Ново
Исценета 1 парчиња ладно спортски крпи микрофибер крпи за коса Микрофибер крпи за лице салата за крпи за крпи за плажа јога опрема за кампување крпи за ладење Брзо с

Исценета 1 парчиња ладно спортски крпи микрофибер крпи за коса Микрофибер крпи за лице салата за крпи за крпи за плажа јога

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Portable Cooling Towel : The towel for great breath- ability and sweat absorption to keep you comfortable during sports. Quick Drying Towel : It is perfect for athletic activities, yoga, camping or traveling. Camping Towel : material makes it breathable than normal towels, very and durable. Cooling Towels For Neck And Face : Our cooling towel stay cool. It's perfect for hot flashes, outdoor activities, indoor exercise. Пука : Лесна и соодветна големина, можете дури и да ги чувате во мала торба. Package List 1 x Towel Features -Material : Twistless gauze ice towel -Size L : About 90.00 X30.00 X0.20cm/35.37 X11.79 X0 sweat towel. -Size S : About 40.00 X40.00 X0.20cm/15.72 X15.72 X0 cooling neck wrap. -Chic workmanship and fine details, and reasonable , high cost performance camping towel. -Lightweight and suitable size, you can even store them in a small bag microfiber towels. -The material is good and the workmanship is fine, giving you an excellent sense of use cooling rags. -Fine workmanship and beautiful appearance ensure its popularity and practicality portable cooling towel. -A great choice for camping, swimming, gym exercises, yoga, runing, hiking, ect fitness towel.Goods Informationfitness cool towel With fine workmanship, not easy to wear and tear, very practical in use.cooling rags for sports Lightweight and compact, easy to carry around, useful and portable.cooling rags Fashion and strongly practical, for your friends and family.yoga cooling towel Made of material, they are durable for lasting use.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Компактен и Лесен : големината На Спортската крпа е 29,5 х 81,5 см / 11,5 х 32 инчи Патувачката крпа може да се пр�

100% микрофибер Ефект на ладење Освежување и дишење на непосредно ладење, брзо апсорбитни и суво, супер а�

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг Пренос�

Пакетот вклучува : 2 парчиња 12" х 35" Микрофибер Спортски Крпи Висококвалитетен материјал : крпите За вежб

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

90% полиестер / 10% најлон Увезени Сопствената технологија се лади на 30 степени под просечната температура

Избегнувајте белење и други екстремни средства за чистење за да ја задржите текстурата и мекоста За да �

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

In топлото лето, потењето го прави целото тело лепливо и мрсно, што навистина ги прави луѓето да се чувств

Високо Абсорбента Материјал : Крпи За Бања За Вашето Тело И Лице Изработени Од Суперфини Влакна И Брзо С�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Scroll