Ново
Ленена Ткаенина Водоотпорна И Дише Навлаки За Перници За Кревети Со Големина На Кралица Покриеност Со Перничиња Дијамантски Модел Стандард Со Патент Надворешен Т?

Ленена Ткаенина Водоотпорна И Дише Навлаки За Перници За Кревети Со Големина На Кралица Покриеност Со Перничиња Дијамантски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

? ТКАЕНИНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : оваа покривка за перници е изработена од Ленена ткаенина со врвен квалитет, пријателска за кожата и неалергична, безбедна за деца и домашни миленици. ? ВРВНА ИЗРАБОТКА : супер јасно печатење, перницата изгледа подобро во натура од сликата. Скриен дизајн на затворање на патент, подобар изглед и полесен за полнење на влошката за перница. ? НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ДОМАШЕН ДЕКОР : нашата покривка за перници за декор на фарма ќе биде совршен подарок за домашен декор за семејството/пријателите. Лесно се совпаѓа со троседот, каучот и другите перници или во затворени простории (дневна соба, канцеларија, спална соба, итн.) или на отворено (балкон, двор,автомобил, итн.). ?УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ. Ако добивате стоки со проблеми со квалитетот, ние обезбедуваме 30 дена по продажбата за заштита на вашите права. ?ЛИЧНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ : можете да обезбедите која било фотографија за да ја прилагодите перницата и можете да побарате која било големина што ја сакате. Кои се предностите од купувањето на нашите навлаки за перници? 1. Навлаката за перници е поубава лично отколку на фотографијата. 2. Многу јасно печатење до шок. 3. Илјадници навлаки за перници во различни стилови и дезени од кои можете да изберете. 4. Убави и практични невидливи патенти. 5. Еколошки и пријателски за кожата материјал, погоден за домашни миленици и деца. 6. Перница 1 од купување, бесплатно за совпаѓање. 7. ние прифаќаме приватно прилагодување, испраќаме фотографии може да се прилагодат уникатна перница. 8. Уживајте во 30-дневна бесплатна гаранција за враќање на парите или замена. Нашите навлаки за перници се совршен декоративен додаток. Навлаките за перници доаѓаат во богати и цврсти бои и можат да се користат во широк спектар на прилики за да донесат прекрасен изглед во вашиот домашен декор, дневна соба, постелнина, кујна, автомобил, двор, фрлање, стол, спална соба, канцеларија и многу повеќе. Како да се мие и одржува. Ве молиме рачно миење во ладна вода. Машина за перење до 30 Степени Целзиусови. Немојте да се исушите. Не користете белило. Не мијте со ништо друго. Внимание. Ве молиме дозволете отстапување од 1-2 см поради рачно мерење. Благодарам. Поради различното осветлување и дисплеите на екранот, боите може малку да се разликуваат од производот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Микрофибер Увезени 20 Инчи долг х 26 Инчи широк Само Перница Измама, вметнете не се вклучени Направено од1

Полиестер Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кади

ПОСТЕЛНИНА : Нашите ленени навлаки за перници се издржливи, но со меко чувство Дише и голема контрола на

Памучна Постелнина МАТЕРИЈАЛ : нашите навлаки за перници се изработени од полиестер што може да се пере

Полиестер Увезени Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турци

Полиестер Увезени Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турци

Памучна Постелнина Висококвалитетни материјали : памучна ленена ткаенина,Мекост, удобност и Пропустли�

Финото ватирање ја дели перницата на перница со повеќе мини, избалансирана поддршка, повеќе меки, давај�

Изработени од полиестер Ткаенината е мека, удобна и издржлива Лесно за чистење, може да се мие со рака ил

Перница за трепки, кубна странична перница за спиење, перница за ушни дупки, мека перница, перница за лад

Цврсти Перници За Странично Спиење : спијте добро со цврста, потпорна перница Страничното спиење е најз�

Полиестер Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кади

Полиестер Увезени Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турци

Уживајте во лесен луксузи добар сон,Здрав И удобен живот Може директно да се мие рачно или да се мие маши

Материјал : Бел Лен Издржлив фрли перница Двострана печатена навлака за перница Големина : 16х16ин...

Финото ватирање ја дели перницата на перница со повеќе мини, избалансирана поддршка, повеќе меки, давај�

Полиестер Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кади

Полиестер Увезени Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турци

82% Спандекс / 18% Најлон Увезени Премиум Мемориска Пена КулНаДопир Покритие Капакот Се Пере Во Машина...

Ултра мека, пријателска за кожата, мазна за допир и удобна за лежење Quess ДИМЕНЗИИ q : 20 "x 20" (12cm Отстапување)

Полиестер Увезени Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турци

Полиестер Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кади

100% Волна Увезени 100 проценти новозеландска волна Ракувајте со изработени перници за куки Скриена подло�

Изработени од полиестер Ткаенината е мека, удобна и издржлива Лесно за чистење, може да се мие со рака ил

Ги исполнува вашите различни барања за удобност со мултифункционален дизајн 12во1 40д мемориска пена И 28Д

Scroll