Ново
Козметичка Торба ЗА Патување СО Голем Капацитет ФОКСХОРС, Водоотпорна Козметичка Кеса Од Стп Кожа со Разделувачи и Рачка За Патување, Подароци и Секојдневна Употр?

Козметичка Торба ЗА Патување СО Голем Капацитет ФОКСХОРС, Водоотпорна Козметичка Кеса Од Стп Кожа со Разделувачи и Рачка За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Патувајте најважно, направете го вашето патување поудобно и поудобно!Стилски и едноставен стил, погоден за секојдневно патување!Супер голем капацитет за одржување на сите ваши омилени предмети!. Надградена водоотпорна и задебелена кожна ткаенина ОД стп, лесна за бришење дамки, за да се обезбеди долгорочна употреба на чантата за организатор на шминка. Патувајте најважно, направете го вашето патување поудобно и поудобно!. Цврстата дебелина ја прави торбата потрајна и лесна за чистење, а специјалната водоотпорна површина спречува навлажнување на внатрешните производи. ●Лесен За Носење】 Без разлика дали патувате или работите за бизнис, козметиката и тоалетите се од суштинско значење за вас. 【Не само што можете да чувате козметика, туку и накит, часовници, етерични масла, тоалети, крпи, очила, скапоцености итн. Нема потреба да се грижите за неуредните протекувања кога патувате. Големото отворање од 180°го прави поудобно за употреба. Големиот оддел лесно ги држи вашите производи за нега на кожа, а малите џебови се совршени за помали предмети. Козметичката кеса е дизајнирана со повеќе прегради, а супер големиот капацитет може да ја собере целата ваша козметика. Надградена водоотпорна и задебелена кожна ткаенина ОД стп, лесна за бришење дамки, за да се обезбеди долгорочна употреба на чантата за организатор на шминка. Оваа чанта за шминка за жени е погодна за козметика, тоалети, алатки за шминка, производи за нега на кожа, производи за нокти, додатоци за патување итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

СМЕШЕН И БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК За Девојчиња : овие персонализирани чанти за шминка со пресвртници се сов

Подароци за 15ти Роденден За Девојчиња : нашата Торба За Шминка за 15ти Роденден отпечатена со зборови "Ми�

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време...

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

Големина 19х5, 5х13см / 7, 5х2, 2х5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина, сунѓ�

Оваа козметичка кеса има поголем капацитет, токму за професионален шминкер или аматер за шминка ЛЕСНА З

Сјајни Универзитетски Букви : оваа козметичка торба во златна боја има прекрасни лепенки со букви од ше�

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетна ткаенина од диагон Издржливата ткаенина ја

Дизајн на мека гума, текстура, зголемување на чувството на рацете, не е лесно за лизгање Усвоена е универ

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Одобрен од ТСА овој Комплет Јасни Тоалетни Кеси вклучува 3 парчиња мала големина јасна торба за шминка е

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

●Двослоен Дизајн : Доволно простор горен и долен за држење четка за бричење, сапун за бричење, козметика

Материјал : чантата за шминка е изработена од ткаенина од диагон, мека на допир и отпорна на нечистотија

Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечисто�

Материјал : изработен е од полиестер Комплетирајте со црн патент и водоотпорен материјал кој ќе го издр�

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Уникатен Дизајн : чантата за шминка е еднострана отпечатена, има црн патент со златни влечења и ресни Мо�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Торба со зборови : "Не Брзај Биди Среќен", смешен подарок за секоја жена која е љубител на мрзливост...

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

ВЕГАНСКА КОЖА овие нараквици се изработени од висококвалитетна веганска кожа без мирис со 101% чиста пам

МултиКористи Козметички Кеси : Должина : 9,84 инчи (25 см), ширина : 6,69 инчи (17 см) Подарок За Жена Пријател : На

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Разноврсна УПОТРЕБА оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

Scroll