Ново
Завитката на кожата Wraptorskinz компатибилен со Sony PS5 DualSense Controller HoundStooth Lavender

Завитката на кожата Wraptorskinz компатибилен со Sony PS5 DualSense Controller HoundStooth Lavender

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Зависка за кожата на кожата - ги опфаќа предните, делумните страни и средниот грб на контролорот PS5. (Контролорот не е вклучен). Композитна кожа со повеќе слоеви - Флексибилен винил материјал со специјално блокирање на отстранлив на испуштање на воздухот, обложен со лепило со висок сјај за заштитен ламинат. Тежок винил материјал со двоен слој обложен со заштитен ламинат со висок сјај. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Бродови од и направени во САД од страна на Вордерсскиц. Зависка за кожата на кожата - ги опфаќа предните, делумните страни и средниот грб на контролорот PS5. (Контролорот не е вклучен). Композитна кожа со повеќе слоеви - Флексибилен винил материјал со специјално блокирање на отстранлив на испуштање на воздухот, обложен со лепило со висок сјај за заштитен ламинат. Тежок винил материјал со двоен слој обложен со заштитен ламинат со висок сјај. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Бродови од и направени во САД од страна на Вордерсскиц. Заклучоците на кожата Wraptorskinz се печатат со употреба на врвни дизајни за квалитет на фотографијата и живописни бои отпечатени со специјални мастила отпорни на бледнее кои траат дури и на директно сонце со години. Wraptorskinz се композит на два слоја на материјали за комерцијално одделение. Долниот слој е мек, флексибилен винил со специјално отстранлив лепило кое лесно се позиционира, се нанесува без воздушни меури. Следно, го отпечатиме долниот слој со UV заштитени, избледени мастила што даваат врвни дизајни за квалитет на фотографијата во живописни бои. Последно, ние врзуваме ламинат за професионална оценка над целата кожа додавајќи сјајна заштитна завршница.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ова не е тежок случај Тоа е винил налепница за кожа / декларација и не е изработена од гума, силиконски, г�

Отпорен на гребење Заштитете го вашиот Nintendo 3 DS од прашина Не трајно лепило за поддршка што ви овозможув�

Винил Деклас за прекинувачот Nintendo (само пристаниште) Печатење со високи резолуции со употреба на еколош

Задоволни сме да ви помогнеме Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме Ве молиме кон�

ПВЦ налепница за лепило Налепница со двојна рачка + налепница за налепница за поддршка на рачката + нале�

Вашиот мотив Disagu Кожата "Розова", Клуч За Вашиот Sony PS3 Ултра Тенок + Контролер И покрај оптимална адхезија

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Контролер Мајкрософт Xbox

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашиот Nintendo 2 DS! Не ви се допаѓа кожат

ИГРА ВО СТИЛ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mothyskins за Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3! Не �

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

: ) Висококвалитетна заштитна кожа за заштита на телото : ) Нема да гребете, избледи (отпорни на УВ) или кор

Пвц отстранлив лепило поддршка Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна налепница за прек

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Дизајнирано и продадено од Компас Лито Печатење со висока резолуција за долготрајни резултати Винил де

Мат финиш печатење Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да остав

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Рејчел Калдвел Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и �

ПВЦ Направени во САД или увезени 🎁 Нашите налепници против меурчиња се изработени од ПВЦ самолеплив�

Оваа кожа е изработена од налепници за винил Спречете ја прашината и заштитете ја вашата конзола Заштит

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Заштитни заштитни штитови отпорни на гребење направени од висококвалитетен винил Не трајно лепило за п

Scroll