Ново
Случај за куќиште за куќи за подводни нуркачи од 130 ме

Случај за куќиште за куќи за подводни нуркачи од 130 ме

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 8159.84

1/4"tripod screw on the bottom."O" ring sealed with spring-loaded. Потоа ставете ја камерата во водоотпорен случај. Транспарентен тврд пластичен материјал и водоотпорен, исчистете ги информациите за камерата и функцијата за контрола.1/4 "завртка за статив на дното. "О" прстен запечатен со пролетно наполнет. Ова подводно куќиште може да ја задржи вашата дигитална камера безбедна и суво кога фотографира под вода. Со овој специјален случај за дизајн, секој клуч од внатре може да се притисне слободно да се контролира како што сакате. Проверете дали имате песок и прашина во случајот. Можете да ги фотографирате сите возбудливи и совршени моменти фотографии и да им ги покажете на другите луѓе преку подводниот капак на фотоапаратот. PLS го користи случајот според копчето што е достапно на него и соодветно на упатството.

За стоката

Слична стока во категоријата

●СО БЛЕНДАТА на ДАЛЕЧИНСКИОТ УПРАВУВАЧ bluetooth remoter facera rhutter ® нема потреба никогаш повеќе да го допирате �

УСБЦ Надворешно Куќиште За Хард Диск : УсбЦ Надворешно Куќиште За Хард Диск Претворете Го Вашиот М 2 ССД

Слајд нагоре хард диск екстракција дизајн без потребите на завртки Оперативен Систем : За Mac OS 8.6 / windows 98 /

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Со lектор лах и Рамка (предниот панел), не

USB, IEEE 488 Gpib Уред За Контрола На Инструменти (Gpib Уред За Контрола На Инструменти) GPIBUSB HS е уред за контрола

Без разлика дали сте искусен креативен професионалец или штотуку започнувате, Семејството За Складира�

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална оптички залив

●Инсталација Без алатки●методот за инсталација на лизгачки капак без алатки ви овозможува брзо да го �

Додавањето вештачка светлина во подводната фотографија и видеото е клучот за подобри Слики Имајќи ја н�

[Компатибилен за] USB 2.0 брзината може да биде до 480 Mbps, погоден за 2.5 ВО SATA HDD / SSD хард дискови, до 4 TB...

Поддршка SSD адаптер на 2.5 инчен интерфејс Тоа не поддржува minipciE interface Нема потреба од возење...

Квалитетен производ ОД ЧЕНБРО МИКОМ Квалитетен производ ОД ЧЕНБРО МИКОМ Квалитетен производ ОД ЧЕНБРО

Поддржува 2,5 инчи САТА хард дискови Стапки На Пренос на податоци : 5 GBPS USB 3.0; 480 MBPS USB 2.0 Топла замена Приклу�

Лесно ЗаменувањеПрефрлете се помеѓу погоните лесно без да мора да ги отстранувате завртките или јазичи

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална оптички залив

Искористете ги предностите на PCI слот за да додадете отстранлив 2.5 " SATA Хард диск беј Преносот на датотек�

Кутијата за хард диск поддржува m 2 NVME протокол хард диск со цврста состојба, поддржува големина на хард �

Тип На Производ : Панел За Бришење Димензии на пакетот : 4.12 H x 48.56 L x 4.39 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 35,27

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Scroll