Ново
Чаклин Патување Шминка Воз Козметички Случај За Жени Девојка Организатор Пренослив Уметник Чување Торба За Шминка Четки Тоалет Накит Дакел Дизајн

Чаклин Патување Шминка Воз Козметички Случај За Жени Девојка Организатор Пренослив Уметник Чување Торба За Шминка Четки Тоалет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.84

МАТЕРИЈАЛ стп кожа. МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Оваа Торба за Шминка има доволно простор за складирање на вашата шминка и козметички додатоци, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенки за очи, четки за коса, производи за нега на кожа, лак за нокти, алатки за уметност за нокти, шампон и така натаму. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТОРБА ЗА ШМИНКА : тоа е одличен подарок за патување,одмор,службено патување,теретана,кампување,плажа, организација на бања и активност на отворено,не само што може да ја складира вашата козметика, туку И Електронски Додатоци, Камера, Есенцијално масло, Тоалети, Комплет за бричење. Затворањето со патент се протега на половина пат надолу од двете страни за лесен пристап. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВОЧАКЛИН обезбедува 100% задоволна услуга и гаранција. Секој проблем ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви понудиме задоволителни решенија. МАТЕРИЈАЛ стп кожа. МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Оваа Торба за Шминка има доволно простор за складирање на вашата шминка и козметички додатоци, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенки за очи, четки за коса, производи за нега на кожа, лак за нокти, алатки за уметност за нокти, шампон и така натаму. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТОРБА ЗА ШМИНКА : тоа е одличен подарок за патување,одмор,службено патување,теретана,кампување,плажа, организација на бања и активност на отворено,не само што може да ја складира вашата козметика, туку И Електронски Додатоци, Камера, Есенцијално масло, Тоалети, Комплет за бричење. Затворањето со патент се протега на половина пат надолу од двете страни за лесен пристап. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВОЧАКЛИН обезбедува 100% задоволна услуга и гаранција. Секој проблем ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви понудиме задоволителни решенија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : изработен е од полиестер Комплетирајте со црн патент и водоотпорен материјал кој ќе го издр�

Материјал : чантата за шминка е изработена од ткаенина од диагон, мека на допир и отпорна на нечистотија

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Разноврсна УПОТРЕБА оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

ВЕГАНСКА КОЖА овие нараквици се изработени од висококвалитетна веганска кожа без мирис со 101% чиста пам

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Нова Медицинска Сестра Лекар Подароци : Медицинските Сестри поминуваат многу време грижејќи се за паци�

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

СМЕШЕН И БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК За Девојчиња : овие персонализирани чанти за шминка со пресвртници се сов

✦РИА МОДА ние нудиме висококвалитетен, стилски моден накит и додатоци по многу прифатлива цена...

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Патувајте најважно, направете го вашето патување поудобно и поудобно!Стилски и едноставен стил, погоде�

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетна ткаенина од диагон Издржливата ткаенина ја

●Двослоен Дизајн : Доволно простор горен и долен за држење четка за бричење, сапун за бричење, козметика

Големина : 8,5 "Л х 5,7" В х 2,5 " Д / 21, 5х14, 5х6, 5 см(Lx Wx D), печатење од две страни, има многу употреблив простор...

Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечисто�

Ретро Тематска Торба Во Хипи Стил : нашата торба за шминка е живописно испечатена со модели на хипи стил

Сјајни Универзитетски Букви : оваа козметичка торба во златна боја има прекрасни лепенки со букви од ше�

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 6.9*4.1*2.8 инч / 17.5*7*10.5 см, со затворен патент, има �

Scroll