Ново
Смешно Слатко Куче Кученце Емоции Кармин Случај За Патување Надвор, Мини Мека Кожна Козметичка Торбичка Со Огледало, Пренослива Торба За Организатор На Шминка

Смешно Слатко Куче Кученце Емоции Кармин Случај За Патување Надвор, Мини Мека Кожна Козметичка Торбичка Со Огледало, Пренослива

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Допир. Текстурата На Кожата Не Само Што Изгледа Висококвалитетно Иesетско, Туку И Го Продолжува Работниот Век И Не Е Лесно Оштетена. Лесно За Чистење, Само Избришете го Со Хартиена крпа. Мини ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Организатор На Кармин Е 9,5 х 2 х 7 см/3,7 х 0,8 х 2,7 ИНЧИ, ШТО е Многу Мало За Да Се Фрли Во Чантата или Торбата и Да Се Направи Карминот Да Остане На Место. На овој Начин Не Треба Да Го Барате Вашиот Кармин Насекаде. Малата Големина Е Погодна За Носење Кога Патувате. ВГРАДЕНО ВНАТРЕШНО ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мало Огледало, Што Е Погодно за Шминкање Во Секое време и Насекаде. Не Треба Да Ги Носите Огледалото И Карминот Одделно, Можете Да Ги Комбинирате Двете Заедно. Само Извадете Ја Оваа Мала Кутија, Лесно Можете Да Се Шминкате Гледајќи Во Вграденото Огледало. УБАВА И ПРАКТИЧНА : Оваа Футрола За Кармин Може Да Собере Три Кармини. По Тестирањето, Чувањето Кармин Кој Подолг од 7 см Нема Лесно да се Лизне. Исто Така, Бравата За Складирање Спречува Лизгање На Кармините. Модерни МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, Извонредни и Мали Стилови, Едноставен И Стилски Дизајн На Сечење, Покажува Повеќе Женска Креативност и Различно. СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа Мала Козметичка Торба За Складирање Е Мал Подарок За Себе и Направете Се Повеќе Деликатни. Овој Мал Организатор На Шминка, Совршен Како Корисен Подарок за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка, Сестри и Ќерки. Може Да Се Носи Кога Патувате, Одите На Забави, Пазарувате, Излегувате, Многу Прилики. Преку Нашата Мала Футрола За Кармин, Направете Ве Поделикатни, Направете Ја Вашата Работа Поорганизирана.Секоја Жена Заслужува Да Има Нежен Живот И Да се Однесува Добро Со себе. Главни Карактеристики : 1. Изработен од микрофибер кожа, удобен за допир, лесен за нега, изгледа едноставно и извонредно.2. Совршена големина, 9,5 х 2 х 7 см/3,7 х 0,8 х 2,7 ИНЧИ, погодно за носење кога патувате. Многу мал за фрлање во чантата или торбата.3. Оваа мала торбичка за шминка го чува вашиот кармин во неа, ви помага да го организирате вашиот кармин уредно и може да избегнете секогаш да барате кармин во вашата торба.4. Секоја футрола за кармин доаѓа со огледало внатре, ви носи погодност при користење, а секоја футрола за кармин има брава за складирање, спречува лизгање на формата на карминот. 5. Изгледот е отпечатен со различни модерни МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, кои се модерни и креативни, и носат поинакво и свежо искуство во вашиот живот за убавина.6. Совршен како корисен подарок за вашата драга мајка, сопруга, сестра, девојка, ќерки. Идеален за многу прилики, патување, шопинг, запознавање, забави. Земете мала футрола за шминка во торба, чувајте го најдоброто во секое време. Ако Ви се Допаѓа, Не Пропуштајте го. Направете Ве Поделикатни.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : Изработени од издржлива најлонска мрежа, мазен патент, тие се флексибилни и цврсти, отпорни �

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Нова Медицинска Сестра Лекар Подароци : Медицинските Сестри поминуваат многу време грижејќи се за паци�

Силиконот отпорен на топлина ги штити површините од жешки алатки за стилизирање Се обвиткува околу ваш�

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

ВЕГАНСКА КОЖА овие нараквици се изработени од висококвалитетна веганска кожа без мирис со 101% чиста пам

Сјајни Универзитетски Букви : оваа козметичка торба во златна боја има прекрасни лепенки со букви од ше�

Посебен креативен мал подарок и изненадувачки подарок идеи за пријател во било која возраст...

Торба со зборови : "Не Брзај Биди Среќен", смешен подарок за секоја жена која е љубител на мрзливост Матер

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 6.9*4.1*2.8 инч / 17.5*7*10.5 см, со затворен патент, има �

Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечисто�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

Оваа козметичка кеса има поголем капацитет, токму за професионален шминкер или аматер за шминка ЛЕСНА З

Материјал : чантата за шминка е изработена од ткаенина од диагон, мека на допир и отпорна на нечистотија

да ги охрабриме да се соочат со животот оптимистички и позитивно Спецификации : Материјал : Платно Главн

Големина 19х5, 5х13см / 7, 5х2, 2х5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина, сунѓ�

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетна ткаенина од диагон Издржливата ткаенина ја

Дизајн на мека гума, текстура, зголемување на чувството на рацете, не е лесно за лизгање Усвоена е универ

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Материјал : Издржлив и Мек полиестерски материјал Чанта За Шминка со патент со цитат и прекрасен принт н

Scroll