Ново
Тбуобт Козметички Патни Торби, Футрола За Шминка, Торба За Шминка За Тоалети, Пејзажпрингфорестлакери

Тбуобт Козметички Патни Торби, Футрола За Шминка, Торба За Шминка За Тоалети, Пејзажпрингфорестлакери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Големина-5, 5х6х20см/2, 2х2, 4х7, 9 инчи, лесен за носење и чување во чанта. Материјали-Изработени од стп кожа. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено. Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање. Персонализирано прилагодување-во нашата продавница има многу поелегантни и слатки козметички кеси. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Прилагодената козметичка кеса има повеќе смисла како подарок. Големина-5, 5х6х20см/2, 2х2, 4х7, 9 инчи, лесен за носење и чување во чанта. Материјали-Изработени од стп кожа. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено. Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање. Персонализирано прилагодување-во нашата продавница има многу поелегантни и слатки козметички кеси. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Прилагодената козметичка кеса има повеќе смисла како подарок. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одобрен од ТСА овој Комплет Јасни Тоалетни Кеси вклучува 3 парчиња мала големина јасна торба за шминка е

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Торба Со Хорор Филм Цитат : ГУБИТНИК љубовник Оваа торба за козметичка шминка инспирирана од хорор филм

Посебен креативен мал подарок и изненадувачки подарок идеи за пријател во било која возраст Ако некој д

Подароци за 15ти Роденден За Девојчиња : нашата Торба За Шминка за 15ти Роденден отпечатена со зборови "Ми�

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа Со вис

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

✦РИА МОДА ние нудиме висококвалитетен, стилски моден накит и додатоци по многу прифатлива цена...

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Сјајни Универзитетски Букви : оваа козметичка торба во златна боја има прекрасни лепенки со букви од ше�

Ретро Тематска Торба Во Хипи Стил : нашата торба за шминка е живописно испечатена со модели на хипи стил

Оваа козметичка кеса има поголем капацитет, токму за професионален шминкер или аматер за шминка...

●Двослоен Дизајн : Доволно простор горен и долен за држење четка за бричење, сапун за бричење, козметика

да ги охрабриме да се соочат со животот оптимистички и позитивно Спецификации : Материјал : Платно Главн

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа Со вис

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

Scroll