Ново
2 Втор Хард Диск HDD SSD Оптички Залив Caddy Рамка Фиока За Toshiba L645 L745 L875 L505D L505D-S5983 TS-L633Y

2 Втор Хард Диск HDD SSD Оптички Залив Caddy Рамка Фиока За Toshiba L645 L745 L875 L505D L505D-S5983 TS-L633Y

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Додадете 2-ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск;. Оваа ставка Е Универзална оптички залив хард диск кади. ОПТИЧКИОТ залив хард диск HDD Caddy го заменува оптичкиот диск (12,7 mm висина / дебела SATA конекција ) и ви овозможува да додадете втор внатрешен хард диск на Оптичкиот Диск На Вашиот Лаптоп. Овој уред прифаќа 2,5" инчи 12,5 мм / 9,5 мм / 7мм висока или помалку SATA HDD / SSD;. Погоден За Тошиба Л645 Л745 Л875 Л505Д Л505Д-С5983 ТС-Л633И;. Забелешка : Купувачите треба да ја отстранат својата оптичка погонска предна плоча (рамка) и Држачот за повторно користење на кади за правилно работење!!!. Опис на ставката : оваа ставка Е Универзална оптичка залив хард диск кади. ОПТИЧКИОТ залив хард диск HDD Caddy го заменува оптичкиот диск (12,7 mm висина / дебела SATA конекција ) и ви овозможува да додадете втор внатрешен хард диск на оптичкиот диск на вашиот лаптоп.(Едноставно отстранете ГО вашиот диск СО ЦД-РОМ и ставете Го Кади (со додаден хард диск) на своето место ажурираната ТАБЛА SATA вклучуваше поправка за проблем со исклучување / модел на спиење со 2-ри HDD/SSD - со промена на положбата на прекинувачот;Замена На Дел од Трети лица фабрички производи. Добар работен адаптер за кади И Загарантиран;Компатибилни Модели : -За Toshiba L645 L745 L875 L505 D L505 D-S5983 TS-L633 Y; Забелешка : Сите купувачи треба да ја отстранат предната плоча на нивниот оптички диск за да се закачат на caddy за правилна работа. Сите други додатоци како Монтажа На Метална Заграда или Бравата За Исфрлање нема да бидат вклучени. Ве молиме земете го од оптички погон за повторна употреба. Пакетот вклучува : 1 x Хард Диск Оптички залив Caddy (Не HDD / SSD вклучени); 1 x Шрафцигер;.

За стоката

Слична стока во категоријата

Клим за монтирање за 1 "топка компатибилна со брендовите на рацете како ULCS, Ikelite, Inon, Sea & Sea...

Ова е хард диск рамка кади Погоден за : HP Elite Book 820 840 845 850 855 725 740 745 750 755 Само Г3 Г4 Не се вклопуваат во г1 г2 мо�

€Пренос со голема Брзина zang MASTER 2.5инчен SSD sata комплет усвојува sata III интерфејс Кабелот за податоци усвој�

Надворешен CDRW со Цврст Случај Прекинувач За ВклучувањеИсклучување Практичен USB за Поврзување со Голема

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Сертифициран : прво куќиште со погон на автобус што ги исполнува строгите барања за напојување Со Гром...

Гнездо За миленичиња Долго кадифено тркалезно гнездо за мачки за спиење Големина мал дијаметар 40см вис�

Додавањето вештачка светлина во подводната фотографија и видеото е клучот за подобри Слики...

●СО БЛЕНДАТА на ДАЛЕЧИНСКИОТ УПРАВУВАЧ bluetooth remoter facera rhutter ® нема потреба никогаш повеќе да го допирате �

* Ги поддржува И SATA И NVMe; куќиштето nvme поддржува два различни хард дискови M 2, 2230 / 2242 / 2260 / 2280mm големина m 2 NV

Применлив модел : Професионалец дизајниран за Канон 600Д Широко апликации : Идеално за снимање фотографи�

Тип На Производ : Панел За Бришење Димензии на пакетот : 4.12 H x 48.56 L x 4.39 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 35,27

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Искористете ги предностите на PCI слот за да додадете отстранлив 2.5 " SATA Хард диск беј Преносот на датотек�

Scroll