Ново
Музички Ноти Со Тркалезна Форма Flappg Чистење Крпа За Чистење На Екранот Велур Ткаенина 2 парчиња

Музички Ноти Со Тркалезна Форма Flappg Чистење Крпа За Чистење На Екранот Велур Ткаенина 2 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 513.60

Големина : 15 см х 15 см (6 инчи х 6 инчи). Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Во Форма На Квадрат; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Продадено за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 15 см (6 инчи х 6 инчи). Класификација : очила крпа карактеристика : - Квадратна Форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила крпатамислач сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Ако дојдете до интересни идеи, можете слободно да не контактирате и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.

За стоката

Слична стока во категоријата

МЕКА КРПА : секој пат кога ќе ги користите, ќе почувствувате чист луксуз и врвна мекост Нивната долговеч�

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг...

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5.5 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоцит

100% сосема ново! Изработени од мек удобен микрофибер, разни обрасци за вас! Но, ве молиме забележете дека �

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5.5 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоцит

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

памучен материјал, сеопфатно се грижи за кожата Меки јамки, издржливи и цврсти, рамна површина на крпа, м

КОМПЛЕТ ЛУКСУЗНИ КРПИ за ПЕРЕЊЕ – нашите крпи за перење со врвен квалитет се со големина од 12 х 12 Инчи...

Микрофибер (85% полиестер, 15% полиамид) На пешкирот има мрежење на тока, што е погодно за виси и сушење на в�

Scroll