Ново
Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Есенски Цртан Филм За Цвеќиња Од Шумска Лисица

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Есенски Цртан Филм За Цвеќиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1553.60

Детали-со висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време. Лесен за Носење - лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични најважни патувања како торбичка за патување и случај за патување. Мултифункционален-Може да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса. Погоден за одмор, плажа или теретана, надвор од спортот дури и секојдневно се користи. Повеќе Избори-обезбедуваме многу козметички кеси, тоалетни кеси, кеси за организатори во различни форми и дезени. Може да биде одличен подарок за пријателите и семејството На Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Роденденот. Ексклузивно Прилагодување-она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, можеме да ги испечатиме вашите омилени фотографии на торбата, само испратете ни ја сликата. Детали-со висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време. Лесен за Носење - лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични најважни патувања како торбичка за патување и случај за патување. Мултифункционален-Може да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса. Погоден за одмор, плажа или теретана, надвор од спортот дури и секојдневно се користи. Повеќе Избори-обезбедуваме многу козметички кеси, тоалетни кеси, кеси за организатори во различни форми и дезени. Може да биде одличен подарок за пријателите и семејството На Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Роденденот. Ексклузивно Прилагодување-она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, можеме да ги испечатиме вашите омилени фотографии на торбата, само испратете ни ја сликата. Поради разликите во мониторите, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ви благодариме за разбирањето. Ние одговараме на секоја порака во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

Нова Медицинска Сестра Лекар Подароци : Медицинските Сестри поминуваат многу време грижејќи се за паци�

Дизајн на мека гума, текстура, зголемување на чувството на рацете, не е лесно за лизгање Усвоена е универ

✦РИА МОДА ние нудиме висококвалитетен, стилски моден накит и додатоци по многу прифатлива цена...

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Подароци за 15ти Роденден За Девојчиња : нашата Торба За Шминка за 15ти Роденден отпечатена со зборови "Ми�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Материјал : Изработени од издржлива најлонска мрежа, мазен патент, тие се флексибилни и цврсти, отпорни �

СМЕШЕН И БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК За Девојчиња : овие персонализирани чанти за шминка со пресвртници се сов

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Силиконот отпорен на топлина ги штити површините од жешки алатки за стилизирање Се обвиткува околу ваш�

Торба со зборови : "Не Брзај Биди Среќен", смешен подарок за секоја жена која е љубител на мрзливост Матер

Уникатен Дизајн : чантата за шминка е еднострана отпечатена, има црн патент со златни влечења и ресни...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Торба Со Хорор Филм Цитат : ГУБИТНИК љубовник Оваа торба за козметичка шминка инспирирана од хорор филм

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

МултиКористи Козметички Кеси : Должина : 9,84 инчи (25 см), ширина : 6,69 инчи (17 см) Подарок За Жена Пријател : На

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

Посебен креативен мал подарок и изненадувачки подарок идеи за пријател во било која возраст Ако некој д

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

●Двослоен Дизајн : Доволно простор горен и долен за држење четка за бричење, сапун за бричење, козметика

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетна ткаенина од диагон Издржливата ткаенина ја

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Scroll