Ново
ЧДЈУФ Милениче Куче Ладење Рампа Лето Само - Ладење Рампа Мраз Рампа Куче Спиење Рампа Куче Одгледувачница Куче Кревет

ЧДЈУФ Милениче Куче Ладење Рампа Лето Само - Ладење Рампа Мраз Рампа Куче Спиење Рампа Куче Одгледувачница Куче Кревет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Удобно, меко и ладно на допир!. Кул ткаенината користи уникатен процес за брзо расфрлање на телесната топлина, забрзување на потењето, намалување на телесната температура и одржување на ткаенината ладна и удобна долго време. Во лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон. Изграден да трае. Перница поставена на врвот на одгледувачницата, добро се лади. Удобно, меко и ладно на допир!. Кул ткаенината користи уникатен процес за брзо расфрлање на телесната топлина, забрзување на потењето, намалување на телесната температура и одржување на ткаенината ладна и удобна долго време. Во лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон. Изграден да трае. Перница поставена на врвот на одгледувачницата, добро се лади. Опишиудобно, меко и ладно на допир!Кул ткаенината користи уникатен процес за брзо расфрлање на телесната топлина, забрзување на потењето, намалување на телесната температура и одржување на ткаенината ладна и удобна долго време time.In лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон.Изграден да трае.Перница поставена на врвот на одгледувачницата, добро се лади.Спецификацијаматеријал : полиестерски влакна големина : како што е прикажано пакетот вклучува : 1*миленичиња pad Notice : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој висококвалитетен кревет за кучиња е дизајниран за максимална поддршка и удобност со мека кадифна �

Вашето домашно милениче ќе ја сака сенката за кога сте надвор Удобен Подигнат Кревет За Кучињапокачени�

ГОЛЕМИНА и ПРЕДЛОГ : С : 40*40см; М : 55*55СМ Погоден за мали кучиња и мачки, максималната тежина треба да биде н

Четири Сезони универзално споделување кучиња и мачки Со мек незаборавен сон што дише имитација на паму�

Со Овој Покачен Кревет За Кучиња, вашето домашно милениче исто така може да ужива во предниот поглед на �

***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него Тоа може да му п�

【?УЛТРА МЕК КРЕВЕТ за МИЛЕНИЧИЊА – Усвојте СО полиестер направете го супер мек, мек,пријатен и не е лесе

●Премиум Материјал●креветот со брадест змеј е изработен од платно, полиестерска крпа и кадифен матери

Ексклузивен дизајн на кревет за кучиња лаифуг, Паметен Дизајн Со Двојна Перница Паметен Дизајн : Висока

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедува

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Големина : С : 40 х 30 х 25 см / 16 х 12 х 10ин (пет околу 1,5 кг / 3,3 фунти), М : 50 х 35 х 30см / 20 х 14 х 12ин (пет околу 2,5 кг / 5,5

Големина Симпатична Отстранлива Ајкула Уста Домашно Милениче Куче Одгледувачница За Мачки Кревет За П�

Супер поддршка изградба Лесно отстранлив капак со голем патент Внатрешна подлога отпорна на вода за ле�

Љубители на кучиња : Микро Кадифе Зелена Тренд Поставување Дизајн Чисти линии и преполнети потпори Стил

Големина и предлог : Димензија S : 65*48cm; М : 85*58 см; L 96*75см Погоден за мали кучиња и мачки, максималната тежин

?ЛУКСУЗЕН ПОДИГНАТ КРЕВЕТ за ВАШИТЕ СРЕЌНИ МИЛЕНИЦИ : Вашите миленици го заслужуваат овој луксузен поди

Ова пријатно и цврсто место за мачиња да се релаксираат во затворени простории Меката кадифена ткаен

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедува

Големина 18 "х 12 " х 14" Универзално одговара за повеќето стандардни големи жичани гајби Издржлив капак на

Висококвалитетна Кратка Кадифен Ткаенина Мека И Без Пролеана Коса Нема Чуден Мирис Топло, Удобно И Дише

Вашето домашно милениче ќе го сака претрупаното чувство на Влошките за Одгледувачница Од Руно На Петма�

Ферет кревет : Оваа куќа на хрчак е погодна за повеќето мали миленичиња како што се папагали, хрчаци, фер�

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни...

Бесплатен Превозот во континентална САД Овие кревети брод преку ПРОЗОРЦИ, па ве молиме да се обезбеди UPS

Четири Сезони универзално споделување кучиња и мачки Со мек незаборавен сон што дише...

Материјалот не се плаши од мокрење; Нелеплива коса, лесна за чистење; кул и дише; Отпорен на гребење и зал

Материјал : Направено од меко руно (внатрешна перница), полипропиленска плоча, кадифен завеси, нашиот ск�

Еколошки и здрав : направен од 100% природен бамбус, овој кревет за мачки е ослободен од какви било штетни �

●Поддржете Премиум Спиење_ кружен дизајн креветот за кучиња е идеален за домашни миленици кои сакаат д�

Scroll