Ново
TCE ATB102U TORIN 16 Стил на колкот на колкот Преносен челичен алатки со метално затворање на бравата, сина

TCE ATB102U TORIN 16 Стил на колкот на колкот Преносен челичен алатки со метално затворање на бравата, сина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Стил на покривот на колкот, мали преносни кутии за преносни алатки за рачно зачувување 16,7 "L x 6.9" W x 4.9 "H. Алатки за продавници во вашиот дом, работилница, гаража, автомобил или работно место; прават идеален додаток за професионалниот механичар. Направено од челик со мерач со тешки мерачи со финиш во прав отпорен на корозија, кој обезбедува силна и цврста конструкција за додадена издржливост. Се одликува со удобна рачка за зафат и тешка позлатена брава. Вклучува ограничен 2-годишен производител. Стил на покривот на колкот, мал рачен начин Преносни мерки за кутии за алатки 16,7 "L x 6.9" W x 4.9 "H. Алатки за продавници во вашиот дом, работилница, гаража, автомобил или работно место; Прави идеален додаток за професионалниот механичар. Направено од челик со мерач со тешки мерачи со завршен палто со корозија, кој обезбедува силна и цврста конструкција за дополнителна издржливост. Се одликува со удобна рачка за зафат и тешка позлатена брава. Вклучува ограничен 2 -годишен производител. Torin TCE ATB102 U 16 "Стил на покривот на колкот, мала преносна кутија за преносни алатки со рака, 16,7" L x 6.9 "W X 4.9" H, овозможувајќи ви да чувате алатки во вашиот дом, работилница, гаража, автомобил или работно место. Исто така, тоа е за идеален додаток за професионалниот механичар. Кутијата со алатки е направена од челик со мерач со тешки мерачи со завршница на палто со корозија, кој обезбедува силна и цврста конструкција за дополнителна издржливост. Се одликува со удобна рачка за зафат и тешка позлатена брава. Вклучува ограничен 2 -годишен производител.

За стоката

Слична стока во категоријата

Способни за цврсто држејќи мали делови како ореви, завртки, завртки и др Тоа е магнетско, така што не мор�

Карактеристики на Плат 181309aBLK : конструирани од тешки полиетилен АТА со вдлабнатина хардвер Екстериорна

Организатор за организатори на Онрева : Нашиот организатор за фиоки за алатки за 42 парчиња е совршен за �

✅ Мека кутија за носење, винил, жолт ✅ Ставка : Случај за носење ✅ Материјал : винил ✅ Вклучува : лента за

Занаетчиски 236 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

1 Робусна алатка : Специјално дизајнираниот распоред гарантира дека алатките се безбедни, чисти и орган�

Оригинален дел за замена на OEM MM Electronics е давател на високо квалитетни делови и додатоци за индустријата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Направен од ПП материјал Високо квалитетен, практичен и издржлив за долгогодишна употреба Мултифункци�

Направено од јаглероден челик Би материјална рачка Дизајнирано да биде лесен за употреба Направено од �

Земја на потекло : Јапонија Големина на производот (W X D X H) : приближно 15,0 x 8,7 x 7,5 инчи (38 Внатрешни димензи�

Комбинација на ленти (6 + 6 мал медиум) на горниот и долниот дел од преградите многу прилагодливи...

Ултрапорта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да

Име на производот : Електронски компоненти кутија; количина на прегради : 15 Севкупна големина : 21x 11,5 x 4cm /

【Цврста конструкција на алатки】 Оваа кутија со алатки е изработена од висококвалитетна PP пластика, по�

Сите наши напори треба да датираат, нè направија еден од најголемите меѓународно оперативни производит

Капацитет со 3 слој 5ленти : Оваа кутија со алатки за конзола има 5 ленти во 3 слоја и мерки 22 "x 8" x 11,5 "(l x w x h),

Солиден материјал значи алатка што ќе трае следните години Материјал : железо+пластика Боја : Зелена кут

Големина (W X D X H) : 505mm x 245mm x 225mm Висина : 220мм Ширина : 501мм Должина : 236мм Големина (W X D X H) : 505mm x 245mm x 225mm Висина

Кутија за делови за електронски компоненти од 5 парчиња компоненти Добра колекција за вашите електронс�

Husky 524 CH Копче за алатки за замена : 2 копчиња Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Пример прикаж

Најлон Увезени 【Picknvvull Отстранлив оддел】 Опремено со 6 средни прегради, 9 мали прегради и 4 отстранливи д

Занаетчии 187 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен пр

Занаетчиски 344 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

【Погодно е да се носи】 Преносот на алатки е опремено со екстра долги рачки, што е поудобно за носење, по�

Подигнете со рачка, а не со прсти Револуционизирајќи ги начините на кревање на вол Дури и детските старе

Димензија на надворешниот случај : 4,30 ”x 2,80” x 0,80 ”ч Вклучувајќи 6 фиксни прегради во три различни голем�

18 Организатор за складирање на оддели Оваа хардверска кутија содржи 18 индивидуални прегради, можете да

Занаетчиски 340 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни...

Tote Spay за 3 / 8 "Сет за приклучок Завртки обложени со засилена пластика со висок отпор Страна област за мини

Scroll