Ново
Случај за куќиште за куќи за подводни нуркачи од 130 ме

Случај за куќиште за куќи за подводни нуркачи од 130 ме

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 8159.84

1/4"tripod screw on the bottom."O" ring sealed with spring-loaded. Потоа ставете ја камерата во водоотпорен случај. Транспарентен тврд пластичен материјал и водоотпорен, исчистете ги информациите за камерата и функцијата за контрола.1/4 "завртка за статив на дното. "О" прстен запечатен со пролетно наполнет. Ова подводно куќиште може да ја задржи вашата дигитална камера безбедна и суво кога фотографира под вода. Со овој специјален случај за дизајн, секој клуч од внатре може да се притисне слободно да се контролира како што сакате. Проверете дали имате песок и прашина во случајот. Можете да ги фотографирате сите возбудливи и совршени моменти фотографии и да им ги покажете на другите луѓе преку подводниот капак на фотоапаратот. PLS го користи случајот според копчето што е достапно на него и соодветно на упатството.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тип На Производ : Панел За Бришење Димензии на пакетот : 4.12 H x 48.56 L x 4.39 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 35,27

●Инсталација Без алатки●методот за инсталација на лизгачки капак без алатки ви овозможува брзо да го �

Ова куќиште PCIe SSD е КОМПЛЕТ DIY за составување пренослив SSD со A1369 / A1370 SSD 2010 / 2011 (6+12 pin) USB 3.0 пренос на голема �

Изработена од висококвалитетна пластика како главен материјал, шуплив дизајн на дното, мала тежина, удо

★ 5 Поддржува SATAбазирани NGFFSSD.6 Поддржува Б Клуч НГФФССД ★ 3 Поврзува NGFF B Клуч SSD безбедно на компјутер пр

4 Интерфејс ТипЦ, двостран приклучок 1 Компактен дизајн ултра пренослив 3 Обвиткан од висококвалитетен а

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Поддржува 2,5 инчи САТА хард дискови Стапки На Пренос на податоци : 5 GBPS USB 3.0; 480 MBPS USB 2.0 Топла замена Приклу�

●СО БЛЕНДАТА на ДАЛЕЧИНСКИОТ УПРАВУВАЧ bluetooth remoter facera rhutter ® нема потреба никогаш повеќе да го допирате �

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Без разлика дали сте искусен креативен професионалец или штотуку започнувате, Семејството За Складира�

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск / заштеда на тежина Доаѓа со соодветна Пр

Висококвалитетен и високопропустливост акрилен материјал, антикомпресија и докажана експлозија со ви�

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална Лента З

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална Лента З

Надворешен Интерфејс : USB Интерфејс : USB30 SATA 3.0 Материјал : Алуминиум Рација за поддршка : Нормално / големо

USB, IEEE 488 Gpib Уред За Контрола На Инструменти (Gpib Уред За Контрола На Инструменти) GPIBUSB HS е уред за контрола

6gbps Брзина На Пренос : Yottamaster m 2 SATA ssd комплет користи USB 3.2 Gen2 протокол со 6gbps брзина на пренос, поддржува uasp

Лесно ЗаменувањеПрефрлете се помеѓу погоните лесно без да мора да ги отстранувате завртките или јазичи

Пловениот случај Чувајте ја вашата камера лебдечка, недопрена и неоштетена; 【Мала тежина, но силна плов

* Ги поддржува И SATA И NVMe; куќиштето nvme поддржува два различни хард дискови M 2, 2230 / 2242 / 2260 / 2280mm големина m 2 NV

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Ова е универзална 12,7 мм висина Са�

УСБЦ Надворешно Куќиште За Хард Диск : УсбЦ Надворешно Куќиште За Хард Диск Претворете Го Вашиот М...

Scroll