Ново
Gulirifei новороденчиња девојчиња цветни цветачи шорцеви новороденчиња девојки плетени кратки кратки ракави ромпер врвови летна облека

Gulirifei новороденчиња девојчиња цветни цветачи шорцеви новороденчиња девојки плетени кратки кратки ракави ромпер врвови летна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Мешавина од памук. Увезени. Затворање на привремено. Материјал за миење. Материјал : Мешавина од памук и полиестер, многу мека и удобна. Тоа е многу погодно за носење на бебето, погодно за кожа за бебиња. Карактеристики : Тркалезна јака, основна кошула со ромпер со цврста боја со ракав со ракав, шорцеви пантолони со цветен принт, ја прави вашата мала принцеза послатка и убава. Дизајн на Snap Clouse, лесен за промена на пелена. Прилики : Овој сет на Floarl Shorts е совршен за лето дневно носење, игра за играње, обичен, холилдеј, вакции, фотографија, заминување, но исто така ќе биде комплет за пижами за облека за спиење. Големина и боја : Постојат два различни стилови за опција, без ракави Romper +цветни шорцеви или кратки ракави Romper +цветни шорцеви. Големина за 6-9/9-12/12-18/18-24months години новороденчиња бебе девојчиња. Вклучен пакет : 1* врвови за ромпер на рипчиња +1* цветни шорцеви. Тоа е одличен подарок за туширање за бебиња за вашите деца или за децата на вашето семејство и пријатели. Мешавина од памук. Увезени. Затворање на привремено. Материјал за миење. Материјал : Мешавина од памук и полиестер, многу мека и удобна. Тоа е многу погодно за носење на бебето, погодно за кожа за бебиња. Карактеристики : Тркалезна јака, основна кошула со ромпер со цврста боја со ракав со ракав, шорцеви пантолони со цветен принт, ја прави вашата мала принцеза послатка и убава. Дизајн на Snap Clouse, лесен за промена на пелена. Прилики : Овој сет на Floarl Shorts е совршен за лето дневно носење, игра за играње, обичен, холилдеј, вакции, фотографија, заминување, но исто така ќе биде комплет за пижами за облека за спиење. Големина и боја : Постојат два различни стилови за опција, без ракави Romper +цветни шорцеви или кратки ракави Romper +цветни шорцеви. Големина за 6-9/9-12/12-18/18-24months години новороденчиња бебе девојчиња. Вклучен пакет : 1* врвови за ромпер на рипчиња +1* цветни шорцеви. Тоа е одличен подарок за туширање за бебиња за вашите деца или за децата на вашето семејство и пријатели. Бебе солидна боја со кратки ракави со кратки ракави + печатени цветачи поставени мали деца летни модни облеки Дво парчиња материјал : полиестер, плетен стил : случајно, слатко, моден пол : бебе, дете 70 должина : 14,17 - биста : 17,72 - должина на шорцеви : 9.45 -Hip : 29.92 -Waist : 14.17 -Shoulder : 7.68 - Age : 6-9 M 80 Length : 14.96 -Bust : 18.50 -Shorts Length : 9.84 -Hip : 30.71 - половината : 14,96 - рамо : 7.99 - Возраст : 9-12м 90 Должина : 15,75 - Биста : 19.29 - Должина на шорцеви : 10.24 - колк : 31,50 - половината : 15,75 - рамо : 8.31 - Возраст : 12-18m 100 Должина : 16.54 - Биста : 20.08 - Должина на шорцеви : 10.63 - колк : 32.28 - половината : 16.54 - рамо : 8,62- -Возраст : 18-24м Содржина на пакетот : 1x бебе ромпер 1x Блумски шорцеви ветуваат Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мешавина од памук Увезени Повлечете го затворањето Тргнете суво, машинско миење, висат суво Материјал :

Најдобар подарок : Црвен дете фустан бебе девојче ромпер 1218 месеци роденден девојче облека облека ден м�

Мешавина од памук Увезени Нема затворање на затворање Машинско миење Мешавина од памук : Избраните супе

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Големина : погоден за 216 години Мали Деца...

Удобен материјал направен од мек памук и полиестер, удобен и дише, заштити ја меката кожа на бебето Оваа

Пакет : 1 ПЦ Топ 4Т девојки Облека девојки 2Т летни облеки близнаци бебешки подароци јагода девојче облек�

Мешавина од памук Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : Прва облека за мајки �

Ве молиме, дозволете 12% разлика според рачното мерење Бојата на облеката може да биде малку поинаква пор

100% мешавина од памук Увезени Затворање на без_пол Материјал за миење Материјал : Облека за бебе момче, из

полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење 2парче во собата...

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Бебе девојки со две парчиња блуза и здолништа со шорцеви..

Памук, полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Baby Boys gentleman Outfits одговара на копчето за кратки

60% памук, 40% модал Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Стилски, обичен п

100% Памучна Мешавина Увезени Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 13 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијац�

Роман дизајн, така што вашето дете со девојчиња роденденска кошула голема сестра кошули лето облека пос

памук Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : Облеката за бебиња е изработена о

Одличен избор како дневна игра, цветни шорцеви ромпер облеки, облека за домашно девојче дома...

Мека, дише и ткаенина пријателска за кожата Краток ракав, кошула за фустан со копче надолу, убав лак, одв�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Еластично затворање..

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење СЕКОЈДНЕВЕН ГЛАВЕН ПРОИЗВОД : неопходност за

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Облека за новороденчиња за девојчиња : Кратки ракави Romper Oneies со смешни зборови Печати, многу истегнувањ�

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење €ДИЗАЈН€Детски 2 Парчиња Облека, Ками Р�

Пакет вклучуваат : 1 парчиња врвови момче момче дете облека бебе девојче шорцеви облека облека за новоро

Материјал : Висококвалитетна нова мешавина од памук, супер мека и безбедна за девојче Дизајн : Кул без ра

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Шорцевите се изработени од полиестерски мат

[Што добивате] 1 PC кошули пижами+1 парчиња шорцеви+1 парчиња лента за глава [Големина] Оваа маичка за маичк�

Scroll