Ново
Канада со знаме на палма за палма налепница за кожа на налепница за заштитени налепници за затрупаност

Канада со знаме на палма за палма налепница за кожа на налепница за заштитени налепници за затрупаност

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

☆ Материјал : ПВЦ самолепливо, без преостанат лепак, без воздушни меури во жлебот за водач на воздухот, може да се излупи и залепи постојано. Налепниците на кожата против меурчиња се лесни за нанесување и отстранување без да се грижат за леплив остаток. ☆ Структура на налепници : Налепници со двојна рачка + Филм на држачот на рачката + налепница на домаќинот + ТВ -кутија Преден и заден филм + ТВ кутија страничен филм. Поточно дизајниран за Nintendo Switch, вклучително и целосен сет на налепници за Switch Joy-Cons, конзола, рачки и пристаништа. ☆ Исклучителна изработка : прецизни копчиња за копчиња, точно усогласување на заоблени агли, мат текстура и обновување на голиот метал чувство. Целосна налепница за кожа за да го заштитите вашиот прекинувач од прашина и гребнатини. ☆ Персонализирана услуга : УВ -модели на печатење, јасни и светли бои, а исто така можат да поддржуваат бесплатни услуги за прилагодување на модели за да ја персонализираат кожата на прекинувачот. Може да се даде и како подарок на вашите пријатели за игри. Service Услуга по продажба : Ние нудиме висококвалитетна услуга по продажба, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не за да се справиме со тоа. ☆ Материјал : ПВЦ самолепливо, без преостанат лепак, без воздушни меури во жлебот за водач на воздухот, може да се излупи и залепи постојано. Налепниците на кожата против меурчиња се лесни за нанесување и отстранување без да се грижат за леплив остаток. ☆ Структура на налепници : Налепници со двојна рачка + Филм на држачот на рачката + налепница на домаќинот + ТВ -кутија Преден и заден филм + ТВ кутија страничен филм. Поточно дизајниран за Nintendo Switch, вклучително и целосен сет на налепници за Switch Joy-Cons, конзола, рачки и пристаништа. ☆ Исклучителна изработка : прецизни копчиња за копчиња, точно усогласување на заоблени агли, мат текстура и обновување на голиот метал чувство. Целосна налепница за кожа за да го заштитите вашиот прекинувач од прашина и гребнатини. ☆ Персонализирана услуга : УВ -модели на печатење, јасни и светли бои, а исто така можат да поддржуваат бесплатни услуги за прилагодување на модели за да ја персонализираат кожата на прекинувачот. Може да се даде и како подарок на вашите пријатели за игри. Service Услуга по продажба : Ние нудиме висококвалитетна услуга по продажба, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не за да се справиме со тоа. Ако имате какви било прашања за време на шопинг, слободно контактирајте не.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ултратенок, со значителен степен на флексибилност, може да биде прикачен на површината добро...

Пвц отстранлив лепило поддршка Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна налепница за прек

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Пвц Произведено во САД Или Увезено Сериските стапчиња се компатибилни со ps4 слим или ps4 pro.Смешната кориц

Мат финиш печатење Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да остав

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Мат Финиш Печати Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите �

Дизајниран и продаден Од Компас Лито Го штити вашиот уред од прекари и гребнатини Винил налепници ЗА ПС3

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Рејчел Калдвел Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и �

Доаѓа спакувано во елегантен плик за да обезбеди најдобра заштита Изберете помеѓу различни дизајни пон

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер Кожа на слој на Pro О�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Пикси Ладно Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

ПВЦ налепница за лепило Налепница со двојна рачка + налепница за налепница за поддршка на рачката + нале�

ПВЦ Целосен сет на сеопфатни налепници дизајнирани исклучиво за Switch ПВЦ самолепливо, без воздушни меур�

атфоликс Сони Плејстејшн 3 Тенок Дизајн На Кожатазнаме На Еритреја Дизајн Прецизно исечете за да одгова

Вашиот мотив Disagu Кожата "Розова", Клуч За Вашиот Sony PS3 Ултра Тенок + Контролер И покрај оптимална адхезија

Scroll