Ново
Налепница за прекинувачи за грав кафе Прекрасна шема целосна заштита на кожата за завиткување за прекинувач Nintendo за прекинувач

Налепница за прекинувачи за грав кафе Прекрасна шема целосна заштита на кожата за завиткување за прекинувач Nintendo за прекинувач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 268.64

Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот канал и може да се излупи постојано. Налепницата на кожата е лесна за лепење и отстранување без да се грижите за лепливиот остаток. Оваа налепница има прецизни дупки на копчињата и заоблени агли. Близу до вашиот уред како кожа, конзолата, рачката и основата, со деликатна мат текстура, вратете го голиот метал. Налепниците обезбедуваат покриеност од работ до раб за вашиот уред да обезбеди сеопфатна заштита и да го заштити вашиот уред од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. (Забелешка : Погоден за прекинувач, прекинувач за игра на лајт). Стилските и уникатни налепници можат добро да го украсат вашиот уред и да го направат попривлечен. Тоа е совршен подарок за пријатели, девојки, соседи и членови на семејството кои играат игри на родендени, Денот на вineубените, Денот на благодарноста и Божиќ. Податоците за големината се мерат рачно под плочката, а грешката е во рамките на 2-4 см е нормален феномен. Ако сте ја купиле нашата налепница за конзола за игри на производи, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ни е -пошта. Willе го сториме тоа во рок од 24 часа. Го решавате, ве молиме бидете сигурни да купите. Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот канал и може да се излупи постојано. Налепницата на кожата е лесна за лепење и отстранување без да се грижите за лепливиот остаток. Оваа налепница има прецизни дупки на копчињата и заоблени агли. Близу до вашиот уред како кожа, конзолата, рачката и основата, со деликатна мат текстура, вратете го голиот метал. Налепниците обезбедуваат покриеност од работ до раб за вашиот уред да обезбеди сеопфатна заштита и да го заштити вашиот уред од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. (Забелешка : Погоден за прекинувач, прекинувач за игра на лајт). Стилските и уникатни налепници можат добро да го украсат вашиот уред и да го направат попривлечен. Тоа е совршен подарок за пријатели, девојки, соседи и членови на семејството кои играат игри на родендени, Денот на вineубените, Денот на благодарноста и Божиќ. Податоците за големината се мерат рачно под плочката, а грешката е во рамките на 2-4 см е нормален феномен. Ако сте ја купиле нашата налепница за конзола за игри на производи, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ни е -пошта. Willе го сториме тоа во рок од 24 часа. Го решавате, ве молиме бидете сигурни да купите. Дополнителна структура : Налепница со двојна рачка + Филм за поддршка на рачката + налепница за домаќин + ТВ-кутија Преден и заден филм + ТВ-кутија Страна филмот Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот канал и може да биде Излупени повеќе пати. Налепницата на кожата е лесна за лепење и отстранување без да се грижите за лепливиот остаток. Стисните и уникатни налепници можат добро да го украсат вашиот уред и да го направат попривлечно. Тоа е одличен избор за подароци за пријателите и соседите кои играат игри како подароци на празници. Препорачајте : Редовно бришете со влажна крпа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер Кожа на слој на Pro О�

Дизајниран и продаден Од Компас Лито Го штити вашиот уред од прекари и гребнатини Винил налепници ЗА ПС3

1 Парче Комплет За КожаГо Покрива Предниот дел Издржлив Ламинат Кој Штити од Гребење, Избледување И Лупе

Зависка за кожата на кожата ги опфаќа предните, делумните страни и средниот грб на контролорот PS5...

Вашиот мотив Disagu Кожата "Розова", Клуч За Вашиот Sony PS3 Ултра Тенок + Контролер И покрај оптимална адхезија

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Рејчел Калдвел Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и

Пвц Произведено во САД Или Увезено Сериските стапчиња се компатибилни со ps4 слим или ps4 pro.Смешната кориц

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Razer Viper Ultimate! Не �

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Контролер Мајкрософт Xbox

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5Целосна Боја, Слична На" АнтиЛизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора..

Винил Деклас за прекинувачот Nintendo (само пристаниште) Печатење со високи резолуции со употреба на еколош

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер Кожа на слој на Pro О�

Пвц Произведено во САД Или Увезено Сериските стапчиња се компатибилни со ps4 слим или ps4 pro.Смешната кориц

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Дизајнирано и продадено од Компас Лито Печатење со висока резолуција за долготрајни резултати...

Применлив модел : XBOX 360 Масти Пакетот Вклучува : 2 x Отворање Расклопување Алатка Ве молиме бидете сигурни

Пвц отстранлив лепило поддршка Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна налепница за прек

Мат финиш печатење Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да остав

Задоволни сме да ви помогнеме Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме Ве молиме кон�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер Кожа на слој на Pro О�

атфоликс Сони Плејстејшн 3 Суперслим Дизајн Кожазнаме На Тринидад И Тобаго Дизајн Прецизно исечете за д

Заштитни заштитни штитови отпорни на гребење направени од висококвалитетен винил Не трајно лепило за п

ИГРА ВО СТИЛ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mothyskins за Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3! Не �

Scroll