Ново
Зашрафете јаглеродна челична кука за светло, куки за ознаки, шрафови за куки за очи, дрвени шрафчиња за прицврстување, 12 парчиња -

Зашрафете јаглеродна челична кука за светло, куки за ознаки, шрафови за куки за очи, дрвени шрафчиња за прицврстување, 12 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 624.00

Должина : 1-2.5x20мм. Стил на возење : Ништо. Материјал : Јаглероден челик. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Димензии : M2.5*20. Спецификации на предметите : Стил на погон : Нематеријал : Јаглерод Steeldiy Supplies : Woodworking Dimensions : M2.5*20 Package : Под 50pcsis Прилагодено : ДасМодел број : 2,5*20; 3*30; 3,5*35; 4*47; 4*55; 5*68 Screw Тип : Стил на завртки за само-прислушување : Нееколор : Yellowmaterial : Carbon Steel Size : 2,5*20; 3*30; 3,5*35; 4*47; 4*55; 5*68.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вклучува : лента, целокупна ширина : 18 во, макс Резервоар диа Кислород : 9 1 / 2 in Вклучува : каиш, целокупна ш�

★ 【Организирајте ги вашите работи】 : Овие куки за завртки можат да ви помогнат да ја организирате ваша�

Прирачник Рачка на вратата на штала, безбедносна рачка решетката со огревно дрво Куки за таванот / wallидо

Зашрафете во кука за велосипеди 2 пакет Направено од отпорен на 'рѓа Цинк позлатен челик со облога за пер

Големина : L 160mm x W 100мм Пластичен покриен челик Црвено Куки со повеќе употреба Количина на пакувања : 12...

Лесен за употреба без удар, без алатки, без дупки во вашиот wallид Силна вискозностдржач за самолепете го

Висина на пластерот на таванот изработено од премиум материјали, лежиште на оптоварување, едноставна з�

Куки за чаши и куки за облекување доаѓаат во најразлични стилови, големини и завршувања Мерењата за дол�

Цена за : Секоја големина на садот : 12 мл Нето тежина : 12 мл Предмет : Објавување на калапот за сув филм VOC С

Материјали со висок квалитет : 1,4 x 1,2 инчен лента од лента за очи со затворена кука, добро конструирана, б�

[1] : Нанесете ги куките за завртки за висечки растенија, венци на отворено, внатрешни светла, фенери, фиде

Големина : 100мм Во прав обложен челик Црна Закачалки со тешки работи Количина на пакувања : 100 Големина : 10

3 / 4 "Бронзена / црна чаша кука w / рамо силни куки (20 пакувања) Димензии на кука : 3 / 4" x 1 / 2 "јаз 1 / 4" димензија

Големина на производот : Должина 51мм / 2 ", Внатрешен дијаметар на окото 14мм / 0,55" Материјал : 304 не'рѓосув�

Пакетот вклучува : 100pcs * Завртки за очи на јагнешко месо Само горенаведената содржина на пакетот, другит�

36мм сатен никел за палуба јаже со јаже со чинија за очи Достапно од 24мм 40мм Цената на количината на нара�

Бела таванска кука Идеално за виси мали растенија од тавани, греди и под ормани Декоративен домашен хар�

Капацитет на тежина : 4 1 / 2 lb, напон : 115 V, Карактеристики : Не за употреба со челик или керамички медиуми...

Класа : j, означувајќи / неиндицирање : неиндицирање, стил на тело : сечило Класа : j, означувајќи / неинди�

Изработено од високо квалитетен железен материјал, цинк позлатен, 'рѓа, издржлив и здрав, долг животен в�

Материјал : метал; Име на производот : Зашрафете ја куката за очи Тежина : 54g; Содржина на пакетот : 16 парчи�

Важно е да се знае пред набавки Специфик : гола ID = 1 / 16 " Обложена OD = 3 / 32" Забележете дека поради ограниче�

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Водоотпорн�

Promotion Restriction : Not eligible for promotion, Product Color : White, Ply : 1 Dry Wipe Roll, Wipe Type General Purpose Wipe, Jumbo Perforated Roll, Product Series Brawny(R) Professional

Карактеристики : Завртки за завртки, обложен материјал, изработен отпорен на корозија, направен метал о�

Чекор 1 : Исчистете ја површината со сува крпа Чекор 2 : Излупете ја хартијата на задниот дел...

Направете го вашиот дом уредно и да ви овозможи да ја користите вашата генијална креативност за украсув

Име на производот : Кука за завртки; Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) Компјутер X завртка кука Главна боја : зл

Месинг позлатен челик Идеално за виси лесни предмети како клучеви, лесни алатки и многу повеќе Зашрафет

Големина на дупката на Арбор : 11 / 4 во, Абразивна решетка : 60, Абразивно тркало Тип : Тип 1...

Scroll