн на заштеда на простор Не како традиционалниот штанд за статив или единечен штанд, повеќекра�

1 U Rack Space (1 75 ") Елегантен црн надворешен Елегантен црн надворешен Одговара на стандардни лавици со предп�

Scroll