Ново
GueROTKR 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, потпи за теретани, крпи за тренингот, шема на тикви со среќни Ноќта на вештерките

GueROTKR 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, потпи за теретани, крпи за тренингот, шема на тикви со среќни Ноќта на вештерките

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 160.00

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна. Материјалот е сигурен. Chasticests Копчиња за теретани : Меки и удобни. Сите рабови се засилени. Лесен и издржлив. Е вашиот совршен избор. ❥ Крпи за вежбање за теретана : Погодно за спорт, тренингот, фитнес, салата, јога, голф, патување, кампување, други активности на отворено и така натаму. Можете да ја внесете мојата продавница за да ги видите производите со други обрасци. Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини. ❥ Купувајте со доверба : Ние сме убедени во квалитетот и перформансите на нашите производи, доколку има какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние ќе ви обезбедиме услуга за поврат без враќање. ❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден. ❥ Прилагодена услуга : Сите наши производи поддржуваат прилагодување. Можеме да ги отпечатиме вашите омилени слики на вашиот омилен производ. Треба само да ни ги дадете сликите што ви се допаѓаат. Ние ќе ви ги испратиме дизајнираните слики назад за да проверите и да потврдите дека откако ќе го добиете вашето признание, ние ќе произведуваме и испорачуваме. ❥ Белешки за купување : 1. Бидејќи рачно се мери, ве молиме, оставете мала грешка на големината. 2. Бидејќи различните екрани, така што боите може да постојат мала разлика.

За стоката

Слична стока во категоријата

МЕКА КРПА : секој пат кога ќе ги користите, ќе почувствувате чист луксуз и врвна мекост Нивната долговеч�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Мек, нежен и без влакненца микрофибер материјал кој е безбеден на сите деликатни површини Компактна и у�

●Само завиткајте го околу вратот, намалете ја температурата на вашето тело и борете се со топлината на �

€Високо Меко И Абсорбента Q нашите крпи за перење се изработени од чист памук Мека и густа за да понуди п

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Прен

памучен материјал, сеопфатно се грижи за кожата Меки јамки, издржливи и цврсти, рамна површина на крпа, м

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа) Слик

Избегнувајте белење и други екстремни средства за чистење за да ја задржите текстурата и мекоста За да �

Големина : 160*80см Ткаенина : мека, пријателска за кожата, апсорбирачко, брзо сушење и дишење Детали : Фина �

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг Пренослив Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода НАПРАВЕНО од %100 висо�

Scroll