Ново
Комплет за алатки Xiaoheshop Комплет за носење водоотпорен водоотпорен куќиште за носење со пластична кутија со кутија за складирање на кутии за складирање на кутија

Комплет за алатки Xiaoheshop Комплет за носење водоотпорен водоотпорен куќиште за носење со пластична кутија со кутија за складирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Ултра-порта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да се справите со најтешките задачи; Нашата преносна алатка ви овозможува да ги носите сите додатоци за алатки што ви се потребни. - Одлична функција на шок, водоотпорна, изолирана функција. - Широко користена во авијацијата, фотографијата на отворено, истрагата на терен, научното истражување и многу други полиња. - Композитна тока, употреба на процес на истегнување, паметен, удобен, силен, за да се спречи колапсот на кутијата. - Вклучен пакет : 1 x кутија со сунѓер. Ултра-порта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да се справите со најтешките задачи; Нашата преносна алатка ви овозможува да ги носите сите додатоци за алатки што ви се потребни. - Одлична функција на шок, водоотпорна, изолирана функција. - Широко користена во авијацијата, фотографијата на отворено, истрагата на терен, научното истражување и многу други полиња. - Композитна тока, употреба на процес на истегнување, паметен, удобен, силен, за да се спречи колапсот на кутијата. - Вклучен пакет : 1 x кутија со сунѓер. Мултифункционална алатка : Оваа мултифункционална алатка има широк спектар на употреба и лесно може да се користи како алатки за приколка, механичко поле за алатки, алатки за автомобили, професионална алатка, итн.; this small toolbox is designed for serious storage.Waterproof Hard ​Carry Plastic Carrying Case Specifications : ▪ Specification : 180x120x50mm , 215x165x95mm , 230x185x95mm , 280x225x100mm , 340x270x100mm , 250x200x74mm▪ Material : ABS, Sponge▪ Color : Black▪ Features : - Excellent shockproof, waterproof , Функција за промашување на прашина.Панаж Вклучува : 1 × Алатки за алатки Овозможете грешка од 0-1 CM поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Ако најдете проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. За посета на мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца.

За стоката

180x120x50mm , 215x165x95mm , 230x185x95mm , 280x225x100mm , 340x270x100mm , 250x200x74mm:
▪ Material:
ABS, Sponge
▪ Color:
Black
▪ Features:
- Excellent shockproof, waterproof, dustproof function.
Package Includes:
1 × Toolbox
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
If you find any problems with our products, please feel free to contact us by email and we will resolve the problem as soon as possible.:
Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services.:
Thank you for visiting my store, click to enter my store, there will be a lot of products for your reference. :

Слична стока во категоријата

Комбинација на ленти (6 + 6 мал медиум) на горниот и долниот дел од преградите многу прилагодливи...

Tote Spay за 3 / 8 "Сет за приклучок Завртки обложени со засилена пластика со висок отпор Страна област за мини

Име на производот (издржлив во употреба) : спојница; монтиран тип : (најновата технологија) монтиран на по

Име на производот : корпа за складирање за складирање; материјал : пластика Главна боја : жолта, црна; кол�

Кутија за делови за електронски компоненти од 5 парчиња компоненти Добра колекција за вашите електронс�

Солиден материјал значи алатка што ќе трае следните години Материјал : железо+пластика Боја : Зелена кут

【Цврста конструкција на алатки】 Оваа кутија со алатки е изработена од висококвалитетна PP пластика, по�

Оваа кутија може да се користи за складирање на лекови, батерии, ножици или други мали работи Тоа е склоп

Карактеристики на Плат 181309aBLK : конструирани од тешки полиетилен АТА со вдлабнатина хардвер...

18 Организатор за складирање на оддели Оваа хардверска кутија содржи 18 индивидуални прегради, можете да

Алуминиумска легура Случај за носење на отворено : Лесни алатки за организирање кутија, совршени за дом�

Направено од антистатички PP материјал, има добра отпорност на притисок, перформанси на оптоварување и о

Занаетчиски 344 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

Најлон Увезени 【Picknvvull Отстранлив оддел】 Опремено со 6 средни прегради, 9 мали прегради и 4 отстранливи д

Премиер ладна валана челична надворешна обвивка Вметнување на стирен со големо влијание со 21 преграда..

Име на производот : Електронски компоненти кутија; количина на прегради : 15 Севкупна големина : 21x 11,5 x 4cm /

Занаетчии 187 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен пр

【Погодно е да се носи】 Преносот на алатки е опремено со екстра долги рачки, што е поудобно за носење, по�

Направен од ПП материјал Високо квалитетен, практичен и издржлив за долгогодишна употреба...

Земја на потекло : Јапонија Големина на производот (W X D X H) : приближно 15,0 x 8,7 x 7,5 инчи (38 Внатрешни димензи�

Капацитет : 80g / 80ml / 2.7oz; Дебелина на листот : 0,3мм / 0,01 "; Димензии : 68mmx35mm / 2.68" x1.38 "(DXH) Во козметика, подароци, �

Scroll