Ново
Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Црвено Златно Срце Валентин

Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Црвено Златно Срце Валентин

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Големина - 18, 5х7, 5х13см/7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта. Материјали-Изработени од пвц. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено. Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање. Персонализирано прилагодување-во нашата продавница има многу поелегантни и слатки козметички кеси. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Прилагодената козметичка кеса има повеќе смисла како подарок. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

За стоката

Слична стока во категоријата

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

МултиКористи Козметички Кеси : Должина : 9,84 инчи (25 см), ширина : 6,69 инчи (17 см) Подарок За Жена Пријател : На

Изработен од висококвалитетен лесен водоотпорен СТП и водоотпорен полиестер – погоден за цела сезона..

Разноврсна УПОТРЕБА оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

Торба со зборови : "Не Брзај Биди Среќен", смешен подарок за секоја жена која е љубител на мрзливост Матер

Големина : 8,5 "Л х 5,7" В х 2,5 " Д / 21, 5х14, 5х6, 5 см(Lx Wx D), печатење од две страни, има многу употреблив простор...

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

Посебен креативен мал подарок и изненадувачки подарок идеи за пријател во било која возраст Ако некој д

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Големина 19х5, 5х13см / 7, 5х2, 2х5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина, сунѓ�

●Двослоен Дизајн : Доволно простор горен и долен за држење четка за бричење, сапун за бричење, козметика

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Scroll