Ново
Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба Партија Чанта, Цртан Филм Вазна И Ц?

Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 630.40

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини. Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа за удобно чувство на раката. пренослив : Опремен со мало огледало, лесен за излегување поправете ја шминката. Лесно се става во Чантата или Чантата со Вкрстено Тело. Уникатен Подарок : совршено е да се подарите како сладок корисен подарок на вашите најблиски. Исто Така, што е одлично за пешачење, патување, свадба, забави итн. Персонализирано прилагодување : областа на моделот може да се замени со вашата омилена слика, ова е бесплатна услуга за прилагодување, само треба да ни ја испратите сликата. Ви благодариме за гледање на нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Торба со Цитат : #УМЕТНИЧКИ ЖИВОТ ●Материјал : Изработен Од Водоотпорен Полиестерски Материјал,Извонр

Капацитет на просторот9,7 х 7 инчи Чантата за шминка е доволно голема за вашето патување или секојдневна �

Материјал : чантата за шминка е изработена од ткаенина од диагон, мека на допир и отпорна на нечистотија

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Материјал : Издржлив и Мек полиестерски материјал Чанта За Шминка со патент со цитат и прекрасен принт н

ВЕГАНСКА КОЖА овие нараквици се изработени од висококвалитетна веганска кожа без мирис со 101% чиста пам

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

СМЕШЕН И БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК За Девојчиња : овие персонализирани чанти за шминка со пресвртници се сов

Разноврсна УПОТРЕБА оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Оваа козметичка кеса има поголем капацитет, токму за професионален шминкер или аматер за шминка ЛЕСНА З

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време...

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц...

Подароци за 15ти Роденден За Девојчиња : нашата Торба За Шминка за 15ти Роденден отпечатена со зборови "Ми�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечисто�

Scroll