Ново
Канада со знаме на палма за палма налепница за кожа на налепница за заштитени налепници за затрупаност

Канада со знаме на палма за палма налепница за кожа на налепница за заштитени налепници за затрупаност

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

☆ Материјал : ПВЦ самолепливо, без преостанат лепак, без воздушни меури во жлебот за водач на воздухот, може да се излупи и залепи постојано. Налепниците на кожата против меурчиња се лесни за нанесување и отстранување без да се грижат за леплив остаток. ☆ Структура на налепници : Налепници со двојна рачка + Филм на држачот на рачката + налепница на домаќинот + ТВ -кутија Преден и заден филм + ТВ кутија страничен филм. Поточно дизајниран за Nintendo Switch, вклучително и целосен сет на налепници за Switch Joy-Cons, конзола, рачки и пристаништа. ☆ Исклучителна изработка : прецизни копчиња за копчиња, точно усогласување на заоблени агли, мат текстура и обновување на голиот метал чувство. Целосна налепница за кожа за да го заштитите вашиот прекинувач од прашина и гребнатини. ☆ Персонализирана услуга : УВ -модели на печатење, јасни и светли бои, а исто така можат да поддржуваат бесплатни услуги за прилагодување на модели за да ја персонализираат кожата на прекинувачот. Може да се даде и како подарок на вашите пријатели за игри. Service Услуга по продажба : Ние нудиме висококвалитетна услуга по продажба, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не за да се справиме со тоа. ☆ Материјал : ПВЦ самолепливо, без преостанат лепак, без воздушни меури во жлебот за водач на воздухот, може да се излупи и залепи постојано. Налепниците на кожата против меурчиња се лесни за нанесување и отстранување без да се грижат за леплив остаток. ☆ Структура на налепници : Налепници со двојна рачка + Филм на држачот на рачката + налепница на домаќинот + ТВ -кутија Преден и заден филм + ТВ кутија страничен филм. Поточно дизајниран за Nintendo Switch, вклучително и целосен сет на налепници за Switch Joy-Cons, конзола, рачки и пристаништа. ☆ Исклучителна изработка : прецизни копчиња за копчиња, точно усогласување на заоблени агли, мат текстура и обновување на голиот метал чувство. Целосна налепница за кожа за да го заштитите вашиот прекинувач од прашина и гребнатини. ☆ Персонализирана услуга : УВ -модели на печатење, јасни и светли бои, а исто така можат да поддржуваат бесплатни услуги за прилагодување на модели за да ја персонализираат кожата на прекинувачот. Може да се даде и како подарок на вашите пријатели за игри. Service Услуга по продажба : Ние нудиме висококвалитетна услуга по продажба, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не за да се справиме со тоа. Ако имате какви било прашања за време на шопинг, слободно контактирајте не.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајниран и продаден Од Компас Лито Го штити вашиот уред од прекари и гребнатини Винил налепници ЗА ПС3

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Пвц отстранлив лепило поддршка Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна налепница за прек

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Мат финиш печатење Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да остав

ПВЦ Целосен сет на сеопфатни налепници дизајнирани исклучиво за Switch ПВЦ самолепливо, без воздушни меур�

ПВЦ налепница за лепило Налепница со двојна рачка + налепница за налепница за поддршка на рачката + нале�

Пвц Произведено во САД Или Увезено Сериските стапчиња се компатибилни со ps4 слим или ps4 pro.Смешната кориц

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер...

ПВЦ отстранлив лепак за грб Направени во САД или увезени Материјал : Оваа сопствена налепница за кожа е �

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер Кожа на слој на Pro О�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Пикси Ладно Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отп�

ПВЦ Направени во САД или увезени 🎁 Нашите налепници против меурчиња се изработени од ПВЦ самолеплив�

ИГРА ВО СТИЛ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mothyskins за Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3! Не �

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашиот Nintendo 2 DS! Не ви се допаѓа кожат

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Мат финиш печатење Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да остав

1 Парче Комплет За КожаГо Покрива Предниот дел Издржлив Ламинат Кој Штити од Гребење, Избледување И Лупе

Доаѓа спакувано во елегантен плик за да обезбеди најдобра заштита Изберете помеѓу различни дизајни пон

Компатибилен СО HP spectre x360 Кабриолет (модел модел 13taw000) Висококвалитетни 3м винилни обвивки Водечка Во ин�

атфоликс Сони Плејстејшн 3 Тенок Дизајн На Кожатазнаме На Еритреја Дизајн Прецизно исечете за да одгова

Пвц отстранлив заден лепак Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа прилагодена налепница за кож

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Рејчел Калдвел Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и �

Дизајнирано и продадено од Moon Light4225 Печатење со висока резолуција за долготрајни резултати Винил декор�

: ) Висококвалитетна заштитна кожа за заштита на телото : ) Нема да гребете, избледи (отпорни на УВ) или кор

Заложба за квалитет : Направено од врвно лепило, лесен за инсталирање и отстранување, без леплив остаток

Scroll