Ново
Лаифуг Мемори Пена Овален Кревет За Кучиња, Ортопедски Кревет За Кучиња За Х-Големи Кучиња Со Издржлив Водоотпорен Лагер &засилувач; Отстранлив Капак за Перење &зас

Лаифуг Мемори Пена Овален Кревет За Кучиња, Ортопедски Кревет За Кучиња За Х-Големи Кучиња Со Издржлив Водоотпорен Лагер &засилувач;

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2239.84

Ексклузивен дизајн на кревет за кучиња лаифуг, овален кревет за кучиња, одговара на телото на кучињата. Закривената перница обезбедува максимална удобност за поддршка и безбедност на кучињата. Ортопедска Мемориска Пена : многу добро го поддржува телото на кучињата и може брзо да се врати за да ја постигне целта за долгорочна употреба. Дизајн на капакот Водоотпорен лагер : Прилагодена ткаенина : 100% капак Од Микрофибер.Водоотпорен капак отпорен на кинење.Отстранливиот капак може да се пере во машина.Мека на допир.Едноставно за чистење на дамки отстранете ја косата.Исушете се на Нежно Поставување Дизајн На Капакот Водоотпорен лагер : прилагодена ткаенина : 100% капак Од Микрофибер.Водоотпорен капак отпорен на кинење.Отстранливиот капак може да се пере во машина.Мека на допир.Едноставно за чистење на дамки отстранете ја косата.Се исуши на Нежно поставување. Овалниот кревет за кучиња лаифуг ќе стане омилено место за спиење на вашите миленици, што ќе му овозможи на вашето куче да спие здраво. Надворешниот капак може да се расклопи и да се пере во машина. Мек допир. Лесно се отстранува косата со локално чистење. Сува на блага поставка 100% водоотпорна постава ќе ја заштити вашата пена од сите несреќи, истури и мириси. Надворешниот капак може да се расклопи и да се пере во машина. Мек допир. Лесно се отстранува косата со локално чистење. Сува на блага поставка 100% водоотпорна постава ќе ја заштити вашата пена од сите несреќи, истури и мириси. Надворешниот капак може да се расклопи и да се пере во машина. Мек допир. Лесно се отстранува косата со локално чистење. Сува на блага поставка 100% водоотпорна постава ќе ја заштити вашата пена од сите несреќи, истури и мириси. Надворешниот капак може да се расклопи и да се пере во машина. Мек допир. Лесно се отстранува косата со локално чистење. Сува на блага поставка 100% водоотпорна постава ќе ја заштити вашата пена од сите несреќи, истури и мириси.

За стоката

Слична стока во категоријата

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дише.Совршено за вашата мачка да игра и да се одмора в

Луксузно ПолнењеИсполнето со врвни полипропиленски влакна од 31 / 2" преку фиксација на клучалката 6, одли

Марка : Дремка Милениче, Куче Големина : Мали, Средни, Големи, x Large, Mpn : PEZW3106, Пакет Листата : Не Тип : Дупка К

Рачно изработена, куќа за мачки од волна се издржливи и лесно се чистат Удобен кревет за вашите миленици

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : креветот За Мачки со Филц е дизајниран со патент, а целото тело се одвојува и се пере;

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Еколошки и здрав : направен од 100% природен бамбус, овој кревет за мачки е ослободен од какви било штетни �

Дизајнот со преклопување ја намалува употребата на просторот кога не е во употреба.2 '' x 12 '' x 8 Можете да г

Супер поддршка изградба Лесно отстранлив капак со голем патент Внатрешна подлога отпорна на вода за ле�

Дизајн на патент, Отстранлив и Перат Добрата Еластичност, Подолготрајниот, Долгорочен Притисок Не Е Лес

●Поддржете Премиум Спиење_ кружен дизајн креветот за кучиња е идеален за домашни миленици кои сакаат д�

Бесплатен Превозот во континентална САД Овие кревети брод преку ПРОЗОРЦИ, па ве молиме да се обезбеди UPS

❤【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Прикачите на гајба или кафез агли со метални куки Qusesize fur (Lx W) 20, 83x13, 76nch / 53x35cm...

Ова пријатно и цврсто место за мачиња да се релаксираат во затворени простории Меката кадифена ткаен

?ЛУКСУЗЕН ПОДИГНАТ КРЕВЕТ за ВАШИТЕ СРЕЌНИ МИЛЕНИЦИ : Вашите миленици го заслужуваат овој луксузен поди

Материјалот не се плаши од мокрење; Нелеплива коса, лесна за чистење; кул и дише; Отпорен на гребење и зал

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедува

ГОЛЕМИНА и ПРЕДЛОГ : С : 40*40см; М : 55*55СМ Погоден за мали кучиња и мачки, максималната тежина треба да биде н

Scroll