Ново
Врзана боја на градите 3 парчиња налепница на целото тело на налепница за дигитално издание PS5 за конзола PS5 и контролер

Врзана боја на градите 3 парчиња налепница на целото тело на налепница за дигитално издание PS5 за конзола PS5 и контролер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 319.84

ПВЦ отстранлив лепак за грб. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа сопствена налепница за кожа е изработена од ПВЦ отстранлив лепак што се сече точно, совршено заштитувајќи ја вашата конзола за игра PS5 од гребнатини и прашина. Уникатен дизајн : Достапно во најразлични обрасци, целиот сет на персонализирани налепници ќе направи разлика за вашиот контролер и конзолата PS5. Компатибилен : Оваа заштитна налепница совршено се вклопува во вашиот безжичен контролер PS5 Dual Sense. Лесно за инсталирање : Оваа печатена налепница PS5 е лесна за инсталирање. Дури и ако налепницата е надвор од своето место, можете да ја отстраните и да ја залепите повторно додека не бидете задоволни. Професионална поддршка : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. ПВЦ отстранлив лепак за грб. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа сопствена налепница за кожа е изработена од ПВЦ отстранлив лепак што се сече точно, совршено заштитувајќи ја вашата конзола за игра PS5 од гребнатини и прашина. Уникатен дизајн : Достапно во најразлични обрасци, целиот сет на персонализирани налепници ќе направи разлика за вашиот контролер и конзолата PS5. Компатибилен : Оваа заштитна налепница совршено се вклопува во вашиот безжичен контролер PS5 Dual Sense. Лесно за инсталирање : Оваа печатена налепница PS5 е лесна за инсталирање. Дури и ако налепницата е надвор од своето место, можете да ја отстраните и да ја залепите повторно додека не бидете задоволни. Професионална поддршка : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. PS5 конзола и контролор на кожата против лизгање на кожата против дигитално издание. Налепницата за кожа е погодна за PS5 Digital Edition, со најразлични графички дизајни за избор, а целосен сет на персонализирани налепници ќе направи разлика за вашиот PS5 контролер и конзола.

За стоката

Слична стока во категоријата

Зависка за кожата на кожата ги опфаќа предните, делумните страни и средниот грб на контролорот PS5...

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер Кожа на слој на Pro О�

Заложба за квалитет : Направено од врвно лепило, лесен за инсталирање и отстранување, без леплив остаток

Ултратенок, со значителен степен на флексибилност, може да биде прикачен на површината добро...

Мат финиш печатење Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да остав

Пвц Произведено во САД Или Увезено Сериските стапчиња се компатибилни со ps4 слим или ps4 pro.Смешната кориц

☆ Материјал : ПВЦ самолепливо, без преостанат лепак, без воздушни меури во жлебот за водач на воздухот, м

: ) Висококвалитетна заштитна кожа за заштита на телото : ) Нема да гребете, избледи (отпорни на УВ) или кор

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Мат Финиш Печати Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите �

атфоликс Сони Плејстејшн 3 Тенок Дизајн На Кожатазнаме На Еритреја Дизајн Прецизно исечете за да одгова

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашите Челични Серии А

Пакетот на кожата опфаќа Xbox серија X конзола пред и страни и лицето на еден контролер...

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Рејчел Калдвел Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Отпорен на гребење Заштитете го вашиот Nintendo 3 DS од прашина Не трајно лепило за поддршка што ви овозможув�

Компатибилен СО HP spectre x360 Кабриолет (модел модел 13taw000) Висококвалитетни 3м винилни обвивки Водечка Во ин�

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Дизајнирано и продадено од Компас Лито Печатење со висока резолуција за долготрајни резултати Винил де

Scroll