Ново
Долга богата голема преносна/преклоплива одгледувачница, 31,8 x 22,5 x 24,5 /25.6 x 20,86 x 2,35, кафеава/кафе/слонова коска, од текстил за среќа

Долга богата голема преносна/преклоплива одгледувачница, 31,8 x 22,5 x 24,5 /25.6 x 20,86 x 2,35, кафеава/кафе/слонова коска,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 687.84

Преносен и преклопен кафез за миленичиња. Повеќенаменски : Тоа е за затворен/отворен/патување/носач/кафез. Лесен за грижа. Мала тежина. Голема големина : 31. 8*22. 5*24. 5 инчи (склопена големина : 25. 6 x 20. 86 x2. 35 инчи). Преносен и преклопен кафез за миленичиња. Повеќенаменски : Тоа е за затворен/отворен/патување/носач/кафез. Лесен за грижа. Мала тежина. Голема големина : 31. 8*22. 5*24. 5 инчи (склопена големина : 25. 6 x 20. 86 x2. 35 инчи). Тешко е за кучињата/мачките кои патуваат со вас, но овој преносен кафез ќе им помогне на вашите кучиња/мачки да се чувствуваат поудобно додека патуваат во автомобил. Цврст, лесен и преносен, имаме две големини : средна големина : 27 x 18. 8 x 20 инчи (преклопена големина : 21. 6 x 17. 7 x 1. 95 инчи). и голема големина : 31. 8*22. 5*24. 5 инчи (преклопена големина : 25. 6 x 20. 86 x2. 35 инчи) панели за мрежи за вентилација и видливост. Повеќенаменски : затворен, отворен, погон, патување, итна употреба со мала тежина, преклопување и лесна за грижа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Додавањето вештачка светлина во подводната фотографија и видеото е клучот за подобри Слики...

Квалитетен производ ОД ЧЕНБРО МИКОМ Квалитетен производ ОД ЧЕНБРО МИКОМ Квалитетен производ ОД ЧЕНБРО

Пловениот случај Чувајте ја вашата камера лебдечка, недопрена и неоштетена; 【Мала тежина, но силна плов

Големина : CEOSRP1635mm Seafrogs Водоотпорен куќиште за куќиште подводна нуркачка камера со рамна долга порта 40м /

[Компатибилен за] USB 2.0 брзината може да биде до 480 Mbps, погоден за 2.5 ВО SATA HDD / SSD хард дискови, до 4 TB [Заштитн�

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск / заштеда на тежина Доаѓа со соодветна Пр

Клим за монтирање за 1 "топка компатибилна со брендовите на рацете како ULCS, Ikelite, Inon, Sea & Sea Материјал на те�

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Ова е универзална 12,7 мм висина Са�

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална оптички залив

★ 5 Поддржува SATAбазирани NGFFSSD.6 Поддржува Б Клуч НГФФССД ★ 3 Поврзува NGFF B Клуч SSD безбедно на компјутер пр

Отстранлив заштитен капак за дисипација на топлина, вграден алуминиумски ладилник Алаткабесплатна инс

Поддржува 2,5 инчи САТА хард дискови Стапки На Пренос на податоци : 5 GBPS USB 3.0; 480 MBPS USB 2.0 Топла замена Приклу�

Ова куќиште PCIe SSD е КОМПЛЕТ DIY за составување пренослив SSD со A1369 / A1370 SSD 2010 / 2011 (6+12 pin) USB 3.0 пренос на голема �

Фина изработка, лесен и тврд материјал, со шила што апсорбираат удари (не се вклучени) за подобри резулта

Искористете ги предностите на PCI слот за да додадете отстранлив 2.5 " SATA Хард диск беј Преносот на датотек�

Висококвалитетен и високопропустливост акрилен материјал, антикомпресија и докажана експлозија со ви�

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална оптички залив

①Уживајте Во Сите Игри Што Ви се Допаѓаат Во Овој уред Може Да се монтираат Пет хард дискови, поддршка с�

* Ги поддржува И SATA И NVMe; куќиштето nvme поддржува два различни хард дискови M 2, 2230 / 2242 / 2260 / 2280mm големина m 2 NV

Применлив модел : Професионалец дизајниран за Канон 600Д Широко апликации : Идеално за снимање фотографи�

Брза и Лесна инсталација Компатибилен со сите видови на 2 5 " Хард дискови За употреба во 3 5 " Внатрешен По�

Scroll