Ново
Налепница за прекинувачи за грав кафе Прекрасна шема целосна заштита на кожата за завиткување за прекинувач Nintendo за прекинувач

Налепница за прекинувачи за грав кафе Прекрасна шема целосна заштита на кожата за завиткување за прекинувач Nintendo за прекинувач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 268.64

Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот канал и може да се излупи постојано. Налепницата на кожата е лесна за лепење и отстранување без да се грижите за лепливиот остаток. Оваа налепница има прецизни дупки на копчињата и заоблени агли. Близу до вашиот уред како кожа, конзолата, рачката и основата, со деликатна мат текстура, вратете го голиот метал. Налепниците обезбедуваат покриеност од работ до раб за вашиот уред да обезбеди сеопфатна заштита и да го заштити вашиот уред од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. (Забелешка : Погоден за прекинувач, прекинувач за игра на лајт). Стилските и уникатни налепници можат добро да го украсат вашиот уред и да го направат попривлечен. Тоа е совршен подарок за пријатели, девојки, соседи и членови на семејството кои играат игри на родендени, Денот на вineубените, Денот на благодарноста и Божиќ. Податоците за големината се мерат рачно под плочката, а грешката е во рамките на 2-4 см е нормален феномен. Ако сте ја купиле нашата налепница за конзола за игри на производи, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ни е -пошта. Willе го сториме тоа во рок од 24 часа. Го решавате, ве молиме бидете сигурни да купите. Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот канал и може да се излупи постојано. Налепницата на кожата е лесна за лепење и отстранување без да се грижите за лепливиот остаток. Оваа налепница има прецизни дупки на копчињата и заоблени агли. Близу до вашиот уред како кожа, конзолата, рачката и основата, со деликатна мат текстура, вратете го голиот метал. Налепниците обезбедуваат покриеност од работ до раб за вашиот уред да обезбеди сеопфатна заштита и да го заштити вашиот уред од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. (Забелешка : Погоден за прекинувач, прекинувач за игра на лајт). Стилските и уникатни налепници можат добро да го украсат вашиот уред и да го направат попривлечен. Тоа е совршен подарок за пријатели, девојки, соседи и членови на семејството кои играат игри на родендени, Денот на вineубените, Денот на благодарноста и Божиќ. Податоците за големината се мерат рачно под плочката, а грешката е во рамките на 2-4 см е нормален феномен. Ако сте ја купиле нашата налепница за конзола за игри на производи, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ни е -пошта. Willе го сториме тоа во рок од 24 часа. Го решавате, ве молиме бидете сигурни да купите. Дополнителна структура : Налепница со двојна рачка + Филм за поддршка на рачката + налепница за домаќин + ТВ-кутија Преден и заден филм + ТВ-кутија Страна филмот Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот канал и може да биде Излупени повеќе пати. Налепницата на кожата е лесна за лепење и отстранување без да се грижите за лепливиот остаток. Стисните и уникатни налепници можат добро да го украсат вашиот уред и да го направат попривлечно. Тоа е одличен избор за подароци за пријателите и соседите кои играат игри како подароци на празници. Препорачајте : Редовно бришете со влажна крпа.

За стоката

Слична стока во категоријата

атфоликс Сони Плејстејшн 3 Тенок Дизајн На Кожатазнаме На Еритреја Дизајн Прецизно исечете за да одгова

ПВЦ налепница за лепило Налепница со двојна рачка + налепница за налепница за поддршка на рачката + нале�

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

атфоликс Сони Плејстејшн 3 Суперслим Дизајн Кожазнаме На Тринидад И Тобаго Дизајн Прецизно исечете за д

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

: ) Висококвалитетна заштитна кожа за заштита на телото : ) Нема да гребете, избледи (отпорни на УВ) или кор

Одговара на оригиналниот број на дел : 429765801, PAVT65, SP65 M Детали за производот : Liполимер, напон : 3.7 V, капацит�

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер Кожа на слој на Pro О�

Мат Финиш Печати Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите �

Дизајниран и продаден Од Компас Лито Го штити вашиот уред од прекари и гребнатини Винил налепници ЗА ПС3

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Оваа кожа е изработена од налепници за винил Спречете ја прашината и заштитете ја вашата конзола Заштит

Применлив модел : XBOX 360 Масти Пакетот Вклучува : 2 x Отворање Расклопување Алатка Ве молиме бидете сигурни

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Scroll