Ново
Шема Печатени Меки Крпи За Чистење Микрофибер 12 Парчиња За Очила, Камера Кенс, Мобилни Телефони, ЦД, ДВД, Компјутери, Таблети, Лаптопи, Телескоп, Лцд-Екрани и Други Де

Шема Печатени Меки Крпи За Чистење Микрофибер 12 Парчиња За Очила, Камера Кенс, Мобилни Телефони, ЦД, ДВД, Компјутери, Таблети,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

100% сосема ново! Изработени од мек удобен микрофибер, разни обрасци за вас! Но, ве молиме забележете дека за секој избор на оваа листа, моделите ќе ви бидат испратени по случаен избор!. Совршена големина во 15х15см, лесна и удобна за носење;. Лесен за перење и брзо сушење;. Лесно бришење-чистење и чувајте ги екраните и нежната површина чисти од дамка, отпечатоци од прсти, масла или прашина без гребнатини, ленти или траги на површините;. Идеален за чистење на потрошувачката електроника, екрани, леќи, очила, часовници, предмети за накит и сите деликатни површини.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Материјал : изработен е од ткаенина, има мала тежина, само 486гр(1,7 фунти) Боја : Внатрешната боја е црна, а н

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина : 15 см х 15 см (6 инчи х 6 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Во Форма На Квадрат; се �

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг...

МЕКА КРПА : секој пат кога ќе ги користите, ќе почувствувате чист луксуз и врвна мекост Нивната долговеч�

●Само завиткајте го околу вратот, намалете ја температурата на вашето тело и борете се со топлината на �

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5.5 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоцит

【Полиестер со висок квалитет】 Нашата компресирана крпа природна, екопријателска, мека и безбедност...

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

памучен материјал, сеопфатно се грижи за кожата Меки јамки, издржливи и цврсти, рамна површина на крпа, м

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Portable Cooling Towel : The towel for great breath ability and sweat absorption to keep you comfortable during sports Quick Drying Towel : It is perfect for athletic activities, yoga, campi

Вредност за парите Безбедно спакувани Висок квалитет Опсег секогаш ажуриран Едношалтерски...

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Scroll