Ново
Чунју Двоен Залив 2.5 Инчен Sata III Хард Диск HDD &засилувач; SSD Фиока Caddy Внатрешна Мобилна Решетка Комплет Докинг Станица

Чунју Двоен Залив 2.5 Инчен Sata III Хард Диск HDD &засилувач; SSD Фиока Caddy Внатрешна Мобилна Решетка Комплет Докинг Станица

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 7116.96

Поддржува 2 * 2,5 инчи HDD & SSD (SATA III/II / I(6.0/3.0/1.5 Гбпс). Обезбедено со механизам за заклучување. Не се потребни драјвери или софтвер, приклучете и играјте. Полу-отворање и вентилација дупки дизајн за лесно дисипација на топлина. Повлечете/притиснете бар дизајниран за лесно вметнување и исфрлање НА HDD & SSD. Поддржува 2 * 2,5 инчи HDD & SSD (SATA III/II / I(6.0/3.0/1.5 Гбпс). Обезбедено со заклучување mechanism.No возачи или софтвер потребни, приклучок и игра.Полу-отворање и вентилација дупки дизајн за лесно дисипација на топлина.Повлечете/притиснете бар дизајниран за лесно вметнување и исфрлање НА HDD & SSD.ЛЕР индикатор за моќност и погонска активност.Поддржува 50.000 циклуси топла размена.Поддржува хард диск со дебелина од 7-9, 5 мм.Спецификации : САТА беј : 2 бејкомпатибилност : за сите 2.5 " SATA HDD & SSDInterface : SATASystem : За Windows 7/8/2000/XP/Vista, за 10.2 и погоре материјал : алуминиумска легура + големина На ABSItem : 13.3 * 10.1 * 2.4 цм / 5.23 * 3.97 * 0.94 во (L * W * H)тежина На Предметот : 288g / 10.16 oz пакет листа : 1x HDD Докинг Станици Погоден за надворешен хард диск на конзолата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесен За Инсталирање и Пренослив : на куќиштето на хард дискот не Му требаат други алатки или завртки, ле

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск / заштеда на тежина Доаѓа со соодветна Пр

Професионална водоотпорна заштита : Овој водоотпорен случај е специјално дизајниран за спортска камер�

Слајд нагоре хард диск екстракција дизајн без потребите на завртки Оперативен Систем : За Mac OS 8.6 / windows 98 /

М 2 ДО УСБ Ссд Адаптер За Куќиште : одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална Лента З

Надворешен Интерфејс : USB Интерфејс : USB30 SATA 3.0 Материјал : Алуминиум Рација за поддршка : Нормално / големо

УСБЦ Надворешно Куќиште За Хард Диск : УсбЦ Надворешно Куќиште За Хард Диск Претворете Го Вашиот М...

Кутијата за хард диск поддржува m 2 NVME протокол хард диск со цврста состојба, поддржува големина на хард �

Изработена од висококвалитетна пластика како главен материјал, шуплив дизајн на дното, мала тежина, удо

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Поддршка SSD адаптер на 2.5 инчен интерфејс Тоа не поддржува minipciE interface Нема потреба од возење Приклучете и

Сместува Хард Диск од 2,5 инчи USB 2.0 (Наназад Компатибилен СО USB 1.1) Стапки На Пренос на Податоци до 480 Mbps...

Водоотпорен до 200 ' Контролните копчиња овозможуваат пристап до сите основни опции за контрола Конструи

Изграден со прекинувач за заштита од запишување што е корисно за чување на содржината на ВАШИОТ SSD безбе

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Брза и Лесна инсталација Компатибилен со сите видови на 2 5 " Хард дискови За употреба во 3 5 " Внатрешен По�

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална Лента З

Ова куќиште PCIe SSD е КОМПЛЕТ DIY за составување пренослив SSD со A1369 / A1370 SSD 2010 / 2011 (6+12 pin) USB 3.0 пренос на голема �

[Задебелен Дизајн] дупка За Ладење, ИНДИКАТОР ЗА ЛЕР, прицврстување на структурата, задебелена ПХБ...

Лесно ЗаменувањеПрефрлете се помеѓу погоните лесно без да мора да ги отстранувате завртките или јазичи

●СО БЛЕНДАТА на ДАЛЕЧИНСКИОТ УПРАВУВАЧ bluetooth remoter facera rhutter ® нема потреба никогаш повеќе да го допирате �

①Уживајте Во Сите Игри Што Ви се Допаѓаат Во Овој уред Може Да се монтираат Пет хард дискови, поддршка с�

Пловениот случај Чувајте ја вашата камера лебдечка, недопрена и неоштетена; 【Мала тежина, но силна плов

Гнездо За миленичиња Долго кадифено тркалезно гнездо за мачки за спиење Големина мал дијаметар 40см вис�

Тип на производ : торби за камера и случаи Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 60,96 cms (l) x 45,72 cms (W) x 11,43

●ДИЗАЈН БЕЗ АЛАТКИ,Без Алатки, брзо инсталирајте И отстранете Го M 2 SATASSD без никакви алатки.Приклучете и

Компатибилност : Подводни куќишта Материјал : Силикон Метод на прицврстување : Лепило од 3М Димензии : 0,87

Број на модел : ДД400МОРЕЦРНО Рохс Усогласеност Верзија : Да Форма фактор : 4 У Стандард Диск Заливи : Никој

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Scroll