Ново
Амбесон Наутички Сини Јога Мат Пешкир, Морски Јажиња Заплеткани Јамки Поморско Повторување Печатење, Нелизгачка Јога Абсорбента За Пот Пилатес Капак За Тренингот,

Амбесон Наутички Сини Јога Мат Пешкир, Морски Јажиња Заплеткани Јамки Поморско Повторување Печатење, Нелизгачка Јога Абсорбента

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 479.84

Јога. Фитнес. Медитација. Бикрам. Пилатес. Сите други вежби на подот. Мерења-25 инчи широк х 70 инчи долг. Пренослив. Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода. НАПРАВЕНО од - %100 висококвалитетна мека рашел плетена полиестерска ткаенина. Брзо сушење. КАРАКТЕРИСТИКИ - поддршка Што не се лизга. Останува на место. Лесен. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Покријте ја вашата јога подлога. МЕКА-за топла јога, Бикрам, пилатес, фитнес медитација, тренингот и сите вежби за подот. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Мерења-25 инчи широк х 70 инчи долг. Пренослив. Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода. НАПРАВЕНО од - %100 висококвалитетна мека рашел плетена полиестерска ткаенина. Брзо сушење. КАРАКТЕРИСТИКИ - поддршка Што не се лизга. Останува на место. Лесен. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Покријте ја вашата јога подлога. МЕКА-за топла јога, Бикрам, пилатес, фитнес медитација, тренингот и сите вежби за подот. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Прифатете среќна и релаксирачка сесија за вежбање со овие печатени навлаки за јога мат! Тоа е исто така совршена идеја за подарок за вашиот фитнес љубовник пријател, сопруг, сопруга или роднина!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Преносен Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 вис

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг...

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа) Слик

Машина што се мие под 40 години Ве молиме, не користете белило или омекнувач Крпите можат да се исушат или

Високо Абсорбента Материјал : Крпи За Бања За Вашето Тело И Лице Изработени Од Суперфини Влакна И Брзо С�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

МЕКА КРПА : секој пат кога ќе ги користите, ќе почувствувате чист луксуз и врвна мекост Нивната долговеч�

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Прен

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

Искусете ја следната генерација на спортови и фитнес крпи со глава со облека All Sport Sheadgear! Има отвор на за�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Како да се користи : Натопете ја крпата во ладна вода и исцедете ја пред употреба., може да се користи и ка

Додадете врвен стил и издржливост на вашите постелнини со колекцијата пешкири Сандерс од Ралф лорен...

Меки и удобни ткаенини, лесни и лесни за носење Апсорпција на вода со висок интензитет, брзо апсорбира в�

Portable Cooling Towel : The towel for great breath ability and sweat absorption to keep you comfortable during sports Quick Drying Towel : It is perfect for athletic activities, yoga, campi

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Пакетот вклучува : 2 парчиња 12" х 35" Микрофибер Спортски Крпи Висококвалитетен материјал : крпите За вежб

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

€Високо Меко И Абсорбента Q нашите крпи за перење се изработени од чист памук Мека и густа за да понуди п

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Слама, памук, чешлан памук Чешлајте ги големите јамки, нежно избришете за веднаш да ги апсорбирате дамки

Scroll