Ново
Изобилство Декор Крпи За Раце Пакет од 4 600 GSM Памук, Oeko Tex Сертифициран Супер Мек Високо Абсорбента Избрани, Брзо Сушење Цврста Конструкција Абсорбента Машина За Пер

Изобилство Декор Крпи За Раце Пакет од 4 600 GSM Памук, Oeko Tex Сертифициран Супер Мек Високо Абсорбента Избрани, Брзо

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

МЕКА КРПА : секој пат кога ќе ги користите, ќе почувствувате чист луксуз и врвна мекост. Нивната долговечност се зголемува со мазната, тешко пролевачка површина. Совршен за материјали за бања, покрај базен, бања, плажа или студентски дом. ЛУКСУЗНО и УДОБНО : заслужувате малку луксуз на крајот од долгиот ден или на почетокот на новиот. Со помош на неверојатно меки, удобни и убави Крпи за Декор, можете да ја претворите вашата куќа во рај, а вашата бања во мала бања. 100% памук : природното влакно што најчесто се произведува на земјата е памукот. Од моментот кога ќе ги исушиме лицата со мека памучна крпа наутро до спиење, тоа беше константа во нашиот живот. Задоволни сме што произведуваме меки, раскошни и абсорбента крпи користејќи само 600 GSM 100% памук. 600 ГСМ : бројот на јамки, нивната должина, дебелината на конецот, видот на употребениот памук и колку цврсто влакната се ткаени заедно, сите имаат влијание врз апсорпцијата на крпата. Крпите со повисока ГСМ и поголема тежина се повеќе апсорбирачки од крпите со помала ГСМ. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА НА МИЕЊЕ : овој комплет за рачни крпи е неверојатно лесен за чистење и одржување во добра состојба. Може да ги измиете машините и да ги исушите нашите крпи за раце на ниска температура. Дури и по бројни миења, рачните крпи од Изобилен Декор ќе ја задржат својата форма и боја.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг...

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Високо Абсорбента Материјал : Крпи За Бања За Вашето Тело И Лице Изработени Од Суперфини Влакна И Брзо С�

Избегнувајте белење и други екстремни средства за чистење за да ја задржите текстурата и мекоста За да �

Компактен и Лесен : големината На Спортската крпа е 29,5 х 81,5 см / 11,5 х 32 инчи Патувачката крпа може да се пр�

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Преносен Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 вис

●Само завиткајте го околу вратот, намалете ја температурата на вашето тело и борете се со топлината на �

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг...

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Како да се користи : Натопете ја крпата во ладна вода и исцедете ја пред употреба., може да се користи и ка

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа) Слик

Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% полиестер 100% Па�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : Секоја крпа мери 28 (Л) х 16 (В) инчи, Сет од 2 Материјал : Крпите се Прават Со Употреба На 100 Процент

Големина : 160*80см Ткаенина : мека, пријателска за кожата, апсорбирачко, брзо сушење и дишење Детали : Фина �

Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% полиестер 100% Па�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Слама, памук, чешлан памук Чешлајте ги големите јамки, нежно избришете за веднаш да ги апсорбирате дамки

Portable Cooling Towel : The towel for great breath ability and sweat absorption to keep you comfortable during sports Quick Drying Towel : It is perfect for athletic activities, yoga, campi

Scroll